dostınex kullanıp hamile kalanlar buraya...

canım benim iyi misin oz_lem_ cim. görüşemiyoruz. herşey yolun da mı? geldi mi senin kırmızılar bakamadım yazılanlara.

iyiyim tatlım sen nasılsın. çok heyecanlıyım sabah kan vermeye gittim kırmızılar daha gelmedi sonucu öğleden sonra alcam çooookkk heyecanlıyım ne olur dua et... çok umutlanmak istemiyorum ama yine de kalbim yerinden çıkcak gibi.

Bu mübarek günde hayırlı haberini alırız inşallah canım benim. Bende heyecanlandım şimdi. İnşallah pozitiftir. hemen yaz olur mu sonucu. Sana dua ediyorum rabbim hayırlısını nasip etsin. Olurda pozitif olmazsa sakın üzülme. bir dahaki aya inşallah. ama mutlaka gelecek melekleeerrr... haber bekliyorum canımcım. çok öptüm seni.

canım malesef bu ay da dırtladı sonuç negatif ben artık gün saymayı felan bırakıorum çok bekledim gelmedi sürpriz yapsın artık ben küstüm ona bu sefer

canım malesef bu ay da dırtladı sonuç negatif ben artık gün saymayı felan bırakıorum çok bekledim gelmedi sürpriz yapsın artık ben küstüm ona bu sefer

hadi yaaa neyse hayırlısı olsun. zaten herkesin ne zaman beklemeyi bıraksa o zaman geliyo bebişi. sürekli bekleyince inatlaşıyo sıpalar sıkma canını

bozma moralini bitanem allah büyük.bende o yaptırdığım tahlil sonuçlarını aldım çok şükür temiz çıktı.dostinex'i bırakmamı söyledi doktor ayın 6 sında prolaktin tahlili yapıcak düşmüş mü diye.daha sonra çook tesirli bir ilaç vericem hemen gebe kalmanı sağlıcak bu ilaçla 1 ay içinde sonuç alamazsak hemen rahim filmi ardından aşılama veya tüp bebek dedi.bakalım hayırlısı inş ilaçla kalırım veya bu ay kalırım da diğerlerine gerek kalmaz

Ozlemcim insallah bir dahaki ay aliriz haberlerini bitti mi ilac

bakalım yaa artık düşmicem peşine ilaç 3 tane kaldı yalnız doktor bana dediki bu ilaçla adetlerin düzene girer dedi. ama hala olmadım 2 günüm geçti acaba prl düşmedimiki

çok şükür canım çok sevindim. neymiş o ilaç çok merak ettim ne için veriyormuş onu da sor.hemen tüp bebeğe aşılamaya geçme tatlım bekle azcık inşallah bunlara gerekk bile kalmaz.bol bol dua etcem kuzum iyi haberlerini alırız inşallah

hadi yaaa neyse hayırlısı olsun. zaten herkesin ne zaman beklemeyi bıraksa o zaman geliyo bebişi. sürekli bekleyince inatlaşıyo sıpalar sıkma canını

valla kuzum yaa vardır herşeyde bi hayır belki eşim bensiz gidecekti ben de bebişimi yalınz büyütmek zorunda kalacaktım bırakıyorum artık beklemeyi. hele bi gelsin o sıpalar bize çektirdikleri şu sıkıntıyı popolarına popolarına vurarak çıkartalım

evet popolarına vurmak lazım :))) bu ne yafu heheheh canımız çıkıyor bizim :))) hele bir gelsinler :)))) sıkma canını sende tatlım hayırlısı bence de bekleme. kimi duysam hiç aklımızda yoktu oldu falan diyor yani takdik bu :))))

heee kuzum yaaa hemde nasıl negatifff moral yerlerde

canım yılmak yok ben sana allah kullarını umadıkları anda mutlu ediyor demiştim ben bu hastalıkla uğraşırken kaç kere o tek çizgi ile karşılaşmıştım umutlarım tükenmeye başlamıştıki anne oldum sizde olacaksınız allaha sığının bol dua rabbim açılan elleri boş çevirmez beni gör ve umutlarını kaybetme dualarım sizlerle

evet haklısın zaten artık düşünmicem çok stresleniyorum bu yüzden olmadığını da biliyorum

kızlaaaaaarrr hiç ses seda yok nasılsınız bakalım dostinexde kaçıncıyı içtik bi de beklenen günlerimiz ne zaman teste ne zaman gidiyosunuz?? yazında bari bekleyelim o günü mallum benim dırtladı yaa... dün 6. hapı içtim kaldı 2 öpüyorum herkesi çok çok

Tatlımm benimde kaldı 4 hap..haftaya kontrol var bakalım :44: yılmak yok hayatımmm

bende 6.yı cuma içtim kaldı 2 tane. bi kutu bitince gel yeniden yazayım dedi doktor.

bacım ben bugün 5.içmem lazım ama doktor bırak demişti acaba içsem mi diye düşünüyorum.birde bıraktığında prl yükseldiğini söylemiştin.ne yapsam:44:benim günüm 17 si canım 2 buçuk haftam var.haftaya p.tesi prl testi yaptırıcam bakalım düştüyse belkide hamileyimdir

canım doktorunu dinle bence de bırak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…