Dövme Dövme hakkında merak ettiğiniz her şey. Sorularınızı sorabilirsiniz.

Kalıcı Dövme, Geçici Dövme, Hint Kınası,

Kutudakalansonuykuhapi

shakespeare soneleri
Kayıtlı Üye
9 Temmuz 2012
3.791
1.818
Merhaba sevgili Tattoo sever arkadaşlar. Ben de bir tattoo hastası olarak az çok kendi deneyimlerimi ve sizin deneyimlerinizi, birbirimize soru, cevaplarımızla Yanıtlayacağımız bir topiğimiz olsun istedim.
Beğendiğiniz modelleri paylaşa bilirsiniz.
Kendi dövmelerinizide burada bizimle paylaşabilirsiniz.

Düş kapanı bu ara çok rastlıyorum herkes de olmasına rağmen istiyorum ama hangi bölge de daha güzel durur bilemedim karar veremedim...
Ensede gayet hoş durur. Ama fikrimi söylemem gerekirse, şuan için çok tutulan, beğenilen bir dövmeyi ve hemen hemen herkeste olan bir modeli Vücuduna işletmeni tavsiye etmem. Çünkü bu tarz modellerden çok çabuk sıkılabilirsin, herkeste gördükçe dövmenden sıkılıp, sildirmeye Yada kapattırmaya çalışabilirsin:)

Ensede gayet hoş durur. Ama fikrimi söylemem gerekirse, şuan için çok tutulan, beğenilen bir dövmeyi ve hemen hemen herkeste olan bir modeli Vücuduna işletmeni tavsiye etmem. Çünkü bu tarz modellerden çok çabuk sıkılabilirsin, herkeste gördükçe dövmenden sıkılıp, sildirmeye Yada kapattırmaya çalışabilirsin:)

Bende hiç sevmem herkeste olan bir dövmeyi yaptırmayı ama o bayadır aklımdaydı yaptırmazsam da içimde kalıcak bende ense düşünüyorum aslında herkes büyük model olarak yaptırıyo ben daha küçük bi boyutta istiyorum o şekilde bi farklılık yaratabilirim inş :)

Bende hiç sevmem herkeste olan bir dövmeyi yaptırmayı ama o bayadır aklımdaydı yaptırmazsam da içimde kalıcak bende ense düşünüyorum aslında herkes büyük model olarak yaptırıyo ben daha küçük bi boyutta istiyorum o şekilde bi farklılık yaratabilirim inş :)
:):) boyutuyla farklılık olur mu bilemem ama. Ensene yaptırmakla doğru karar verirsin.
Devamla gördüğün yere yaptıracak olursanda o modelden vazgeç derim :) çünkü gerçektende devamlı gördükçe, sıkılmaman ve pişman olmaman imkansız.

Ben kürek kemiğim üzerine La vie est belle yazdırmak istiyorum uzun zamandır aklımda
Vücutta bazı yerlerin daha az, bazı yerlerin daha fazla acıdığını biliyorum
Acaba kürek kemiği nasıl bir bölge cok acırmı fikriniz varmı :KK48:

Mesela ben kitap Okumayı çok Sevdiğim için, koluma kitap yaptırdım. Sen de bir hobini yaptırabilirsin. Dövme insanın kişiliğini yansıtan bir aksesuar.
Aslında ne yaptırmak istediğimi biliyorum ama tasarımı yok aklımda o_O
Daha açık ifade edeyim, bir yerin koordinatlarını yazdıracağım. Koordinatların içinde farklı anılara ait sayılar da olduğu için çok anlamlı olacak :)
Ama bunu öyle dümdüz sayılar noktalar şeklinde istemiyorum. Estetik dursun istiyorum aynı zamanda.
Acaba dövmeyi yaptıracağım zaman dövmeciyle de böyle konuşup tasarımı ona mı bıraksam?

