Eşimin akrabası tarafından azarlandım..

Merak ediyorum nasıl biliyorlar bunu? Ne yaptınız? Nasıl bir üslubunuz var?
Ben 10 yıldır tanışıyorum hepsiyle. Zamanında kıyafet mevzusu olmuştu aramızda. O zamanlar yaşım da küçüktü susmadım hadlerini bildirdim. Eşimi de karıştırmadım hiç. Benim meselemdi. O zamandan beri aramızda hep uçurum bir mesafe oldu. Görüşürüz haftada 1 ama asla bu şekilde muamele edemezler. Üslubum kaba veyahut iğrenç gelebilir ama hak edene hak ettiği gibi davranırım her zaman. Ben kimseye bir şey yapmamışken elbiselerim, dövmelerim ya da kişiliğim kimsenin azar konusu olamaz. Kimsenin karşısında azarlayabileceği biri değilim. Burada eş ailesi hakkında konu açsam az bile söylüyorsun diyebilirsiniz. Çünkü kv deccalle yarışır durumda. Ama olsun her kelimemin arkasındayım.

İş yerindeki eşinizi arayıp arayıp kavgaya onu da dahil edince başınız göklere ermiştir.
hemcinslerim markette bile bişey olsa eşini arayıp olayların dozunu yükseltmekten keyif alıyor.
Böylece kendilerini değerli hissediyorlar.
Adam zaten arızaymış. Bilmenize rağmen devam etmişsiniz. Canınız sıkılıyordu heralde

İş yerindeki eşinizi arayıp arayıp kavgaya onu da dahil edince başınız göklere ermiştir.
hemcinslerim markette bile bişey olsa eşini arayıp olayların dozunu yükseltmekten keyif alıyor.
Böylece kendilerini değerli hissediyorlar.
Adam zaten arızaymış. Bilmenize rağmen devam etmişsiniz. Canınız sıkılıyordu heralde
Market demişsiniz anlatmak istedim tam olarak dediginiz gibi market sahibi ile tartışıp kocasina anlatıyor kadın ertesi gün kocası 2 araba insan toplayıp geliyor markete 3 ölü bir kaç yaralı bir kaç cezaevi yolcusu berbat bir olay oldu mahallemizde halen unutamıyorum kadının kocası ve market sahibi ikisi de öldü bu arada yani yapmayın hanımlar valla kötü bu işler Allah korusun

Gerçekten karşılaştınız mı belalı bir tiple? Polemik değil, enerjisinden aynı odada durası gelmiyor insanın. Tarif edilen dayının aynısını bir hastanede gördüm diyebilirim. Yani tipe baksan bi ağzından salyalar akıtmadığı eksik. Bankoda sıra bekliyoruz. 4 5 kişi varız geldi lönk diye kimliğini uzatı işlem için. 20 yaşındaki ben sadece biz burada sıra bekliyoruz dedim. Üzerime yürüdü ne diyon lan sen diye. Önüne geçti ordan birileri yani. Bu herif peygamberliğini ilan etmiş bir saltaanat sürerken, aa evet yaptığım yanlış der mi? Farketse bile yanlışını bir erdem mi kazanır? Zaten beynindeki bütün neronlar canavarlıkla meşgulken? Birini neden uyarırız? Ayrıca konu sahibi "Ne bu dövmeler?" denirken cevap vermemiş ki. Tam da giderken nanik nanik yapmış adeta hıyara... Ah konu sahibiciğim harika hareket bizi tek tipleştiremezler mi diyelim?
Bu tarif ettiğiniz tipler uyuşturucu kullananlar. Beyin kimyaları bozuk. Neden sonuç düşünemiyorlar. Analiz etme olan beynin en muhteşem kabiliyetinden yoksunlar. Empatileri de körelmiş oluyor. Yarın sizi görse hatırlamaz bile. İyi yapmışsınız.

