Dövme Dövme sildirmek hakkında fikriniz varmı

Kalıcı Dövme, Geçici Dövme, Hint Kınası,
merhaba bende ankarada sildireceğim biyerle görüştüm deneme atışı yapıldı küçük bi bölüme ve 1 kere daha yapılırsa kaybolacak gibi sen sildirmeye başladın mı?
Ben kaşıma kalıcı makyaj yaptırdıktan sonra bu konuları okumaya başladım ve gerçekten korktum. Ama şu var bizler çok evhamlı davranıyoruz. Ankara da gerçekten dövmesi silinen arkadaşım var ağrısız lazersiz.

Ben kaşıma kalıcı makyaj yaptırdıktan sonra bu konuları okumaya başladım ve gerçekten korktum. Ama şu var bizler çok evhamlı davranıyoruz. Ankara da gerçekten dövmesi silinen arkadaşım var ağrısız lazersiz.

Lazer hiç bir işe yaramıyor acıdan ve paradan başka olmadı olmadı :S şu an nasır solüsyonu deniyorum üzerine deriyi soyuyor umarım çıkar :S

benim kolumda 2tane döwme war üst üste yapılmış.bunları sildirmek istiyorum.daha önce döwme sildiren warmı?we başarılı olan yani hiç iz kalmadığına dair..:uhm:

Dövmeniz Renkliyse Silimi Zor;Çünki yıllardır dövmeciyim daha bir tane bile dövmesini tam anlamaıyla sildiren kişilere rastlamadım,keza lazerle işlem görücek olan deri,hiçbir zaman eski halindeki gibi pürüzsüz olmuycak çok araştırın bu konuyu lütfen...

Ben tamamına yakınını sildirdim. Hafif bir cild tonu farkı oluştu; ama ne dövmeden ne de renkten eser yok. Dövme yapılmadan önceki pürüzsüz cilt yüzeyi gibi değil tabii. Yanlış anımsamıyorsam uygulama sırasında iyi ki yeşil renk kullanılmamış dendi, ya çok zor siliniyor ya da hiç çıkmıyordu sanırım. Eğer yeşil renk kullanılmamışsa dövmenizde hala umut var. Belki gelişen lazer teknolojilerinde şimdilerde onun da çözümü bulunmuştur bilemiyorum. Ben cillerimden kurtulmak için lazer tedavisi görürken, dövmelerin de silinebildiğini o sırada öğrendim. ONEP'i internetten araştırabilirsiniz.

Araştırdım ama dövme silme ile ilgili bilgi yok sayfasında.

kızlar dövme sildiren ve başarılı olan varsa lütfen yardım edin. Benim araştırma ile bulduğum yerler

op dr taner bahar
op dr ferruh bingül - FB Estetik
op dr mustafa ali aydoğdu - Libra
op dr orhan murat özdemir - Artplast

Bunlardan birine dövme sildirip memnun kalan var mı?maliyetinden de geçtim iz kalmasın yeter.sizin doktor önerilerinizide beklerim. Acill:KK9:

canım ben Artplasta gidiyordum en iyi cihazı kullanıyorlar ve Ankara'da bilinen ve çok kişinin gidip memnun kaldığı bir doktor. Fakat seans araalrı 3 ay bekleniyor ve seansı 200 tl idi benim dövmem için renk olarak açıldı ama 3 seans boyunca geçme olmadı. 1 senedir gitmiyorum ama maddi dururmumu ayarlayıp bir seans daha gidip bakacağım. 3 seansta çoğu kişinin dövmesi çıkarken bende sadece renk tonu açıldı, ağrı eşiğim çok düşük ve acılı bir sistem. Çok kısa sürüyor ama bana saatler gibi geliyor. Doktor kesinlikle çıkar dedi ama benim kolumda dövme yapan adam bi yeri deforme ettiği için iz kaldı. Orası iz olarak kalır ama renk olarak çıkar dedi. Eğer sizde başka yerler duyup bulduysanız Ankara'da veya bu doktorda lütfen paylaşın. Kurtulmak istiyorum bu dövmeden .

Dövme ameliyat izi gibi durumlardan kurtulmak istiyorsanız,s.pazar sayfasında dogalurun isimli kullanıcının ürününü alın derim,kullandım çok çok memnun kaldım sevgiler.

Merhabalar , bende Dövmemi silmek için TCA kullanıyordum, TCA Türkiye Resmi sitesinden alıyorum Kapıda ödeme filan var , Set içerisinde Disk pamuklar, Uygulama fırçası gibi şeyler çıkıyor ve Onarıcı Krem çıkıyor Tca kullandıktan sonra onarıcı kremi her gün uyguluyorsunuz, Aşırı yanma yapmıyor dövme silmek için her mevsim kullanılabiliyor ancak Yüz bölgesi için sadece sonbahar ve kış aylarında uygulanıyor.. 1 şişe yetiyor daha fazla almaya gerek yok ben şişenin yarısını bitiremedim

Dövme silmek için % 70 Tca yerine % 50 Tca daha iyi olur hem daha ucuz hemde aşırı soyma işlemi yapmıyor

Daha önce kullanmadıysanız yüksek oranlı başlamayın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende Ecza Deposundan tca almıştım dövme silmek için memnun kalmıştım, şimdi tek olarak satanlarda var aldanmamak gerekli

X