dostumun beni önemsememesi

Melisaaa54

Üye
Kayıtlı Üye
19 Ağustos 2020
45
19
24
Merhaba ablalarım ve kardeşlerim bana yardımcı olursanız çok sevinirim. Kafayı yiyecek gibiyim artık. 6 yıllık bir dostum var. Çok yakın bir arkadaşım. Aramızdan su sızmazdı lise zamanında. Sonra o bazı olaylardan sonra çok değişti. Bana değer vermediğini hissediyorum ben aramadığım sürece aramaz, yazmaz. Ama ben ona çok değer veriyorum kardeşim gibi benim için. Defalarca karşıma alıp konuştum sevgimi belli edebilen birisi değilim diyor. Ama önceden böyle değildi ve ben kendimi çok kötü hissediyorum insan hiç mi arayıp sormaz ya umrunda değilim gibi sanki çoğu şeyimde yanımda oldu ben de onun ama artık arkadaşlığımız bitmiş gibi hissediyorum. Bana beni kaybetmekten korktuğunu söylüyor ama kaybetmemek için bir şey yapmıyor. Onun yazmasını bekliyorum hala yazmıyor yazdığı zaman da arkadaşlığımızı bitirmek istediğimi söyleyeceğim ne zaman aklına gelirim de yazar diye bekliyorum. Sadece bir şey istediğinde yazıyor. Sizce ne yapmalıyım nasıl konuşmalıyım ve ben çok kötü haldeyim çok mutsuzum bu anları nasıl atlatacağım bilmiyorum. Kalbim kopuyormuş gibi sanki. Lütfen yardımcı olun lütfen...

Sizce ne yapmalıyım nasıl konuşmalıyım ve ben çok kötü haldeyim çok mutsuzum bu anları nasıl atlatacağım bilmiyorum. Kalbim kopuyormuş gibi sanki. Lütfen yardımcı olun lütfen...
İlginç. Sizinki arkadaşlık değil bağımlılık olmuş sanki. Tek 'arkadaşınız' o mu?

Aman boşver cnm, hayat daha sana neler gösterecek neler sunacak.

Bu durumamı kalbini koparıyorsun.

Hayatta seni üzen kim varsa arkanda bırak, akışına bırak.

Herşey yolunu buluyor.

Gittiğim bı psikiyatri doktoru şöyle demişti. Senin herhangi bir problemin yok sana ilaç da yazmayacağım. Seni üzen kim varsa çıkar hayatından, annen dahi olsa demişti.

Çünkü etrafındaki insanlar beni o kadar çok üzmüş, kırmış ve germisti ki...

Kaslarım tutulmuş ve bı yıl açılmamıştı.
Tam bir yıl doktor doktor tedavi tedavi geçmiştim.

evet bana da öyle geliyor ilginç olan da o başka arkadaşlarım da var. Bu bağımlılık ise eğer bir an önce kurtulmak istiyorum ama nasıl yapacağım bilmiyorum
Canım o senin annen baban değil ne olursa olsun el
Evet bende böyle bir dosttan kazık yedim ondan uzaklaşınca huzur bulacaksın emin ol

Aman boşver cnm, hayat daha sana neler gösterecek neler sunacak.

Bu durumamı kalbini koparıyorsun.

Hayatta seni üzen kim varsa arkanda bırak, akışına bırak.

Herşey yolunu buluyor.

Gittiğim bı psikiyatri doktoru şöyle demişti. Senin herhangi bir problemin yok sana ilaç da yazmayacağım. Seni üzen kim varsa çıkar hayatından, annen dahi olsa demişti.

Çünkü etrafındaki insanlar beni o kadar çok üzmüş, kırmış ve germisti ki...

Kaslarım tutulmuş ve bı yıl açılmamıştı.
Tam bir yıl doktor doktor tedavi tedavi geçmiştim.
bu güzel ve samimi mesajınız için çok teşekkür ederim. Hayatımdan çıkarmam gerektiğinin farkındayım ama yapamıyorum bağlanmışım sanki

