DORUK paşamız geldi !!

gulcinf

Guru
Kayıtlı Üye
1 Mayıs 2007
306
7
herkese merhaba..doğum yapalı 9 gün oldu ancak fırsat bulabildim bişeyler yazmaya...herkes gibi bende o günü sizlerle paylaşmak istedim..sezeryan olduğu için herşey önceden planlanmıştı ve 22,12,2008 sabahı saat 07,45 te evden çıktık hastaneye gittik..hemen odamıza çıkardılar..ve ebe gelip bei hazırladı..sonra sedyeyle ameliyathaneye gittik..(saat 8,45) zaten o an panikten ne olduğunu anlamadım bile..belimden uyuşturdular ve yattığım yerden başladınızmı diye sormaya başladım her seferinde ebeyi bekliyoruz birazdan başlıycaz biz size haber vericez dediler ama meğer karnımı açmışlar bile :) saat 9,10 geçe oğlum doğdu..doktorlar inanamadılar baya iri bir bebek dediler :) oğlum 4,750 ve 56cm doğdu..yanıma getirdiler öptüm sonra aldılar ve benim dikişlerim yarım saati buldu o anlar biraz kötüydü bulantı ve başağrısı oldu..odama çıkarttılar akşam üzeri 3,5-4 e kadar titreme ve halsizlikler devam etti..sonra ayağa kaldırdılar..bu arada emzirmek için çok uğraştım süt gelmedi ama doruk emme konusunda çok başarılıydı :) otomatik pompa getirdiler onunla bayağı uyraştım 2, gün zaten azda olsa sütüm gelmeye başladı..şimdi herşey yoluna girdi uykusuz geceler hariç :) bu arada karataşta doğum yaptım doktorum hemşire ve ebeler herkes çok ilgiliydiler gönül rahatlığıyla tercih edebileceğiniz bir hastane.
oğluşumdan birkaç resim :nazar:
ARTIK OĞLUŞUMUN RESİMLERİNİ KALDIRIYORUM..YANLIŞ ANLAMAYIN..NAZAR DEĞMESİN PAMUK HELVAMA :)

Son düzenleme:

Nergis26

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
26 Mayıs 2008
4.352
3.283
ah cnm benim, yerim onu, çok yakışıklı bi oğluşunuz olmuş cnm Allah bağışlasın tebrik ederim

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 2020 gün geçti.

inanna13

nil'im..
Kayıtlı Üye
9 Haziran 2008
5.319
25
40
maşallah canım :)ne kadar güsel bi bebek:))
Allah analı babalı büyütsün,güzel günler göstersin işallah:))
o dudaklarını yerim ben onun...maşallah:))

MyWorLd

İkincİ MELEGİM YoldA :)
Kayıtlı Üye
3 Haziran 2008
943
1
Rabbim hayırlı ve güzel ömürler nasip etsin inşallah... Rabbim yavrunuzu size, sizi de yavrunuza bağışlasın. 41 bin kere maaşallah Allah nazarlardan esirgesin. ve Yüce rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah.

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 3116 gün geçti.

ALEYA

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Mayıs 2008
124
0
40
cok tatlı masallah tombık tombık Allah analı babalı buyutsun

darısı basıma

ctc

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Ekim 2008
341
0
paşa bu annesi tam paşa maşallah 41 kere değil 41,5 kere maşallah :)) Allah analı babalı büyütsün surata bak :)) oy kıyamazlar sanaaaaaaa....

waterfull

Guru
Kayıtlı Üye
7 Haziran 2008
4.292
3
Maşallah maşallah, doruk paşamız çok tatlı çıkmış resimlerinde. Tombik tombik yerim ben onu. Gülçincim, mutlu güzel yıllar dilerim bebişinle birlikte.

bebisim09

Guru
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
28 Haziran 2008
1.280
11
gözün aydın maşallah oğlun çok şeker..

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 39066 gün geçti.

ozlemyb

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
9 Kasım 2007
2.110
115
oyyy kurban olsunlar yaradan 41 kere maşallahhh yavrundan saglık eksık olmasın hep mutlu gunler gorun ınsallah sanada bol sutlu gunler canım :))

JJuLiEtt

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
6 Temmuz 2008
11.598
68
rabbim nazarlardan korusun :nazar:
maşallah:nazar:

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1927 gün geçti.