Dost Öpücüğü :)

Sevgilisi varken değil tabii kızla daha çok yeniler 2 aydır birlikteler. Sevgili olunca o ara biraz açıldı ama yine de samimiydik.
Erkek arkadaşım hoşlanmıyordu zaten en çok o sevindi bu duruma
Siz erkek arkadaşınız hoşlanmadığı halde en yakın arkadaşıyla günde iki üç kez konuşuyordunuz öyle mi ?

İçimdeki bir ses bu kız o çocuğa bilerek ayarlanmış bir şeylerin üzerini örtmek için gibi geldi . Sanki siz terk edilmiş gibi mı oldunuz nedir

Kız çözüm yolunu sevgilisi ile geliştirmek yerine seni ifşalayarak sinsirellalik etmiş. Ama sende de pick me girl durumu var. Durumlar komple yanlış geldi bana.

Erkek arkadaşına bunu diyemez şu an en korktuğu şey ilişkinin bozulması :)) O yüzden ben daha iyi bi seçenek oldum.
Evet düşüncem bu yapıda. Benim erkek arkadaşım bi kızla bu kadar samimi olsa benim yapacağım şey erkek arkadaşımı uyarmak olurdu. Çocukça işler yapmak değil.

Kesinlikle cenazedir hastanedir bir şey olmaz ise bir araya gelmeyi düşünmüyorum zaten.

Evet öncesinden arkadaştık. Benim kız arkadaşım çok sonradan dahil oldu.
O zaten bu yakınlıktan çok hoşlanmıyordu. Hep dile de getirdi arkadaşına. Ama söylememe sebebi benim üzüleceğimi düşünmesi. Ki üzüldüm de kız arkadaşımın yaptığına

Sevgiliniz de hoşlanmıyorken siz bu olay olana kadar neden günde 2-3 kez görüşüp, çok düşkün olmalı, her şeyini ilk size anlatmalı arkadaşlığı devam ettirdiniz?
Sevgiliniz ve arkadaşi arasındaki ilişki de tuhaf,sizin ve Sevgiliniz ve yakın arkadasi arasındaki ilişkiniz de.
Tek sorun kız arkadaşınızın yaptığı değil. O gelip saçma sapan ilişki yumağıni bozmuş ama erkekler mide genişliyle arkadaşlıklarini devam ettirebilir, var o potansiyelleri..
Ne değişik şeyler yaşıyorsunuz cidden.

Son düzenleme:
Dışarıdan böyle görünmesini anormal bulmuyorum bu sizin fikriniz.
Karşımdaki insandan böyle bi durum sezmedim. Sezsem zaten direk iletişimimi keserim. Bunlar çok eski bi arkadaş grubu, grupta hiç kız yok, olmamışta. Çocukta olayları değerlendirmesi ve yaşaması erkeklere nazaran daha duygusal olduğu için grupta çok kabul görmüyor. O yüzden her şeyi benimle paylaşmak yeri gelip akıl almak daha işine gelen durum. Çocuklara anlatsa goygoy malzemesi çünkü.
Ben rahatsızlık duymadım hiçbir zaman ama o iletişimi sağlayan tarafta olmadım. Kim rahatsız oluyorsa önce kendi partnerini uyarsın.

Sevgiliniz rahatsız oluyormuş bu yakınlıktan ama sizin umurunuzda olmamış.

Müge Anlı'yı bırakmanızı öneririm.
Kızı ayarlayan bendim zaten. Benim derdim x kişisi değil, beni 10 ay aramasa neden aramıyorsun demem. Benim derdim kız arkadaşımın yaptığı.

İnanın ben bu olaylar olduğunda öğrendim erkek arkadaşımın bu durumdan rahatsız olduğunu.
Daha öncesinde benimle paylaşsaydı ben zaten elimden geleni yaptım. Ama durum biraz tek taraflı. Ben x kişisini hastalık vs olmazsa aramıyorum zaten. O beni arar. Hiç plan yapmam o bizim plana dahil olur gibi.
Arama deseniz de arar zaten. Değişik ama benim için zarar verici değil.

Bu mesajda sevgilinizin duyduğu rahatsızlıktan yeni öğrenmiş gibi behsetmemişsiniz. Hep dile getirirdi dediğiniz bir süreç çünkü.
Aramayi acmaz, geri dönmezseniz bir şekilde keser ya da azaltırdınız iletişimi.

