Dondurulmuş embriyo ile doğal siklus transferi

Histeroskopi sonrası 1 adet daha bekleniyor mu transfer için
Merhaba onu bilmiyorum ama lenfosit aşısı histeroskopi eşli karyotip felan olacak bizim aşı 3 kere olduğu için henüz hiç birine başlamadık ama doktorum istersen bu ay histeroskopi yapıp transfer deneyebiliriz yine dedi ben güvenemedim dondurulmuş 3 embriyom kaldı çünkü dedim bütün işlemler madem yapılsın kafamızda en azından soru işareti kalmasın

Merhabalar süreciniz hayırlı olsun 💐 ben dondurulmuş embriyo doğal siklus ile transfer oldum. Anlattığınız gibi yumurta takibi yapılırken daha sık şekilde muayene gitmek dışında çok rahattı.Regl olduktan sonra 2. Gün , 5. Gün 7. Gün ve 9. Günü kontrole gittim. Çatlatma iğnesine kadar hiçbir ilaç kullanmadım folik asit dışında. 2 ay boyunca da rahim dinlendiği için açıkçası ben doğal yöntemi sevmiştim. Çok rahat bir şekilde transfer oldum.
Merhaba ben de nisan başında dondurulmuş embriyo transferi olacağım inşallah iki at ay dinlendirme sürecim var doğal siklus istiyorum ama doktorumla daha konuşmadık sizin kendiniz mi istediniz yoksa doktorunuz mu böyle yaptı

Merhaba ben de nisan başında dondurulmuş embriyo transferi olacağım inşallah iki at ay dinlendirme sürecim var doğal siklus istiyorum ama doktorumla daha konuşmadık sizin kendiniz mi istediniz yoksa doktorunuz mu böyle yaptı
Merhabalar süreciniz hayırlı olsun inşallah 🌸🌸🩵 Her şey gönlünüzce olsun 🤲🏻💐 benim doktorum böyle önermişti ama siz de talep edebilirsiniz bence 🩵

Merhabalar süreciniz hayırlı olsun inşallah 🌸🌸🩵 Her şey gönlünüzce olsun 🤲🏻💐 benim doktorum böyle önermişti ama siz de talep edebilirsiniz bence 🩵
Çok teşekkür ederim inşallah güzel olur ve inşallah sizinde olumlu sonuçlanmıştır🥰 ben çok istiyorum istanbulda doktorumuz sakaryada yaşıyoruz ama doğal siklus yaparsa her gün gidip gelmeye bile razıyım söyleyeceğim ama bazen doktorlar hem uyguladıkları yöntemden gidip dik başlı oluyolar inşallah kabul eder

Çok teşekkür ederim inşallah güzel olur ve inşallah sizinde olumlu sonuçlanmıştır🥰 ben çok istiyorum istanbulda doktorumuz sakaryada yaşıyoruz ama doğal siklus yaparsa her gün gidip gelmeye bile razıyım söyleyeceğim ama bazen doktorlar hem uyguladıkları yöntemden gidip dik başlı oluyolar inşallah kabul eder
Çok teşekkür ederim çok şükür benim olumlu sonuçlandı inşallah sizler de çok mutlu olacağınız haberler alırsınız 🌸💖 bence şartlar uygun olduğunda hekim de sıcak bakar inşallah gönlünüze göre olsun her şey ❤️

Çok teşekkür ederim çok şükür benim olumlu sonuçlandı inşallah sizler de çok mutlu olacağınız haberler alırsınız 🌸💖 bence şartlar uygun olduğunda hekim de sıcak bakar inşallah gönlünüze göre olsun her şey ❤️
Hayırlı olsun inşallah bizim de böyle sonuçlanır sağlıkla kucağınıza almak nasip olsun🥹❤️

X