Dolunay epilasyonu

Merhabalar
Başliği 1 saattir inceliyorum, maalesef bende Cook tüğ sorunu olanlardanim. Okudukça ilham geldi valla araniza katilmak istedim :))
Benim adetim dün bitti, ben ne zaman yapabilirim epilasyonu acaba en etkili hangi tarih olur.

bence hemen pazartesi yapabilirsin canım
29nisan 2mayıs arası uygun günler
bide adetin bitmesi değil de adetten öncesi sıkıntı
mesela 1hafta kala canın daha çok yanar hassaslaştığımız için
ya da adetten 2 3gün önceye denk getirmemek gerek ama
dediğim gibi adet bitince naparsan yap o sorun değil :KK1:
hadi kolay gelsin eminim dolunay sana da yarayacak

bu arada yandaki fatmagül Allah b.. versin
gece gece kusasım geldi
konu epilasyon diye ne gerek var böyle rezilliklere ya

bence hemen pazartesi yapabilirsin canım
29nisan 2mayıs arası uygun günler
bide adetin bitmesi değil de adetten öncesi sıkıntı
mesela 1hafta kala canın daha çok yanar hassaslaştığımız için
ya da adetten 2 3gün önceye denk getirmemek gerek ama
dediğim gibi adet bitince naparsan yap o sorun değil :KK1:
hadi kolay gelsin eminim dolunay sana da yarayacak

Sagol canım ilk sayfaya tarihlerede baktim şimdi :)
Adetim olmadan 1 gün önce genital bölgeyede başlamaya kalktim ama fena acidi, köklenmiş bide iyice.
Bu yöntemi denemeye karar verdim umarım güzel sonuclar alirim :))

akrepcik, adetimin son günü 1 mayısa denk geliyo. epilasyon yapayım mı? 8 mayısa kalmak istemiyorum çok uzadı:KK17: walla utanıyorum artık kocişten :KK17::KK17:

akrepcik bu aradaaaa haberler sende, anlat bakalım neler oldu, nasıl geçti hafta sonu :KK9: çifte kumrular siziii :KK19:

tatlım ben bu yönteme yeni başladım 3 nisanda yaptım epilasyonu tekrar uzadı tabii yine almam gerek fakat 29 nisan - 1 mayıs arası adetimin ortasına denk geliyo hatta şuan adetim bitse de alsam tüyleri diyorum fakat benmki 6-7 gün sürüyo. adet bitmeden alırsak ne gibi etkileri olur?

tatlım ben bu yönteme yeni başladım 3 nisanda yaptım epilasyonu tekrar uzadı tabii yine almam gerek fakat 29 nisan - 1 mayıs arası adetimin ortasına denk geliyo hatta şuan adetim bitse de alsam tüyleri diyorum fakat benmki 6-7 gün sürüyo. adet bitmeden alırsak ne gibi etkileri olur?

canım 8 mayısı bekle.

adet bitmeden alırsan hormonlar en yüksek seviyede vücudunda, epilasyon yapmanın anlamı kalmaz, hemen uzar ve sertleşebilir, ayriyeten canın çok yanar. 8 mayısı bekle canım :KK19:

öncelikle ne fatmagülü ben bişey anlaymadım :KK1:

akrebim anlamadığın daha iyi valla gören pişman görmeyen pişman:KK1:
ama şöyle izah edeyim :KK1:
fatmagül adında bayanların yüz karası bi kızı reklam yapmışlar
ve bu kızın tek özelliği koltukaltı kılları bu da açmış bi güzel gösteriyo sayfalarda :KK1:
bide konu epilasyon ya o yüzden duruyo öyle bi köşede reklam
valla bayanlığımdan soğudum
neyse inşallah sayfamızı bidaha işgal etmez tipoş

akrepcik, adetimin son günü 1 mayısa denk geliyo. epilasyon yapayım mı? 8 mayısa kalmak istemiyorum çok uzadı:KK17: walla utanıyorum artık kocişten :KK17::KK17:

1 mayısta adetin tam olarak bitiyorsa ve epilasyon zamanı bitmemişse alabilirsin tüylerini canım. yoksa 8 mayısı bekle az kaldı kızz :KK8:

Bu tarihleri saatleri nasıl neye göre ayarlıyosunuz yani hadi tarih bi şekilde ayarlanır ama saat cok ince bir ayrıntı ? Çok merak ediyorum valla?

akrebim anlamadığın daha iyi valla gören pişman görmeyen pişman:KK1:
ama şöyle izah edeyim :KK1:
fatmagül adında bayanların yüz karası bi kızı reklam yapmışlar
ve bu kızın tek özelliği koltukaltı kılları bu da açmış bi güzel gösteriyo sayfalarda :KK1:
bide konu epilasyon ya o yüzden duruyo öyle bi köşede reklam
valla bayanlığımdan soğudum
neyse inşallah sayfamızı bidaha işgal etmez tipoş

bi bulamadım fatmagülü ya :KK9:

Bu tarihleri saatleri nasıl neye göre ayarlıyosunuz yani hadi tarih bi şekilde ayarlanır ama saat cok ince bir ayrıntı ? Çok merak ediyorum valla?

onu ben değil gök bilimciler ayarlıyor canım, yani ben uzmanından size aktarıyorum :KK54:

bu arada bende FENERliyimmmmmmmmmmmmm :103:

Son düzenleme:
X