Ben kürek kemiğim üzerine La vie est belle yazdırmak istiyorum uzun zamandır aklımda
Vücutta bazı yerlerin daha az, bazı yerlerin daha fazla acıdığını biliyorum
Acaba kürek kemiği nasıl bir bölge cok acırmı fikriniz varmı :KK48:
ilk bir kac atısta acımıyor dersem yalan okur. ama uyusacagından emin olabilirsin. tabii ki bh senin acı esiginede baglı:)

Aslında ne yaptırmak istediğimi biliyorum ama tasarımı yok aklımda o_O
Daha açık ifade edeyim, bir yerin koordinatlarını yazdıracağım. Koordinatların içinde farklı anılara ait sayılar da olduğu için çok anlamlı olacak :)
Ama bunu öyle dümdüz sayılar noktalar şeklinde istemiyorum. Estetik dursun istiyorum aynı zamanda.
Acaba dövmeyi yaptıracağım zaman dövmeciyle de böyle konuşup tasarımı ona mı bıraksam?
ona da anlatıp, beraber kara verebilirsiniz.
Bazı yerler ressamlarla calısıyor, bak oyle bir yerde cok guzel tasarım cıkartabilirsiniz:)

Yeri gelmişken beğendiğim bir örnek sunayım :)

6936fed6c10aaf9822b471193bb5b705.jpg

İlginç bir fikir aklımın bir köşesine yazayım :)
Sende kitaptan başka dövme var mı bu arada? Benim ilk olacak ama daha zamanı bile belli değil :)
Ben de fazlasıyla var. hastalık bu tattoo isi. maalesf birnkere yapmakla bitmiyor, devamı her daim geliyor.
yaptırınca sen de anlarsın:)

:):) boyutuyla farklılık olur mu bilemem ama. Ensene yaptırmakla doğru karar verirsin.
Devamla gördüğün yere yaptıracak olursanda o modelden vazgeç derim :) çünkü gerçektende devamlı gördükçe, sıkılmaman ve pişman olmaman imkansız.

Evet baya baktım kol bacakta falan çok abes duruyo ense de karar verdim. o konu da katılıyorum sana bende bilekte var 6-7 sene oldu lanet ediyorum yaptırdıgıma kesinlikle göz görmicek ya :))

Yeri gelmişken beğendiğim bir örnek sunayım :)

6936fed6c10aaf9822b471193bb5b705.jpg

Çokkk orjinal bi fikir bu ya hadi bakalım :KK66:
Acı bence de kişiden kişiye değişir aynı bölgeye arkadasımla yaptırıken (bilek) ben ağladım canım çok tatlı ama arkadasım gayet eğleniyodu :KK70:

Çokkk orjinal bi fikir bu ya hadi bakalım :KK66:
Acı bence de kişiden kişiye değişir aynı bölgeye arkadasımla yaptırıken (bilek) ben ağladım canım çok tatlı ama arkadasım gayet eğleniyodu :KK70:
Teşekkürler beğenmene sevindim :)
Benim arkadaşım ilk dövmesini yaptırırken önümde bayıldı :KK70: Benim için çok kötü bir örnekti tabii ama karnı açmış ondan olmuş falan korkmayayım diye bir sürü şey söyledi. Bakalım neler olacak bende :)

Merhaba sevgili Tattoo sever arkadaşlar. Ben de bir tattoo hastası olarak az çok kendi deneyimlerimi ve sizin deneyimlerinizi, birbirimize soru, cevaplarımızla Yanıtlayacağımız bir topiğimiz olsun istedim.
Beğendiğiniz modelleri paylaşa bilirsiniz.
Kendi dövmelerinizide burada bizimle paylaşabilirsiniz.

Bilegimin ic kismina yaptirmak istiyorum Cok cabuk solar falan dediler de ... sizce nasil olur? Ben çapa sevdalisiyim Yataktan tut kiyafetlerime kadar... Capa ile ilgili bi sey olur herhalde

X