Dondurulmus embriyo.

Böyle insanlari önemseyip düsünmek zaten hata olur, bosver canim herkes istedigini düsünsün önemli olan bizim yavrularimiza saglikla kavusmamiz ve ailemizle mutlu olmamiz gerisi o kadar boskii.. Böyle insanlari anlamamiz mümkün degil onlarinda bizi anlamasi mümkün degil.. En iyisini yapiyosun valla en güzeli lafi yapistirip susturmak =))

Cupcakelove canim senin bugün transferin olacakti yazmamissin insallah hersey yolunda gitmistir almissindir bebislerini

Kizlar tunaydinlar mutlu pazarlarrrr
Cupcakecim inss transferinde herseybyolunda gitmistir cnm bebisleri aldin bizleri unuttun optum cnm

sıkma canını desekde boş biliyorum ama umudunu sakın kaybetme vakti zamanı inşallah tez vakitte gelir

Hayirlisi cnm gecmis olsun inss bundan sonra bebegin tez vskkitte gelsin

teşekkür ederim arkadaşlar ilginize yapacak bişey yok Allahın dediği oluyor verende alanda Allah nasibimizde varsa olacak yoksa yok
bundan sonrasını nasıl yapsam karar veremiyorum ankara güven hastanesi sedat cömert le yaptırmıştı 8 tane dondurulmuşum var da orayı bırakıp yeni bi yer denemeyide göze alamıyrum çok kararsızımmmmmmmmm. 7iklimcim yarın inşallah güzel haberlerini alırız

Kizlar tunaydinlar mutlu pazarlarrrr
Cupcakecim inss transferinde herseybyolunda gitmistir cnm bebisleri aldin bizleri unuttun optum cnm

Canımcım inanın hep aklımdaydınız ama yazamadım eşim istemiyor internete girmemi
Bugün işe gittide anca yazabildim yoksa sizi unuturmuyum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…