Dondurulmuş embriyo transferi BHcg sonuçları

Insallah hayirlisi olur idrarda cikmaz cnm bosuna moralini bozarsin soyle söyleyeyim benim 3 tuttu beta hcg 478 di 12. Gunde idrar test 10.gunde yaptim cok hafif cizgi cikti ama 3.uz oldugu icin oyle belli oldu mu defa tup bebek yaptirdim tecrubeyle sabit bisuna kafanida bulandirma hic bir belirtisi yok tek cozum 12. Gun beta testi insan kendine o kadar konsantre oluyorki garnin guruldasa acaba bu belirtisimi daha once olmuyordu diye düşünüyor insan oysaki bütün odak noktan orasi oldugu icin en ufak seyleri hissediyosun sadece hakkinda hayirlisi olsun..
Teşekkür ederim. Bugün 12. Gün sağlık ocağında baktırdım maalesef negatif. Test günüm cuma tüp bebek merkezim ilaçlara devam et cuma tekrar test yaptır dedi ama benim hiç umudum yok 😏

Teşekkür ederim. Bugün 12. Gün sağlık ocağında baktırdım maalesef negatif. Test günüm cuma tüp bebek merkezim ilaçlara devam et cuma tekrar test yaptır dedi ama benim hiç umudum yok 😏
Cnm uzulmee ben 4 kere kurtaj oldum 1 dis gebelik 16 emriyoda 1 tutturdum simdi kozim var nasip ya bence kimse bizim kadar anneligi hak ederek beklemiyor kendi fikrim 2 gune degismez insallah degisir ben yanilirim ama ben pes etmediysem sende etme bir yer var o rada degisiyor kaderin bana da hic umit yok bosa çabalamayın diyen kac tane dr oldu ama yaptim sonunda ve inan ayni seriden son 5 emriyo nun icinden kizima kavuştum hani diyolarya yok en kalitelisi en iyi olani koyduk diye sona kalanlardan tuttu yemyesil gozleri var o gun gelecek insallah allah dualarinizi kabul etsin

Cnm uzulmee ben 4 kere kurtaj oldum 1 dis gebelik 16 emriyoda 1 tutturdum simdi kozim var nasip ya bence kimse bizim kadar anneligi hak ederek beklemiyor kendi fikrim 2 gune degismez insallah degisir ben yanilirim ama ben pes etmediysem sende etme bir yer var o rada degisiyor kaderin bana da hic umit yok bosa çabalamayın diyen kac tane dr oldu ama yaptim sonunda ve inan ayni seriden son 5 emriyo nun icinden kizima kavuştum hani diyolarya yok en kalitelisi en iyi olani koyduk diye sona kalanlardan tuttu yemyesil gozleri var o gun gelecek insallah allah dualarinizi kabul etsin
İnşallah. 27 yumurta toplandı benden. 13 ü döllendi sadece 4 ü kalmıştı. Şimdi sil baştan başlamak canımı sıkıyor. Tekrar iğneler ilaçlar. Eşim yine ameliyat olacak. Zaten çok zor atlatmıştım bu süreci. Şimdi tekrardan. Yani 2.5 yıllık evliyim. Evlendiğimden beri iş arıyorum. Kendime uygun işi de tam da bu zamanda buldum. Ona bile sevinemiyorum. 🙁 Rabbim duysun sesimizi. Dilimizi duasız bırakmasın. Dualarımız kabul olsun inşallah 🙏🙏😞😞😞

Merhaba kizlar bende bugün kan testi yaptım dondurulmuş embriyo 6.gun bugün transfer olalı 9.gunum bhcg 148 çıktı sizce normal mi tüp bebek merkezini arayıp söyledim durumu ama bana kizdilar niye erkenden yaptın diye😔sevinemedim bile kursağımda bıraktılar gebelik görünüyor dedi kesin bişey yok ortada dediler🙄

Merhaba kizlar bende bugün kan testi yaptım dondurulmuş embriyo 6.gun bugün transfer olalı 9.gunum bhcg 148 çıktı sizce normal mi tüp bebek merkezini arayıp söyledim durumu ama bana kizdilar niye erkenden yaptın diye😔sevinemedim bile kursağımda bıraktılar gebelik görünüyor dedi kesin bişey yok ortada dediler🙄
Kursağında kalmasın canım. Değerine göre hamilesin. İnşallah sağ Salim kucağına alırsın. Ama yine de keseyi ve içinde bebişini görmeden pek heveslenme. Dış gebelik vs. Olabiliyor. Muhtemelen o yüzden ters cevap vermiş olabilirler. Boşver kafana takma. Pozitifi görmüşsün. Aksi olmadığı taktirde keyfini sür. Kim ne derse desin. Unutma önemli olan sen ve bebişin. Ve tabi ki senin moralin. Moralini yüksek tut. Pozitif düşün. Her şey çok güzel olacak. 😘😘😘

