Eşimin akrabası tarafından azarlandım..

İşin garip tarafı çok özür dileyerek yazıyorum da g*tünün kılı ağarmış adamdan herkesin bu kadar korkması😂 Herkes bu ülkede damarına basılırsa manyaklaşıyor zaten. Neden bu kadar korkuluyor onu da anlamış değilim. Konu sahibinin eşi de üç buçuk atmış anlamadım 🤷🏻‍♀️
Cezaevi bazılarına böyle bir şöhret kazandırıyor. Cezaevine girmese farklı olurdu belki. Böyle bir olayı fırsata çevirmiş.

Sonuç ne peki, bir el öpmeyle affetmiş. :KK51: Bu kadar belalı tipler bir özürle el öpmeyle durur mu sizce?
El yumruğunu yemeyen kendi yumruğunu balyoz zanneder. Esaslı bir deliye çattığında görürüm ben o dayıyı.
Bizim de sülalede böyle tehlikeliyim ben diye gezen biri vardı. Sonra bunu tenhada bir sıkıştırmışlar, birkaç kırık kemikle kalakaldı.
Huyunu suyunu bildiği mülayim, korkmaya müsait yeğenini korkutmak kolay tabi.
Hadi inşallah bunun da bir dersini veren çıksın🙏 acayip kuruldum🥶

Ben de cevap verirdim ya ben size hak verdim! Eşek kadar adam kendini geliştiremedi haddini bilmedi ise ben niye alttan alayım. Yok hapise girmiş yok deliymiş filan vız gelir ! Gider karakola şikayet eder uğraşırım.Hapisi özlemiş belki de. Böyle tiplere tahammül edildiği için böyleler
Böyle tiplere hapiste bişey olmaz. Gerçekten dediği gibiyse bıçağı takıp girer, siz yapabilir misiniz bunu? Bir de konu sahibi hemen cevap vermemiş, önce ortalığı aleve verip sonra nanik yapar gibi çocukça bir cevap vermiş. Adam sosyopat belli, herkes önünde el pençe divan dursun demiyorum ama muhatap alınmasın diyorum. Bu ülkede mağduru, güçsüz koruyan bir yargı ve infaz sistemi yok çünkü. Bugün herkesin ağladığı cinayetleri 5 yıl sonra kimse hatırlamayacak ama katilleri dışarıda olucak. O yüzden hakkımı yedirmem ama saçma sapan şeyler için de başımı bıçağa uzatmam. Akıllı insan da bunu yapmalı. Hele kocaları başka bir yerdeyken kavgadan gürültüden haberdar etmek, şikayet etmek bana gerçekten kötü niyetli geliyor. Kadınlar lafla sözle kavga eder ama erkeği kavgaya çağırıyorsanız başka şeyleri göze almışsınız demektir bu. Değer mi?

Cezaevi bazılarına böyle bir şöhret kazandırıyor. Cezaevine girmese farklı olurdu belki. Böyle bir olayı fırsata çevirmiş.
Suçla ilgili belgeseller falan izlerim ben. Çoğu bir daha girmemeyi istiyor aslında.
İğrenç bir yer, oraya girmemek için ne gerekiyorsa yaparım diyen çok.
Herkes kabadayı olup çıkmıyor kısacası.
Trafikte şurada burada insanlarla dalaşmayı ben de doğru bulmuyorum. Kim vurduya gidebilirsin. Ama eşimin dayısı gelip beni ezdiğinde de bir zahmet karşılık vereyim ya. Ona ses etme buna ses etme. Bu işin sonu yok ki uygun koşullar altında herkes katil olabilir o zaman? Herkesten korkarak yaşanmaz bence.

Suçla ilgili belgeseller falan izlerim ben. Çoğu bir daha girmemeyi istiyor aslında.
İğrenç bir yer, oraya girmemek için ne gerekiyorsa yaparım diyen çok.
Herkes kabadayı olup çıkmıyor kısacası.
Trafikte şurada burada insanlarla dalaşmayı ben de doğru bulmuyorum. Kim vurduya gidebilirsin. Ama eşimin dayısı gelip beni ezdiğinde de bir zahmet karşılık vereyim ya. Ona ses etme buna ses etme. Bu işin sonu yok ki uygun koşullar altında herkes katil olabilir o zaman? Herkesten korkarak yaşanmaz bence.
Konunun en başına yazdım, ben olsam kibarca haddini bildiririrdim ama mutlaka da bildirirdim yani.

Eskiden şöyle bir bakardım münakaşa etmeye değecek bir tip mi diye şuan yaş 33 densizlik yapana münakaşa etmeye değermi acaba diye sormuyorum bile kendime değecek olsa densizlik yapmaz zaten. bir hoş bakış, yarım gülüş yoluma devam 🤣 cahille münakaşaya girmek kadar insanı delirten ve insanın kendisine saygısını kaybettiren başka şey yoktur sanırım. tartışma bile denginle güzel

hatta eşime diyorum ki yolda biri bana senin yanında küfür etse duymazlıktan geleceksin trafikte olay yaşasan haklı da olsan özür dileyeceksin .. manyak dolu ortalık manyak bir anlık sinirle kimseyle uğraşılacak gibi değil

Haklısınız ama üsluba daha dikkat ederek rahatsizliginizi belirtseniz bence daha iyi olurdu. Varlık falan demek işi bozmuş.