Merhaba ablalarım ve kardeşlerim bana yardımcı olursanız çok sevinirim. Kafayı yiyecek gibiyim artık. 6 yıllık bir dostum var. Çok yakın bir arkadaşım. Aramızdan su sızmazdı lise zamanında. Sonra o bazı olaylardan sonra çok değişti. Bana değer vermediğini hissediyorum ben aramadığım sürece aramaz, yazmaz. Ama ben ona çok değer veriyorum kardeşim gibi benim için. Defalarca karşıma alıp konuştum sevgimi belli edebilen birisi değilim diyor. Ama önceden böyle değildi ve ben kendimi çok kötü hissediyorum insan hiç mi arayıp sormaz ya umrunda değilim gibi sanki çoğu şeyimde yanımda oldu ben de onun ama artık arkadaşlığımız bitmiş gibi hissediyorum. Bana beni kaybetmekten korktuğunu söylüyor ama kaybetmemek için bir şey yapmıyor. Onun yazmasını bekliyorum hala yazmıyor yazdığı zaman da arkadaşlığımızı bitirmek istediğimi söyleyeceğim ne zaman aklına gelirim de yazar diye bekliyorum. Sadece bir şey istediğinde yazıyor. Sizce ne yapmalıyım nasıl konuşmalıyım ve ben çok kötü haldeyim çok mutsuzum bu anları nasıl atlatacağım bilmiyorum. Kalbim kopuyormuş gibi sanki. Lütfen yardımcı olun lütfen...
Bence hayatinda baska kanka var

evet bana da öyle geliyor ilginç olan da o başka arkadaşlarım da var. Bu bağımlılık ise eğer bir an önce kurtulmak istiyorum ama nasıl yapacağım bilmiyorum
Aramayan, sormayan, sadece bir şey istediğinde yazan birisininden kurtulmak çok kolay. Her yerden sileceksiniz.

Çoğu arkadaşlıklar malesef ilerleyen dönemlerde dostluktan arkadaşlığa, arkadaşlıktan lise zamanlarindan anılan güzel anılar olarak kalabiliyor. Benimde var birçok gorusmedigim ama zamanında cok yakın olduğum arkadaşlarım. Ama zaman ve hayat görüş farklılıkları malesef böyle yapıyor. Yolda görsem sarılır sohbet ederim ama o kadar. Çünkü artik ne düşüncelerimiz aynı, ne hayat görüşümüz.
Aramıyorsa çok üstüne düşmeyin. Insanlara çok büyük anlamlarda yüklemeyin. Üzülmeyin, yeni dostluklar edinirsiniz 🌸

bu güzel ve samimi mesajınız için çok teşekkür ederim. Hayatımdan çıkarmam gerektiğinin farkındayım ama yapamıyorum bağlanmışım sanki
Anladığım kadarıyla çok gençsin.
İnsanların bazı dönemleri oluyor.
Aşırı bağlı oluyor bazı kişilere sevdimi aşırı bağlı oluyor karşı taraf ne yaparsa yapsın bitirmiyor vs vs.

Sen aslında bağlı değilsin yalnızsın.
Kafa dengi bir arkadaş yok çevrende.
Zamanla herşey oluyor. Arkadaşın da olacak kafa dengi dostunda.
Böyle bi insanla kendini bağlı tutacağına kendine hobi bul. Uğraş bul kendine bişey kat daha iyi.

Çoğu arkadaşlıklar malesef ilerleyen dönemlerde dostluktan arkadaşlığa, arkadaşlıktan lise zamanlarindan anılan güzel anılar olarak kalabiliyor. Benimde var birçok gorusmedigim ama zamanında cok yakın olduğum arkadaşlarım. Ama zaman ve hayat görüş farklılıkları malesef böyle yapıyor. Yolda görsem sarılır sohbet ederim ama o kadar. Çünkü artik ne düşüncelerimiz aynı, ne hayat görüşümüz.
Aramıyorsa çok üstüne düşmeyin. Insanlara çok büyük anlamlarda yüklemeyin. Üzülmeyin, yeni dostluklar edinirsiniz 🌸
ya çok teşekkür ederim sağolun

Anladığım kadarıyla çok gençsin.
İnsanların bazı dönemleri oluyor.
Aşırı bağlı oluyor bazı kişilere sevdimi aşırı bağlı oluyor karşı taraf ne yaparsa yapsın bitirmiyor vs vs.

Sen aslında bağlı değilsin yalnızsın.
Kafa dengi bir arkadaş yok çevrende.
Zamanla herşey oluyor. Arkadaşın da olacak kafa dengi dostunda.
Böyle bi insanla kendini bağlı tutacağına kendine hobi bul. Uğraş bul kendine bişey kat daha iyi.
arkadaş çevrem kalabalık aslında ama bilmiyorum işte

Tamam arkadaşınız sizden uzaklaşmış ama siz de biraz abartmıyor musunuz sizce de?
Ne bu aldatılıyormuş tripleri kalbin sökülüyor parcalanıyor falan.
Sizinki arkadaşlık değil bağımlılık gibi.
Yaşınız çok genç anladığım kadarıyla, kaç yaşındasınız?
20 yaşındayım. Kardeşinizle aranız böyle olsa üzülmez misiniz biz çok fazla yakındık birbirimize kardeşlik yaptık abartımın sebebi budur. Bağımlılık olduğunu düşünüyorum ben de ve eğer öyleyse bundan nasıl kurtulabilirim onu düşünüyorum zaten

X