Dost Öpücüğü :)

X sevgilisine sormamış mı ızabelya bunları durduk yere mi yazıyor? Hani konuşma dediğin karşılıklı olur

başkasının sevgilisi için bana düşkündür dediğine göre hak edilmiş bir tiyatro oynanmış üstünüze kızı tebrik ediyorum konuya olan yorumum kendi sorana kadar sessiz kalın sorunca açıklarsınız çok iyi arkadaş olabilirsiniz ama sevgilisi olan insanla sürekli konuşulmaz gitsin sevgilisiyle konuşsun yine iyi olun samimi olun gezin tozun ama şu bana düşkündür tavrınızdan çıkın bunu muhtemelen yansıtıyorsunuz da kızda aranız açılsın diye böyle bir yol bulmuş

size güvenip konuşan başka bir kadının güvenini suistimal etmek gibi bir eylemi burda nasıl destekliyorlar, ben olsam ben de yapardım diyorlar inanılır gibi değil.

Benzer bir arkadas grubu ve ortami bizde de olmustu tek fark işin icinde ERKEK yoktu.

Yani kiz kiza kizlar arasinda oldu.
Ayni grup icinde birbirlerine asiiiriii can ciger iki tip, yalniz kaldigimizda ikisi de birbirini cekiştiriyordu bana karsi.

Hani arkadasim grup disinda ve samimi olmadigimiz birini cekistirse o kadar rahatsiz etmez ama gozunun onunde asiri kankacilik yapip sonra mesajda arkasindan konuşmanin da savunulacak bir yani yok ortaya cikmasi da guven suistimali degil. Ben ortaya cikartmamistim onun yerine kendim o grupta olmadim o ayri ama haketmiyor degiller.
Asiri kankaci gorunup o kisinin arkasindan konuşan biri kimseye guvenden bahsetmemeli, ben guvenmezdim. Benim hakkimda da konusuyordur diye dusunurum ki genelde oyle olur.

Bebişim burdaki durum farklı, burdaki genel kanıya göre kız arkadaşın amacı sevgilisinin konu sahibesiyle arkadaşlığını bitirmek. Onun için de arkadan konuşma, ifaşalam yöntemlerine başvuruyor. Sevgili şu durumda gayet ahlaksızca üstelik aptalca ve ezikçe davranıyor. Söz geçiremediğin, mesafesini ayarlayamayan bir tiple beraber oluyor, adamla iletişim kuramadığı/adam takmadığı için böyle işler çevirmeye gerek duyuyor. Gerçekten çok ezikçe ve aptalca, koca 30luk insanların yapacağı iş mi? sana saygısı yoksa adamın, gevşekse oysa buysa çıkarsın gidersin o kadar bunlara ne gerek var?

Kız kıskanmış kötü göstererek sizi uzaklaştırmış.Herhalde günde 2 3kez araması seninle erkek arkadaşının yakınlığı hoşuna gitmedi.

Sevgilinizin arkadaşıyla öncesinde yakın arkadasmiydiniz? Günde 3 4 kez görüşmek haberleşmek aramak gereksiz çünkü. Arkadaşınız bu durumu kıskanmış x' le aranıza mesafe koymak için yapmış muhtemelen.
Bu durumu sevgiliniz bildiği halde soylememişse demek ki o da x'le konusmanızdan rahatsız olabilir

Son düzenleme:

Evet o konuda diyecek hic bjseyim yok. Baştan birlikte olmamali ve bu fazla düşkünlük olayinin ana muhatabi kizin sevgilisi olmali.
Ama ayni samimi grup icinde sevgilicilikten bagimsiz olarak bu kadar arkadan konusma laf taşima olursa illa biri bir yerde patlardi. Bu da dogru degil.

Olacağı varmış bundan sonra max erkekler görüşür sizin ilişki kopar. Bu karşı tarafla görüşmede ısrarcı olursanız sizin sevgilinizle ilişkinize de zarar verecek şeyler çıkacaktır ortaya. Kaos entrika gırla.
Keşke hiç bulaşmasaymışsınız

Kız art niyetli orası kesinde. X'in size düşkün olması herkesin bunu bilmesi falan da tuhaf yani. Erkek arkadaşınız bundan hiç rahatsız olmadı mı?
Ben olsam aşırı rahatsız olurdum. Belli ki kızda olmuş. Ama böyle bir şey yapmak yerine erkek arkadaşıma açık açık samimiyetini azalatmasını söylerdim ben.

Adamın yaptığı zaten gevşeklik ama konu sahibesi de hiç iyi niyetli değil yani erkek arkadaşının arkadaşı neden sana düşkün olsun kimsin ki sen ?çok rahatsız edici bir kelime bu, konu sahibesi kendisini çok özel görmek istiyor herhalde ama adam ona sorma gereğinde bile bulunmamış ilişkisini direkt kesmiş.

Ya aslında bu karşılıklı yeri geliyor benim sevgilimi eleştiriyoruz yeri geliyor onunkini. Ama ben patladım nedense :))
Bunlarda 30 yaşı aşkın insanların yapacağı davranış değil sanki. Ne gerek var grup kurup eleştirip dedikodu yapmaya. Çok basit davranışlar

Benim erkek arkadaşım günde üç dört sever arkadaşının sevgilisiyle konuşsa bende rahatsiz olurdum hayırdır derdim . Kız da şeytanlık yaparak çözüm bulmuş

Kız sizin pick me'liğinizin kurbanı olacakmış az kalsın ama akıllılık etmiş. Bence sizin bir şeyleri akıl edememe probleminiz var. Günde 2-3 kere konuşuyorsanız bunu zaten sizin azaltmanız gerekirdi. Onu da geçtim arkadaşınız size problemleri anlatsa bile o böyledir o şöyledir dememeliydiniz politik davranıp geçmeliydiniz. İster istemez ön yargıya sebep olup aralarının açılmasını sağlardınız çünkü. Kocaman insanlarmışsınız insan ilişkilerini yönetebilmeniz gerekirdi.

Ben sizin bu adamla ilişkinizi hiç normal bulmadım şimdi ayrıntılı okuyunca
Öncelikle ön yargı olmaması için şunu soyleyeyim hayatımda hep erkek arkadaşlarım olmuştur . Dershanede , üniversite de hep erkeklerin kızların üç dört katı olduğu ortamlarda oldum . En yakın dostum diyecegim insan da bir erkektir.

Hiç çevremde günde iki üç kez konuşan , her üzüntüsünü , sevincini ilk arkadaşına anlatan (ergenlik haricinde) insan görmedim . Bu anca flortleştigin insanla yaptığın bir şeydir. Çevremde sadece bir çift vardı sekiz yıldır can ciğer her haftasonu plan yapan ya siz niye sevgili olmuyorsunuz ki dedim erkek olan kişi benim de arkadaşımdi . Olmuşlar . Uzun lafin kısası 35 yasindaki sevgilinizin en yakın dostu onu değilde sizi arıyorsa bence burda karşılıklı bir durum var. Aldatma diyemem ama ikinizden birinden bir alev çıksa eminim devamı gelirdi. Bu sebeple ben böyle ilişkileri olan erkekle sevgiliysem direk ayrilirdim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…