Gidin dileyin özür korkuyorsa eşiniz. Incileriniz dökülmez kabul ettiler hatalarını desinler. Huzurunuza bakın

Konunun en başına yazdım, ben olsam kibarca haddini bildiririrdim ama mutlaka da bildirirdim yani.
Kibarcadan da anlayacağını sanmıyorum.
Seni ilgilendirmez dese de adam susmazdı bence ya. Adam tahakküm kurmak istiyor.
Tama dayıcığım yarın gidip sildiririm falan demesi lazımdı olaysız dağılabilmeleri için. :KK51:

Kibarcadan da anlayacağını sanmıyorum.
Seni ilgilendirmez dese de adam susmazdı bence ya. Adam tahakküm kurmak istiyor.
Tama dayıcığım yarın gidip sildiririm falan demesi lazımdı olaysız dağılabilmeleri için. :KK51:
Güldür Güldürdeki sahte kabadayı tiplerine benzettim, başka deliyi görünce sopasını saklar.

Eş ailesi de mübarek İngiliz hanedan ailesi. Tutup da taht oyunları mı oynayacağım bunlarla ya? Pehh!:KK53:
Fiştekçi ilan ederlermiş. Etsinler, daha iyi. :KK53: İstemediğim insanlar uzak durur hiç değilse.
Konu sahibi taban tabana haksız değil. Elin herifi bana saydıracak, ben de korkumdan susacağım öyle mi? Püh benim kalıbıma o zaman. Herkesten bağımsız söylüyorum, kimse beni ezemez.
Saygı bekliyorsan saygı duyacaksın. Yeğeninin gencecik karısının dövmesinden sana ne? Bizde büyükler öyle gelinin her şeyine karışmaz. Biraz sınır olacak.
İstediğini söyleyen istemediğini işitir aha böyle.
Yani, 20 yaşında on parmağında kınayla gelin gitmediysen seni büyücü cadı da ilan etseler çok da şeyimde demen lazım.

Yani, 20 yaşında on parmağında kınayla gelin gitmediysen seni büyücü cadı da ilan etseler çok da şeyimde demen lazım.
Kimseye bir iyilik borcum yok Katip. :KK53:
Sevmezlermiş, sevmesinler. Ben de onları sevmiyorum, no problem.
Olayı ben başlatmadım neticede, başlatana hiç laf yok. O deli deyip geçerler hep genelde, ben de deliyse tımarhaneye yatsın dedim. Oh olsun. Kimseye alttan alma gibi borcum yok.

Dünyadan yok edecekmiş de, cenazelerine kimse gelmeyecekmiş de ayyy g.tüm. Kazara ülkenin başına geçse diktatörlüğünü ilan edecek herif, herkeste suspus olacak demek.
Yıllarca hapiste çürümüş, şu saatten sonra değil hakim savcı, polis görse içine doğru s.çacak herif, hala asarım keserim.

Hanımlar, konu sahibi hesabını kapattı. Biz biraz durulalım kendisi gelişmeleri yazana kadar. Hatta Mune Mune Hanım'ın da dikkatini çekelim. zira hesap açılır açılmaz aile draması yaşanmış ve hesap hemen kapatılmış şu işe bakın ki.

