Şampuan ve Saç Kremleri Dove Terapy Onarıcı Bakım Serisi...

E

EU2

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi EU2
Bir hafta kadar önce saçlarımın berbat olduğuyla ilgili bir yazı yazmıştım burada. Boyadan yıpranan, sertleşen, matlaşan caanım saçlarımı kurtarmanın yolu yok diye düşünürken bir arkadaşımın önerisiyle Dove Terapy Onarıcı bakım serisini aldım. Şampuan ve saç maskesini kullanmaya başladım ve 2. yıkamadan sonra saçlarım inanılmaz şekilde yumuşadı canlandı. Koyu Mavi renk kutudan olan Hair repairing mask ı özellikle herkese öneriyorum. Moralim inanılmaz düzeldi. Gerçekten de saçı onarıyor, besliyor ve güzelleştiriyor. Maske nin fiyatı 9-10 ytl civarı şampuan da 5-6 ytl Yani toplam 16 ytl civarı bir parayla saçlarımı kurtardım. :1yes2:

• Konu Sahibi EU2
kullanıyorum şu an dove terapi serisini şampuan,şaç kremi ve onarıcı maskesini. bencede süper ışıl ışık parlak ve yumuşacık saçlarım oldu.Ve uzadığını farkettim bu kullandığım yağlardan mı yoksa şampuandaki onarıcı serumdan mı bilemiyorum ama saçlarım 3 haftada çok değişti.tavsiye ediyorum.

• Konu Sahibi EU2
bende almak istiyorum birde badem yağı alıyım aktardan... saçlarım kaskatı boyadan ölü vaziyette en fazla 2 gün güzel sonra yağlı ve yapış yapış...

• Konu Sahibi EU2
bende alıcam duydum çok güzel olduğunu

• Konu Sahibi EU2
bugün aldım dove terapy serisini natural colorsdan boya aldım ve aktardan saç bakım yağı aldım...inşallah kurtarırım saçlarımı.... eskisi gibi yumuşak olsunlar :çok üzgünüm:

• Konu Sahibi EU2
bugün aldım dove terapy serisini natural colorsdan boya aldım ve aktardan saç bakım yağı aldım...inşallah kurtarırım saçlarımı.... eskisi gibi yumuşak olsunlar :çok üzgünüm:
bir kaç yıl önce dove kullanmıştım... ilk bir ay saçlarım çok güzel oldu... yumuşacık ve pırıl pırıl... ancak daha sonra başka hiçbirşey kullanmadığım halde birden sertleşti saçlarım... ben de dove kullanmayı bıraktım... şimdi loreal elseve serisini kullanıyorum... açıkçası dove serisini tekrar kullanmaya cesaretim yok...

• Konu Sahibi EU2
benim saçlarımıda çok güzel yapmıştı ama 2. kullanımda aynı etkiyi göremedim

• Konu Sahibi EU2
dove terapy nin şampuan ve saç kremini uzun zamandır kullanıyorum çok memnunum..yalnız her saç kremi gibi bunuda saç uçlarına sürmeye dikkat edin kızlar dökülme ve çabuk yağlanma yapıyo..

ben kesin konuşmak istemiyorum ama bu tarz ürünlerin çok fazla işe yaramadığını düşünüyorum tabi ki kişiden kişiye değişir ama sonuçta kozmetik ürünler içinde çok fazla onarıcı şey olmuyor şampuanların içeriğini inceliyorum mesela her şampuanda o temizleme özelliğin vermesi için bazı ortak maddeler olması zorunda zaten daha önce de okumuştum farklı olarak da mesela yağlı saçlar içinse mesela limon özü konuyor yani çok da etki etmeyecek bir şekilde sanırım ve önceleri çok yumuşak ve güzel yapan ürünler sonraddan o etkiyi vermiyor ya da saçı döküyor neden demek ki ekstra bir şey verilmiş ona silikon gibi ben elidor un bakım yağını aldım keşke almasaydım aktardan normal yağları alsaydım çünkü içinde dimethicone a benzeyen bir şey var cyclomethicone yani bi yandan tedavi bir yandan bozma gibi bir şey oluyor uzun lafın kısası çokfazla bu ürünlere itibar etmemek gerektiği düşüncesindeyim

moralinizi bozmak istemem ama kimyasal sampunanlar cidden ilk yıkamada cok güzel yapıyor ama gün geçtikce kimyasal maddeler kafanızda iyi ce yerleşiyolar ogüzel pırıl pırıl saclar gitmiş yerine mat bisaç gelmiş aradan bi kaç zaman geçsin sizzde görüceksiniz sonuçta içinde bi dünya kimyasal madde var bende kullnamanızı tavsiye etmem çünkü zararını görüceksiniz

Son düzenleyen: Moderatör:
bu şampuan benim saçlarımı vıcık vıcık yaptı üstelik saç derimde yaralar oluştu.. ne kullanacağımı şaşırdım boyadan yıpranmış kurumuş saçlarım var ama bu çok yoğun nemlendirici olduğu için yağlanmaya müsait saçlarımı daha berbat etti.

benim de saçların çok kuru ve yıpranmış.maske işe yarar mı ki?

ben sampuanını ve saç kremini kullandım maskesini denemedim...normal şampuanlardan hiçbi farkı yoktu..bende işe yaramadı...

bende önceleri bir çok kozmetik ürün denedim fakat hiçbiri bir işe yaramadı..saçlarım yandı kesildi daha sonra otacı şampuan aldım içine bir kaç çeşit yağ koydum ayrıca 2 günde bir aktardan aldığım saç bakım yağını yapıyorum içinde 10 çeşit yağ var oranları ayarlanmış ayrıca içine yılan yağıda koydum ben saçlarım bu yağla kurtardım eski haline döndü sonunda ve uzamasına müthiş katkı sağladı hemen söyliyim 1 ayda 5cm....:))1 ay önce saçlarımensemdeydi şimdi omuzlarıma değiyor...

Son düzenleme:
..................................................................

mrhaba.dove mentollü serisini merak ediorum.bilgisi olan varsa ve paylasırsa sewinirim.şimdiden teşekkürler..

mentollü serileri yaglı saç tipi için uygundur arınma ferahlık hissi yaratsın diye ne kadar az katkı madde o kadar yan etki diyorum

kk ya şükranlarımı sunarım:enbuyukkk::enbuyukkk: dimetcone ve türevi maddelerin oldugu ürünleri saçıma sürmek degil,elime almıyorum maalesef dovenin tüm bakım maskelerinde var birkaç lira farkla gardef,dfn garlı gibi markaların maskelerini şiddetle tavsiye ediyorum enazından tamemen dogal

kk ya şükranlarımı sunarım:enbuyukkk::enbuyukkk: bu kimyasalların bir tür silikon oldugunu belli bir süre formda tutup daha sonra ters etki yaptıgını burdan ögrenmiştim dimetcone ve türevi maddelerin oldugu ürünleri saçıma sürmek degil,elime almıyorum maalesef dovenin tüm bakım maskelerinde var birkaç lira farkla gardef,dfn garlı gibi markaların maskelerini şiddetle tavsiye ediyorum enazından tamemen dogal

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…