DORUK paşamız geldi !!

gülçincim maşallah canım ya çok tatlı yanaklar tombiş tombiş gözlerde çekik çekik kıvrık dudaklı allah nazarlaradan saklasın çifter tak nazarlıkları valla, bir de bişey sorucam yenidoğan takımların olmamıştır sanırım 3 aylıkmı giydirdiniz

Ah ben o dudakları ne yaparım, ham yaparımcokacimcoook
Öncelikle Allah sağlıkla, sıhhatle, huzurla büyütmeyi nasip etsin minik meleğinizi :Saruboceq:
Ama böyle güzel güzel fotolar koyuyorsunuz ya, ben çok üzülüyorum bu meleklere nazar değer diye :çok üzgünüm:
Allah saklasın nazarlardan:nazar:

Maşallah oğluşuna:nazar:
Allah analı babalı büyütsün.
Sağlıklı büyüsün inşallah.

maşşallah cnm allah nazarlardan saklsın paşanı allah analı babalı büyütsün inş

maşallah maşallah.41,5 kere:nazar:
ne yedinizde bu kadar kilolu oldu doruk..biz anneler merak ederiz şimdi:Şeniz:

maşallah yaaa ne güzel bir duygudur bu darısı bizim başımıza inşallah
allah sağlıklı uzun ömürler versin cnm bebişeeee

Allah mutlu saglikli buyutmeyi nasip etsin. 41 kere masallah Allah nazardan saklasin. Gule gule buyut oglusunu :)

canım tebrik ederim çok güzel bi paşa dünyaya getirmişsin allah bahtını ve şansını hep acık tutsun allahım sıze bagıslasınn cok guzel bı bebekyaa luften benım ıcın op oglusunu :)

maşallah maşallah tosuna, Allah bağışlasın, Analı babalı büyütsün canım.

Çok yakışıklı maşallahhhhhhh!Allah analı babalı büyütsün, uzun ve mutlu bir ömür versin hepinize.

maşşallah paşama allah analı babalı büyütsün allah banada ogluşun gibi erkek bir evlat nasip etsin benim dogumuma daha çok var ama hastaneden memnun kalman beni sevindirdi orayıda düşünebilirim dogum için ama ben epidural yönteminden çok korkuyorum daha sonra çok bel agrısı yaptıgını duydum senin saglık durumun nasıl canım bilgi verirsen sevinirim

GÜLÇİNCİM AYY 41,5 KERE MAAŞALLAHHHH :nazar: .ALLAH ANALI BABALI BÜYÜTSÜN HAYIRLI EVLAT OLSUN DORUK BEBİŞİN.BENİMDE OĞLUŞUM OLCAK İNŞALLAH.NASIL BESLENDİNDE 4,750 OLMUŞ SEN KAÇ KİLO ALDIN.MERAK ETTİM VALLAHİ.

güzel dilekleriniz için hepinize çok teşekkürler..10 gündür hayatımızın anlamı değişti allah herkese bu duyguyu yaşatsın..

gülçincim maşallah canım ya çok tatlı yanaklar tombiş tombiş gözlerde çekik çekik kıvrık dudaklı allah nazarlaradan saklasın çifter tak nazarlıkları valla, bir de bişey sorucam yenidoğan takımların olmamıştır sanırım 3 aylıkmı giydirdiniz[/QUOTE
valla olmadı gerçekten..allahtan çok fazla ufak bişey almamıştım..

maşallah maşallah.41,5 kere:nazar:
ne yedinizde bu kadar kilolu oldu doruk..biz anneler merak ederiz şimdi:Şeniz:

özel bişey yemedim aslında hiçte kendimi kasmadım aman süt içeyim faydalı besleniyim diye ama biraz daha dikkat ettim sadece.. doğuumdan sonra rejimdeymişim gibi hissediyorum kendimi çünkü son ay doymakk bilmiyorsum meğer :))

maşşallah paşama allah analı babalı büyütsün allah banada ogluşun gibi erkek bir evlat nasip etsin benim dogumuma daha çok var ama hastaneden memnun kalman beni sevindirdi orayıda düşünebilirim dogum için ama ben epidural yönteminden çok korkuyorum daha sonra çok bel agrısı yaptıgını duydum senin saglık durumun nasıl canım bilgi verirsen sevinirim
amin inşallah herşey dilediğin gibi olur..epiduralden korkulacak bişey yok bence en ideal yöntem çünkü her anı yaşıyorsun..ağrım filan yok..ilk 2 gün kalkmakta filan zorlandım ama karnımdan dolayı zorlandım ama hepsi geçti çok şükür..

X