Kursağında kalmasın canım. Değerine göre hamilesin. İnşallah sağ Salim kucağına alırsın. Ama yine de keseyi ve içinde bebişini görmeden pek heveslenme. Dış gebelik vs. Olabiliyor. Muhtemelen o yüzden ters cevap vermiş olabilirler. Boşver kafana takma. Pozitifi görmüşsün. Aksi olmadığı taktirde keyfini sür. Kim ne derse desin. Unutma önemli olan sen ve bebişin. Ve tabi ki senin moralin. Moralini yüksek tut. Pozitif düşün. Her şey çok güzel olacak. 😘😘😘
Çok teşekkür ederim oğlumda ilk sonuç 18 çıkmıştı hamile olmaya bilirsin demişlerdi ama ben hamileyim dedim ısrarla ve değerlerim arttı oyuzden pek umursamıyorum bu saatten sonra Allah bu yolda herkesin gönlüne göre versin inşallah 🙏

Hemen hemen aynı tarihler gibi.Benim de 16 Ocak test günüm sabırla bekliyordum ki transferin 10.günü 3 ,4 damla kanamam oldu ağlaya ağlaya hastaneye koştum test yaptırmaya evet erken daha ve tarihinden önce asla yaptırmayı düşünmüyordum.Kanamam olmasaydı.Neyse ki sonucu bir aldım elime hamileyim şükürler olsun betahcg değerim 226,30 değerim yüksek büyük ihtimalle ikiz gebelik.İnşallah devam eder.Biz önce her sonuca hazırız ne yapalım çok zor bir süreç insan rahat olamıyor.Size şunu söyleyebilirim bildiğim için Kanda hormon yükselmeden idrar da belli olmaz.Ayrıca kandaki değerin yükselmesi ise bebeğin tutunduğu güne göre yükselme başlıyor geç tutunmuş da olabilir.Sakın moral bozmak Yok sonuç geldiğinde ya güleceğiz ya ağlayacağız ama dünyamızın sonu değil unutmayalım.Bende eşimle sorun yaşıyorum mesela o istemiyor o kadar yalnızım ki tek başıma sevindim onun için hepimiz için hayırlı ise olsun iyi bak kendine.Haberlerini bekliyorum .
Hemen hemen aynı tarihler gibi.Benim de 16 Ocak test günüm sabırla bekliyordum ki transferin 10.günü 3 ,4 damla kanamam oldu ağlaya ağlaya hastaneye koştum test yaptırmaya evet erken daha ve tarihinden önce asla yaptırmayı düşünmüyordum.Kanamam olmasaydı.Neyse ki sonucu bir aldım elime hamileyim şükürler olsun betahcg değerim 226,30 değerim yüksek büyük ihtimalle ikiz gebelik.İnşallah devam eder.Biz önce her sonuca hazırız ne yapalım çok zor bir süreç insan rahat olamıyor.Size şunu söyleyebilirim bildiğim için Kanda hormon yükselmeden idrar da belli olmaz.Ayrıca kandaki değerin yükselmesi ise bebeğin tutunduğu güne göre yükselme başlıyor geç tutunmuş da olabilir.Sakın moral bozmak Yok sonuç geldiğinde ya güleceğiz ya ağlayacağız ama dünyamızın sonu değil unutmayalım.Bende eşimle sorun yaşıyorum mesela o istemiyor o kadar yalnızım ki tek başıma sevindim onun için hepimiz için hayırlı ise olsun iyi bak kendine.Haberlerini bekliyorum .
Merhabalar bende 14 ocakta transfer oldum kan değerleriniz be durumda acaba keseyi gördünüz mü ikiz gebelik var mı merak ettim

İnşallah 🙏 çok istiyorum olsun diye. İlkinde tutmuştu ama en başından beri kahverengi şekilde başlayarak kanamam vardı 5 haftada düştü maalesef. O zaman 9.gün kanda öğrenmiştim. Şimdi eşim de erken test yaptırmak istemiyor. Zorunda kalmadıkça Evden bile çıkarmıyor beni. Bazen yokmuş gibi geliyor. Bazense sanki benimleymiş gibiler 😞
Merhaba seninle aynı durumdayım bugün dokuzuncu günüm yokmuş gibi geliyor bana unutmadan nasıl sonuçlandı sormak istedim

Merhaba seninle aynı durumdayım bugün dokuzuncu günüm yokmuş gibi geliyor bana unutmadan nasıl sonuçlandı sormak istedim

Benim ilki tutmuştu cnm. His olarak değil de ben tutacağına çok inanmıştım. Ve olmuştu da. Bende belirtiler çok erken başlamıştı. İlki kahverengi olan tutunma kanaması daha sonrasında aşırı derece koku hassasiyeti ve mide bulantısı. Hep kullandığım sıvı sabundan bile kokusunu duyunca midem ayağa kalkıyordu. Tabi bu bünyeden bünyeye değişir. 5. Haftada da düşük yaptım maalesef. Kesem düzensizdi ve kanamam vardı. İkincisinde tuttuğuna hiç inanmadım.Hatta Bu kez olmadı dedim kendi kendime. Çünkü ilkinde çok dikkat ettim kendimi çok sıktım bunda rahat olacağım dedim. Oldumda. Ama maalesef tutunamadılar. İnşallah seninkiler tutunmuştur. Dualarım seninle. Rabbim evlat kokusu tattırsın hepimize. Ama test için gününü mutlaka bekle. Sonucun çıkınca paylaşırsan iyi ya da kötü moral olarak destek oluruz birbirimize. 😘🥰

Tüp bebek dondurulmuş 5.gün embiroyu ile 9 gün kanda negatif görüp 12 gün pozitif olanlar varmı lütfen deneyimlerini yazabilirmisiniz sonradan pozitif varmı

X