İyi geceler bugün eşimin dayısı annesinin abisi tarafından baya terslendim ve beni rencide etti ve ailede büyük kavga oldu bu kişi normalde uzakta yaşıyor ve aile bağları çok kuvvetli birisi değil evlendiğim günden beri adamı 2. görüşüm ama kendisi baya saygı duyulan ve eski kafalı birisi yani millete yaptıklarını saysam ağzınız açık kalır uzun süre de hapis cezası çekmiş ama herkes bu adamdan ya korkuyor yada hipnoz olmuş gibi tapıyor bu adama anlamadım gitti neyse benim kolumda 2 adet dövme var birisi annemin hatırası kendisi vefat etti ve anısını yaşatmak için dövme yapmıştım diğeri de bir anlık hevesle yapılan bir dövme bu zamana kadar kimse bunlar ile ilgili bir şeyler demedi eşimin ailesi zaten bu tarz şeyleri takacak insanlar pek değil ama bu adam bugün bir ziyaret sırasında denk geldiğimiz zaman bana onlar ne öyle evli kadınsın saçma sapan işler dedi bende kendisine bunları henüz evlenmeden önce yaptırdım dedim o zaman sakla uzun kollu giyin hayvan yapmış koluna tövbe tövbe dedi bunları söylediği zaman odada en az 4 5 kişi daha vardı çok utandım sonra az daha söylendi o an cidden sinirden duymadım kulağım çınladı sonra elini dizine vurdu bende mutfağa gittim ve kaynanama söyledim sinirden kızardım resmen kaynanam aman boşver ayda yılda bir görüyoruz uzatma susar birazdan dedi bende iyice gıcık oldum ardından eşimi aradım eşim de çık eve gel dedi ben şimdi işteyim ben ne yapabilirim dedi haklı yani eşime kızmıyorum ama o an kan beynime sıçradı evden çıkarken cahil ve belli yaşa geldiği halde konuşmayı bilmeyen kırıcı bir varlıksın dedim o da aniden kalktı yerinden resmen üzerime yürüyecek kaynanam kapıyı yüzüme kapattı bina da bekledim az avazı çıktığı kadar bağırıyor evde bende sesi kaydettim eşime wp de attım eşim de adamın numarasını almış normalde numarası kendisinde yok adama demediğini bırakmamış adam da sizi yok edeceğim diyor sülalede kimse sizin ölünüze bile gelmeyecek sizi sildim bu sülaleden demiş bayramda seyranda tek kalsınlar herkese böyle demiş olay büyüdü baya araya başka akrabalar girdi yani ortalık savaş alanına döndü telefonu uçak moduna aldım sürekli birileri beni arıyor eşimi arıyor özür dileyin diyorlar üzerimize geliyorlar eşim de bana belli etmiyor ama korkuyor hissediyorum sizce özür diyeyip sineye mi çekeyim yoksa ortaklık kendi kendine durulur mu eşimde çekti gitti morali bozuldu dışarı gitti sanırım amcasının yanına gitti en son telefonda amcası ile konuştu eşime de üzülüyorum onu da zor duruma soktum canım çok sıkkın haksız mıyım bilmiyorum keşke çenemi tutsaydım 🥺😭
Öfke ile kalkan zararla oturur temalı bir olay olmuş. Haklı olsanız ne yazar şu davada kendinizi haksız konuma sürüklemişsiniz olaya eşi de katarak devasa boyuta getirmişsiniz. Adam kıymete binmiş sayenizde. Görmezden gelip yok sayacaktınız

Ama o an bağırması çok fazlaydı eşime bunu eve gidip anlatsam diyecek ki yok canım daha neler zaten kaynanam abisi olduğu için olay büyümesin diye olayı kapatacak ben iyice haksız olacaktım hem kanıt olsun istedim
Sonuçta kaynananızın bir bildiği varmış değil mi? Olay büyüynce daha mı iyi oldu şimdi.

