Dostinex ve yumurtlama zamanı şiddetli kasık ağrısı

Öncelikle bebeğiniz hayırlı olsun Allah bağışlasın. Rabbim bizlerede nasip etsin. Prolaktin değeriniz kaç iken hamile kaldınız? Dostinex kullanırken gebelikten korundunuz mu? Ve hamileliğiniz de herhangi bir problem yaşadınız mı? Bu cevaplar benim için çok önemli cevaplarsanız çok mutlu olurum.
Hamile kaldığımda ki prolaktin değerimi bilmiyorum ilacı da çok düzenli kullandığım söylenemez, ilacı kullanırken de korunmadım. Hamileliğimde de bir problem yaşamadım çok şükür şuan 27+4 haftalığım

Sanırım eski bir konu.Gebeliğiniz hayırlı olsun .Bende dostınex kullanıyorum ve yumurtlama döneminde reglı olana kadar cok agrım oluyor hatta vajınamda arasıra zonklama hissi ve bacagımda agrı oluyor.Dostınex kullanırkenmi hamıle kaldınız sorun olmadı dimi ilaç kullanırken hamile kalmak?Hamıleyken esktra tedavı uygulandımı
İlaç kullanırken hamile kalmadım ilaçtan 2-3 ay sonra kaldım galiba tam tarihleri bilmiyorum ama bence hormon dediğimiz şeylerin çok etkisi yok hamileliğe Rabbim ne derse o ☺️ Prolaktinden sonra başka bir hormonum yüksekti internetten baktığımda erken menopoz belirtisi filan diyordu bir sonraki ay hamile kaldım bir problemim de yok çok şükür 😊

Hamile kaldığımda ki prolaktin değerimi bilmiyorum ilacı da çok düzenli kullandığım söylenemez, ilacı kullanırken de korunmadım. Hamileliğimde de bir problem yaşamadım çok şükür şuan 27+4 haftalığım
Allah sağlıkla kucagınıza almayı nasip etsin inş🙏🏻

X