dostınex kullanıp hamile kalanlar buraya...

bende 6.yı cuma içtim kaldı 2 tane. bi kutu bitince gel yeniden yazayım dedi doktor.

kuzu bu ay tekrar prl ne baktır belki düşmüştür bi daha ilaç almana gerek kalmaz.tavsiyem prlne baktırmadan direk ilaç yazdırma.öptm

Bu arada soyle de dusundum agustosa kadar olmazsa eger rahim filmi cektiricem sizce gec mi yoksa erken mi

O henuz bisey solemedi ya canim genelde ilaci kullananlar acaba ne zaman hamile kaliyolar

canım sakın kafana göre ilaç kullanayım deme dostinex çok ağır sonuçta. benim de prl 46ydı seninkine yakın benim ilaç da 1 tane kaldı bi daha kullanmicam 1 sene daha beklemeyi düşünüyorum hiç bir şey yapmadan sana tavsiyem de biraz mühlet tanı kendine bu arada başka şeylerle uğraş çok takma kafana.sonuçta 6 aydır deniyorsunuz ek tadavi vs için en az 1 yıl beklemen lazım. ha içim rahatlasın diyosan rahim filmi çektir ama o da öyle kolay bişey değilmiş. yine doktoruna danış derim.

sen de haklısın hayatım ne billiim düşmüştü inşallah ikimizin de

ya bu arada dostinex kullanıp hamile kalan kimsecikler buraya gelmiyor görenler lütfen yazın bişeyler yahuuu:))))

mrb kızlar ,yine ilaç günü bugün...sersem oluyorumm başım çok ağrıyor ilaçtan sonra özellikle sabahhlarıııı ....

mrb kızlar ,yine ilaç günü bugün...sersem oluyorumm başım çok ağrıyor ilaçtan sonra özellikle sabahhlarıııı ....
canim merhaba .benimde prolaktinim yuksekti banada doktor duzenleyici vermisti ama o ilaci icince yuzum krec gibi oluyo kusuyodum cok kotuydu ama doktor baska ilac yazdi onu kullaniyorum hic agir gelmedi ve prolaktinimde gayet iyi sende dr. soylesende degistirse dusuk dozajda bir ilac verse

herkeste ilacın yan etkisi oluyo ama bende hiç olmadı.kızlar göğsümden baya süt geliyodu ama şuan hiç yok kesin prolaktin düştü.ayın 6sını bekliyorum bi ölçtüreyim bakalım ne olacak.bu arada bi kaç gündür sabahları baş dönmesiyle uyanıyorum aşırı yorgunlukta var acaba bişeyler mi var hiç böyle olmamıştım.:44:

Benim ilk gunler basim felaket agriyordu aynen sabahlari am simdi iyiyim cok sukur acaba prl dustugu gibi baska sorun yoksa hamile kaliniyor mu

canım ben 3 aydır kullanıyorum ve doktorlar en fazla 2 ay öneriyo bu ilacı.benim doktor hemen bırakmamı söyledi ve bıraktım.'bu ilaç prolaktini düşürüyo ama bebek düşürmeye de birebir' dedi doktorum.

Hadiiiii canimmmmmm neden peki

Benim ilk gunler basim felaket agriyordu aynen sabahlari am simdi iyiyim cok sukur acaba prl dustugu gibi baska sorun yoksa hamile kaliniyor mu

evet kızlar bende de ilk zaman baya yan etkileri olmuştu ama artık hiç bir etkisi kalmadı prl düşmüş olabilir. ama kızlar benim ilaç son bir tane kaldı adetim de 4 gün gecikti testede negatif çıktı hamile kalamadım offffffffffff acaba düşmedi mi prl o yüzden mi bebiş olmadı

hadi bacım inşallah inşallllaaaaaahhhhh

ölçtürsene cnm yaa.mutlaka kontrole gitt

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…