Adamın böyle olduğunu biliyo herkes sizde takmayıp direk eve gitseydiniz.yok yere başınıza dert acmissiniz,dediğiniz gibi cahil biri sizin sozunuzle degismeyecek boşuna olay yasamissiniz

Arkadaşlar aynı Türkiyede mi yaşıyoruz? Tutup iyi yapmışsın hakkını savun diyenler, potansiyel suç işleyecek kapasitede adam var karşıda bi an sinirle çeker vurur, bıçaklar her şeyi yapar. Ne zannediyosunuz ki, uzaklaştırması olanlar bile neler neler yapıyo engel olabilen var mı? Böyle tehlikeli tiplere had bildircem cevap vercem derseniz siz kaybedersiniz aileniz eşiniz dostunuz kaybeder. Zaten bilirkişi değil önemsiz bi insan ak dese ne bok dese ne he de geç bırak. O yaşta adamı bu saatten sonra laf ile terbiye mi edeceksin. Ben çok cengaver çat çat laf söyleyen bi insanım ama asla böyle tiplerle münakaşaya girmem, bir sürü vaka aldım böyle kavgalar bıçaklamalarda hep güme gidenler masumlar oldu vurana hiçbir şey olmadı. Kavga bile ayırırken 1 değil 10 kez düşünün, cesur olmakla aptal olmayı karıştırmayın.
Konu sahibi 16 yaşında ergen gibi davranmak yerine yetişkin gibi davransa olay buraya gelmezdi

Sizin yerinizde olsaydım tepkisiz kalırdım. Her ne sebeple olursa olsun hapis yatan biriyle muhatap dahi olmazdım. Haklı olsak bile bazen susmamız gerek.

Kayınvalidenizin bir bildiği varmış demek ki sizi uyarmış. Kayınvalideniz olmasa size şiddet uygulayabilirdi bu adam.

Deliyle deli olunur mu hiç ? Hayatta he deyip geçmeyi öğrenmediğiniz sürece çok üzülürsünüz. Her doğru her yerde söylenmez işte böyle üzerler sizi.

Bu adamla gereksiz polemiğe girmeyecektiniz. Eşinize olayı hiç anlatmayacaktınız. Adamcağız iş yerinde, aklı sizde. Mikser gibi karıştırdınız ortalığı. O adamın telefon numarası eşinizin telefon rehberinde bile kayıtlı değilmiş. Durduk yere aksiyon aldınız.

Kayınvalidenizin yüzünüze kapıyı kapamasında art niyet aramayın. Sizi uzaklaştırıp ağabeyini sakinleştirmek istemiştir. Kayınvalidenize karşı kendinizi doldurmayın.

Olgun insan susar ve idare eder. Yok sayın. Görmezden gelin. Suçsuz yere hüküm giymiş olsa dahi hapiste geçirdiği süreç mental olarak yıpratmış karşınızda normal bir insan yok.

Eziklikten ziyade cahil cesaretiymiş sizinki. Yok yere başınızı ağrıttınız eşinizi de gerdiniz.

İyi ki dün görmemişim postu valla sinir bastı okurken. İyi olmuş kocanızın tıynetini görmüş oldunuz, o kocayı da erkek diye yanımda gezdirmem ben olsam. Herkes de g.tünün kılı ağarmış dayidan amma korkmuş, bi manyak kendilerinde sanıyorlar heralde. Bizim taraf mı deli anlamadım şu an adam topuğundan vurulmuştu çoktan 🙄

Zaten eksiksiz şekilde kendi dediklerimi söyledim orada 6 kişi vardı hepsi de şahit ben görmesini istediğim şekilde yansıtma yapmadım zaten her şey ortada ama birisi küfür ederek çığlık atarak bir evde bağırıyorsa ses kaydı almak bana o an mantıklı geldi

Bu adam hasta cidden. Buradakilerin gazına gelip de cevap vermeyin. Uzak durun. Hatta direkt kaçın. Hapiste yatan adamın yüklü miktarda parası nasıl oluyor ? Bahsettiğiniz kişi ürkütücü.