İyi geceler bugün eşimin dayısı annesinin abisi tarafından baya terslendim ve beni rencide etti ve ailede büyük kavga oldu bu kişi normalde uzakta yaşıyor ve aile bağları çok kuvvetli birisi değil evlendiğim günden beri adamı 2. görüşüm ama kendisi baya saygı duyulan ve eski kafalı birisi yani millete yaptıklarını saysam ağzınız açık kalır uzun süre de hapis cezası çekmiş ama herkes bu adamdan ya korkuyor yada hipnoz olmuş gibi tapıyor bu adama anlamadım gitti neyse benim kolumda 2 adet dövme var birisi annemin hatırası kendisi vefat etti ve anısını yaşatmak için dövme yapmıştım diğeri de bir anlık hevesle yapılan bir dövme bu zamana kadar kimse bunlar ile ilgili bir şeyler demedi eşimin ailesi zaten bu tarz şeyleri takacak insanlar pek değil ama bu adam bugün bir ziyaret sırasında denk geldiğimiz zaman bana onlar ne öyle evli kadınsın saçma sapan işler dedi bende kendisine bunları henüz evlenmeden önce yaptırdım dedim o zaman sakla uzun kollu giyin hayvan yapmış koluna tövbe tövbe dedi bunları söylediği zaman odada en az 4 5 kişi daha vardı çok utandım sonra az daha söylendi o an cidden sinirden duymadım kulağım çınladı sonra elini dizine vurdu bende mutfağa gittim ve kaynanama söyledim sinirden kızardım resmen kaynanam aman boşver ayda yılda bir görüyoruz uzatma susar birazdan dedi bende iyice gıcık oldum ardından eşimi aradım eşim de çık eve gel dedi ben şimdi işteyim ben ne yapabilirim dedi haklı yani eşime kızmıyorum ama o an kan beynime sıçradı evden çıkarken cahil ve belli yaşa geldiği halde konuşmayı bilmeyen kırıcı bir varlıksın dedim o da aniden kalktı yerinden resmen üzerime yürüyecek kaynanam kapıyı yüzüme kapattı bina da bekledim az avazı çıktığı kadar bağırıyor evde bende sesi kaydettim eşime wp de attım eşim de adamın numarasını almış normalde numarası kendisinde yok adama demediğini bırakmamış adam da sizi yok edeceğim diyor sülalede kimse sizin ölünüze bile gelmeyecek sizi sildim bu sülaleden demiş bayramda seyranda tek kalsınlar herkese böyle demiş olay büyüdü baya araya başka akrabalar girdi yani ortalık savaş alanına döndü telefonu uçak moduna aldım sürekli birileri beni arıyor eşimi arıyor özür dileyin diyorlar üzerimize geliyorlar eşim de bana belli etmiyor ama korkuyor hissediyorum sizce özür diyeyip sineye mi çekeyim yoksa ortaklık kendi kendine durulur mu eşimde çekti gitti morali bozuldu dışarı gitti sanırım amcasının yanına gitti en son telefonda amcası ile konuştu eşime de üzülüyorum onu da zor duruma soktum canım çok sıkkın haksız mıyım bilmiyorum keşke çenemi tutsaydım 🥺😭

Sen niye evlenmeden önce yaptırdım diyip savunmasını yapıyosunki? İstersen evlendikten sonra yaparsın.
Seni ne ilgilendirir keyfim nezaman isterse ozaman yaptırırım diyip ağzının payını ver.
Ayrıca bunun yüzünden benimle konuşmayanlar defolsun gitsin hayatımdan.
Asla özür dileyip geri adım atmam. Benden bunu bekleyenleride silip atarım.
O adamı şımartmışlar sanırım. Kendinden delisine denk gelmemiş.

Hiç pişman olmayin.Densize densizliginin cevabı verilmezse densiz azar.Haketmis o kim haddini bilmeyen insanı sevmem.Kim olursa olsun
Kapatın konuyu haklısınız ne pişman olmak falan.Olan oldu özür dilemeyin bir daha da görüşmeyin.Sizin dayiniz eşinize terbiyesizlik yapabilirim Siz küçük çocuk değilsiniz çocuklara bile böyle yapılmaz.Artik şu akrabadır yaşı buyuktur den de gına geldi.Demekki yaş aklı başa getiren bir şey değil kiminde olan aklida sifirlayan birşey.Hurmet görmek isteyen saygı isteyen ise kendinden başlasın.Geri adım atmaz ve gereken cevabı verirdim hepsine.Kendi kul hakkiniza girmeyin o kişide pek sayılacak biri degilmis size denk gelmiş bunu bahane edin asla görüşmeyin.

Hanımlar, konu sahibi hesabını kapattı. Biz biraz durulalım kendisi gelişmeleri yazana kadar. Hatta Mune Mune Hanım'ın da dikkatini çekelim. zira hesap açılır açılmaz aile draması yaşanmış ve hesap hemen kapatılmış şu işe bakın ki.
Belki daha evvel yaşandı, kafanda kurup durma denmesin diye şimdi gibi anlattı.

yıllarca itilip kakılıp acısını böyle bir ortamda böyle saçma bir adamdan mı çıkardınız. sadece eşinize üzüldüm, size acımadım. çünkü bazı saçma ve kendimizden büyük insanları, yav he he, modunda dinleyip geçeriz. siz de toymuşsunuz demek ki.

Yorumlar beni krize soktu ay!

Bakınız neden evlilik kurumunda zorlanıyorum. Tam da bu yüzden!

Deli madem he de geç!
Cahil madem duyma geç!
Hapis yatmış sus da geç!

Oldu canım!

Bir de sen mi özür dileyecekmişsin?
O özür dileyecek o!
Salak herife bir kişi haddini bildirmemiş de bugüne böyle gelmiş.
İllk had bildiren olduğun için ben seni tebrik ediyorum.

Bundan sonra da gittiği yere gitsin.
Karşına cikarsa herkesin içinde daha beterini yap. Herkesi korkutabilirsin. Ben sadece Allah'a kulum hadi naş de daha da yerin dibine girsin. Ohh!
Başka konularda da neden sessiz kaldın, neden haddini bildirmedin, o böyle derken sen ne yaptın diyorlar :KK70:

X