Dövme Dövme meraklısı bayanlar var mı?

Kalıcı Dövme, Geçici Dövme, Hint Kınası,
Bazı dÖvmeler yapılan yerlere gÖre degısken ama cok sexsı duruyorlar.nıhat hatıp oglu na sordular dÖvme gunahmı abdest gecermı dıye gunah degıl abdeste alına bılır dedı yaptırmak ıstıyorum tek korkum degısken ve sıkılganım herhalde gecıcı yaptırcam bel le kalca arasına.

bende bi tane var bi tane daha yaptırmak istiyorum, rengide şeklide kafamda hazır ama malesef seneye öğretmn olacağım için korkuyorum problem olursa diye... :KK43:((

bende 1 tane var. Kalıcı, 3 sene oluyor yaptıralı ve hiç sıkılmadım, sanırım öyle bir model ve desen çizdiriceksin ki sıkılmayasın. onu buldugun anda sıkılmazsın sanırım. bazı püf noktaları da verebilirim bu konuda eger yaptıracaksanız; dövme makinesiyle değil kalıcı makyaj makinesiyle yaptırın derim. nedenine gelince; dövme makinesi objeyi dağıtıyor, kalıcı makyaj makinesi ise net hatlar ve daha ince hatlar vererek yapıyor bu işi. boyası ise dövme boyası olmalı solması kolay olmuyor, kalıcı makyaj boyası daha cabuk soluyor ... o yüzden de kalıcı makyajlar zamala yenilenmek zorunda. ve güneşe çıkarken de dövmenin üzerine mutlaka koruma faktörü yüksek olan bir güneş koruyucu sürülmeli ( zamanla solmasını önlemek için )
umarım bilgiler faydalı olmuştur... buyrunnnnnnnnn

Çok görmediğiniz bir yere yaptırın sıkılmazsınız.kaydirigubbakcemile5

kasıklarıma dövme yaptıracağım bir gün.gerçeğini yaptırmaya cesaretim yok.elbette geçicisinden yaptıracağım bu hayattaki herşey geçici zaten..

kasıklarıma dövme yaptıracağım bir gün.gerçeğini yaptırmaya cesaretim yok.elbette geçicisinden yaptıracağım bu hayattaki herşey geçici zaten..

Çok görmediğiniz yer dediysem de o kadar demek istemedim canıııım kaydirigubbakcemile3

yerimseniben çok şahane duruyor genital bölgenin az yukarısı düşük bel pantolon hizası . düşük bel pantolonla harka duruyor tavsiye ederim :1closedeyes:

bende 2 tane var ama kalıcı biri sırtımda dieride sağ kol bileğimde..bir tanee ayak bileğime yaptırmayı düşünüyorum

yerimseniben çok şahane duruyor genital bölgenin az yukarısı düşük bel pantolon hizası . düşük bel pantolonla harka duruyor tavsiye ederim :1closedeyes:

sanırım deneyimli dövmelilerden biri benmişim. kasık konusunda ise deneym genelde bende fossssss oldu mafoldumben boş iğne attırdım ve çok acıdı. birde yaş ilerledikçe hoş durmaz. anane olduğumda kasığımdaki buruşuk dövmemden hoşlanmayabilirm kaydirigubbakcemile3
bende aile ağacım var. ailemde en değer veridğim kişileri lilyum çiçeği ile sembolize ettim. lilyum çiçeği güveni ifade eder. annem babam babannemi yaptırmıştım öncelikle koluma şimdi omzuma eşimi ekleteceğim.
bileğimde eşimle beraber yaptırdığımız ambigram var. düzden benim adım terindenbakınca onun adı var. birde bacağımda koi balığı var oda zorlkların bizi nasıl güçlendirdiğini ifsde ediyor zemuszemus

şimdilik 3 tane dövmem var ve yenilerini yaptıracağım mutlaka

sanırım deneyimli dövmelilerden biri benmişim. kasık konusunda ise deneym genelde bende fossssss oldu mafoldumben boş iğne attırdım ve çok acıdı. birde yaş ilerledikçe hoş durmaz. anane olduğumda kasığımdaki buruşuk dövmemden hoşlanmayabilirm kaydirigubbakcemile3
bende aile ağacım var. ailemde en değer veridğim kişileri lilyum çiçeği ile sembolize ettim. lilyum çiçeği güveni ifade eder. annem babam babannemi yaptırmıştım öncelikle koluma şimdi omzuma eşimi ekleteceğim.
bileğimde eşimle beraber yaptırdığımız ambigram var. düzden benim adım terindenbakınca onun adı var. birde bacağımda koi balığı var oda zorlkların bizi nasıl güçlendirdiğini ifsde ediyor zemuszemus

resimlerini çekip yollasana bizler :)
bende 1 tane var şimdi 2. yi yaptıracağım
karar vermeye çalışıyorum ne yaptıracağımı

bende de 1 dövme var..aslında 2 ama tek amaç için yapılan 2 dövme sempatiksalakcinni
sırtımda 2 kürek kemiğimin üzerinde kanatlarım var :)

ayak bileğime de düşünüyorum ama bakalım :)

Dövme bir tutkudur,kimine göre bir yaşam stilidir..
bazı kabilelerde gruplarda kimlik özelliği vardır dövmenin..çok çok eski bir kültürdür..

herkese yakıştığını iddia edemem ama geçenlerde "kalıcı" dövme yaptıran 38 yaşındaki halamda bile okadar marjinal durduki..
yaşam koşulları elverdiği müddetçe sınırların genişletilmesinden değil onların aşılmasından yanayım..gönlünüzce yaşayın..

Ben de ilkini bir sürü "acaba?" ile yaptırdım ama artık kendimi alamıyorum, dört tane dövmem var, eylemlerim sürecek :eek:

X