Arkadaş adam eşim ile buluşmuş eşime elini öptürmüş barışmış 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️ hiç bir şey demiyorum bu devirde cahil insanlar hep kazanıyor
Canım benim maksat kazanmak değil cahille cahil olmamak ve asla muhattap olmamak bir daha bu tarz insanlarla aynı ortamda asla bulunmayın sözlü münakaşa asla

İyi geceler bugün eşimin dayısı annesinin abisi tarafından baya terslendim ve beni rencide etti ve ailede büyük kavga oldu bu kişi normalde uzakta yaşıyor ve aile bağları çok kuvvetli birisi değil evlendiğim günden beri adamı 2. görüşüm ama kendisi baya saygı duyulan ve eski kafalı birisi yani millete yaptıklarını saysam ağzınız açık kalır uzun süre de hapis cezası çekmiş ama herkes bu adamdan ya korkuyor yada hipnoz olmuş gibi tapıyor bu adama anlamadım gitti neyse benim kolumda 2 adet dövme var birisi annemin hatırası kendisi vefat etti ve anısını yaşatmak için dövme yapmıştım diğeri de bir anlık hevesle yapılan bir dövme bu zamana kadar kimse bunlar ile ilgili bir şeyler demedi eşimin ailesi zaten bu tarz şeyleri takacak insanlar pek değil ama bu adam bugün bir ziyaret sırasında denk geldiğimiz zaman bana onlar ne öyle evli kadınsın saçma sapan işler dedi bende kendisine bunları henüz evlenmeden önce yaptırdım dedim o zaman sakla uzun kollu giyin hayvan yapmış koluna tövbe tövbe dedi bunları söylediği zaman odada en az 4 5 kişi daha vardı çok utandım sonra az daha söylendi o an cidden sinirden duymadım kulağım çınladı sonra elini dizine vurdu bende mutfağa gittim ve kaynanama söyledim sinirden kızardım resmen kaynanam aman boşver ayda yılda bir görüyoruz uzatma susar birazdan dedi bende iyice gıcık oldum ardından eşimi aradım eşim de çık eve gel dedi ben şimdi işteyim ben ne yapabilirim dedi haklı yani eşime kızmıyorum ama o an kan beynime sıçradı evden çıkarken cahil ve belli yaşa geldiği halde konuşmayı bilmeyen kırıcı bir varlıksın dedim o da aniden kalktı yerinden resmen üzerime yürüyecek kaynanam kapıyı yüzüme kapattı bina da bekledim az avazı çıktığı kadar bağırıyor evde bende sesi kaydettim eşime wp de attım eşim de adamın numarasını almış normalde numarası kendisinde yok adama demediğini bırakmamış adam da sizi yok edeceğim diyor sülalede kimse sizin ölünüze bile gelmeyecek sizi sildim bu sülaleden demiş bayramda seyranda tek kalsınlar herkese böyle demiş olay büyüdü baya araya başka akrabalar girdi yani ortalık savaş alanına döndü telefonu uçak moduna aldım sürekli birileri beni arıyor eşimi arıyor özür dileyin diyorlar üzerimize geliyorlar eşim de bana belli etmiyor ama korkuyor hissediyorum sizce özür diyeyip sineye mi çekeyim yoksa ortaklık kendi kendine durulur mu eşimde çekti gitti morali bozuldu dışarı gitti sanırım amcasının yanına gitti en son telefonda amcası ile konuştu eşime de üzülüyorum onu da zor duruma soktum canım çok sıkkın haksız mıyım bilmiyorum keşke çenemi tutsaydım 🥺😭
Vücudunuzdaki dövmeler neden bu kadar dert oldu, neden sülale savaşı çıktı onu anlamadım. Yani ben size neden böyle yaptın sussaydın falan diyemeyeceğim. Bu insanlar ağzına geleni söyleyip ters cevap almamaya alışmışlar. Üstünüze gelirlerse savcılığa gidip uzaklaştırma alacağınızı, elinizden geleni ardınıza koymayacağınızı söyleyin. Zaten hapis yatmış biri, bir de kadına karşı sistematik psikolojik şiddetten başının belaya girmesini göze alamaz. Kavga etmeyin, eşinizi uzak tutun, bu işine gelecektir. En iyi bildikleri şey kavga dövüş olduğu için sizi oraya çekmeye çalışmış, bunları yemeyin.