Eşimin arkadaşı beni haftada 3 kere arasa bile rahatsız olurum. Sizi günde 2-3 kere arıyormuş pek normal gelmedi.
Şimdi lütfen aramızda öyle bir ilişki yok, böyle bir şey yok, şu yok bu yok demeyin hepimiz geçmişte de şimdi de ilişki yaşadık yaşıyoruz hoş durum değil.
Sanki arkadaşın size ilgisi var hissediyorsunuz hoşunuza gidiyor ama açık açık bir şey demediği için kimse de ses çıkaramıyor gibi geldi.

Kız arkadaşın yaptığı da benim için kabul edilebilir bir şey değil. Bundan sonra görüşmesek iyi olur madem mesajları attın keşke hepsini atsaydın sadece benimkileri değil ben hepsini atarım merak etme derim. Senin hakkında şöyle dedi demek farklı mesajla ekran görüntüsü atmak farklı hem de suç

Hep dile getirirdi arkadaşına demişim. Çünkü iletişim kuranın ve devam ettirenin ben olmadığımın farkında.
Benim iletişimi koparmam arkadaşlıklarına zarar vermem demek. Ben bu topa girmek istemedim. Benlik bi durum yoktu zaten dediğim gibi arayan soran taraf hiçbir zaman ben değildim. Kız arkadaşımda bunu anlamış olacak ki sevgilisini uyarmak yerine direk beni kötü gösterip aradan çekmek olmuş yöntemi.

Öyle bir şey yok deme demişsiniz ne diyim bilemedim o yüzden :))
Böyle bir şey hoşuma gitse neden kız arkadaşımı ayarlayayım ? Ki sevgilisini çok seviyor şu an.

Kız arkadaşıma güzel bi ders vereceğim ama zamanı var. En zor zamanlarında yanında oldum. Şimdi sevgiliyapmanın büyüsüne kapıldı. Elbet yine derdini başkasıyla paylaşma ihtiyacı olacak. O zaman ben olmayacağım.

Kız arkadaşınızın yaptığı sizin erkek arkadaşınızın yaptığından daha kötü değil.
Sevgiliniz arkadaşının size olan yakınlığından şikayetçi ama bir duruş sergileyemeyip sadece söyleniyor. Siz de bu durumun gayet farkında olarak ben iletişimi kesersem arkadaşlıkları zarar görür diye düşünmüşsünüz onların mide genişligi nirvanaya çıkmış "arkadaşlığı" her şeyden önemli maşallah.
Konuda kötü de olsa insanı tepki veren kişi kiz arkadaşınız. Üçünüz de körler sağırlar birbirini ağırlar ilişkisi yürütmüşşünüz bu zaman kadar.

Çok komik bir savunma bu :) ha arkadaşına dile getirmiş ha size dile getirmiş. Bu yakınlıktan rahatsız olduğunu biliyosunuz sonuçta. Ayrıca lütfen kendinizi kandırmaya çalışmayın. O hep iletişime geçiyordu ben istemiyordum falan inandırıcı değil. 2 kere telefona dönmeseniz 3.ye aramazdı zaten.

Geride bazı arkadaşlar size pick me girl demiş. Bence de haklılar. Siz ilgi odağı olmayı seviyorsunuz. Bu ilginin üzerinizden gitmesine bozulmuşsunuz bence. Yok ben X’in uzaklaşmasına bozulmadım arkadaşımın laf taşımasına sinirlendim demeyin boşuna. Sizin grupta laf taşımayan insan yok çünkü.

Kız arkadaşınızın yaptığı çok ayıp tabiki çok sinsice ama rahatsız olmakta haklı sizin erkek arkadaşınızda rahatsızmış zaten bu samimiyetten oda haklı bence.

Nasıl ilişkiler yaşıyorsunuz bilmiyorum ama üzüldüm adınıza.

Cok fena olabilirim ama bana konu şunu hissettirdi Kızla tanıştırıp(bir hoşlantı durumu var gibi arkadaşın size düşkünlüğü ne ) sonra ayrılsın diye karalama mesajları attıysanız planınız elinizde patlamış

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…