Dostlarınızı arayın, hemen şimdi!..

HuzunAla

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Aralık 2006
74
0
Daha dün konuştuk seninle msn'de.. Bıkkın bir halin vardı.. "Koşuyorum hala koşuyorum ama hayallerime ulaşmak için değil, sadece günü kurtarmak için koşuyorum" demiştin.. Sıkıntılıydın belliydi ama ben seni dinlememiştim.. Geçer bir aspirin iç diye geçiştirmiştim.. Oysa sen beni hep dinledin lisede üniversite de dönüm noktalarımda, hele eşimden ayrıldığım gün beni telefonda tam 3 saat dinledin benim sevgili dostum..

Bugün kahvaltıdan sonra kalp krizi geçirmişsin.. Ameliyat olmuşsun!.. Ahh benim sevgili dostum pişmanlığımı ve üzüntümü anlatmaya kelimeler yetmiyor.. Sana birşey olursa kendimi affedemem.. Bir aspirin iç haa?? Kendimden nefret ediyorum..

Metiiiin canım seni çok seviyorum benim yegane dostum.. Allah seni eşine ve bizlere bağışlasın.. :çok üzgünüm: :çok üzgünüm: :çok üzgünüm:

geçmiş olsun hüzün üzüldüm..hayatı ertelememek gerekiyor galiba ama hepimiz yapıyoruz bunu

Hüzüncüm geçmiş olsun .Merak etme sağlık haberini en kısa zamanda alman dileğiyle .Allah sana ve ailesine bağışlasın .

X