İyi ki dün görmemişim postu valla sinir bastı okurken. İyi olmuş kocanızın tıynetini görmüş oldunuz, o kocayı da erkek diye yanımda gezdirmem ben olsam. Herkes de g.tünün kılı ağarmış dayidan amma korkmuş, bi manyak kendilerinde sanıyorlar heralde. Bizim taraf mı deli anlamadım şu an adam topuğundan vurulmuştu çoktan 🙄
Ay bırak bizimkiler akıllı oldu noldu, kaygılı sinik yetiştik. Dışarı çıktım hayatla başbaşa kaldım o zaman öğrendim ben ne öğrendiysem.

Ben 10 yıldır tanışıyorum hepsiyle. Zamanında kıyafet mevzusu olmuştu aramızda. O zamanlar yaşım da küçüktü susmadım hadlerini bildirdim. Eşimi de karıştırmadım hiç. Benim meselemdi. O zamandan beri aramızda hep uçurum bir mesafe oldu. Görüşürüz haftada 1 ama asla bu şekilde muamele edemezler. Üslubum kaba veyahut iğrenç gelebilir ama hak edene hak ettiği gibi davranırım her zaman. Ben kimseye bir şey yapmamışken elbiselerim, dövmelerim ya da kişiliğim kimsenin azar konusu olamaz. Kimsenin karşısında azarlayabileceği biri değilim. Burada eş ailesi hakkında konu açsam az bile söylüyorsun diyebilirsiniz. Çünkü kv deccalle yarışır durumda. Ama olsun her kelimemin arkasındayım.
İyi yapıyorsunuz, eğile eğile halkalı şekere döneriz ne gerek var dkfkjf

Vücudunuzdaki dövmeler neden bu kadar dert oldu, neden sülale savaşı çıktı onu anlamadım. Yani ben size neden böyle yaptın sussaydın falan diyemeyeceğim. Bu insanlar ağzına geleni söyleyip ters cevap almamaya alışmışlar. Üstünüze gelirlerse savcılığa gidip uzaklaştırma alacağınızı, elinizden geleni ardınıza koymayacağınızı söyleyin. Zaten hapis yatmış biri, bir de kadına karşı sistematik psikolojik şiddetten başının belaya girmesini göze alamaz. Kavga etmeyin, eşinizi uzak tutun, bu işine gelecektir. En iyi bildikleri şey kavga dövüş olduğu için sizi oraya çekmeye çalışmış, bunları yemeyin.
Dünyadan yok edecekmiş de, cenazelerine kimse gelmeyecekmiş de ayyy g.tüm. Kazara ülkenin başına geçse diktatörlüğünü ilan edecek herif, herkeste suspus olacak demek.

Dünyadan yok edecekmiş de, cenazelerine kimse gelmeyecekmiş de ayyy g.tüm. Kazara ülkenin başına geçse diktatörlüğünü ilan edecek herif, herkeste suspus olacak demek.
İşin garip tarafı çok özür dileyerek yazıyorum da g*tünün kılı ağarmış adamdan herkesin bu kadar korkması😂 Herkes bu ülkede damarına basılırsa manyaklaşıyor zaten. Neden bu kadar korkuluyor onu da anlamış değilim. Konu sahibinin eşi de üç buçuk atmış anlamadım 🤷🏻‍♀️

Sonuç ne peki, bir el öpmeyle affetmiş. :KK51: Bu kadar belalı tipler bir özürle el öpmeyle durur mu sizce?
El yumruğunu yemeyen kendi yumruğunu balyoz zanneder. Esaslı bir deliye çattığında görürüm ben o dayıyı.
Bizim de sülalede böyle tehlikeliyim ben diye gezen biri vardı. Sonra bunu tenhada bir sıkıştırmışlar, birkaç kırık kemikle kalakaldı.
Huyunu suyunu bildiği mülayim, korkmaya müsait yeğenini korkutmak kolay tabi.

X