Dövme Dövme yaptıracagım kararsızım

Kalıcı Dövme, Geçici Dövme, Hint Kınası,

EylulveEylem

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
2 Temmuz 2019
851
1.554
Kızlar bilegime dövme yaptıracagım 2 bilegime sağa kızlarımın adını ve bebek ayak izli istiyorum 2 kız
Diğerine de eşimin adını
Aşağıdaki gibi olcak kızların adı da
El yazısı mı Normal mi Yazdırmalı kalınmı olmalı incemi karar veremedim

Eklentiler

• IMG_20200217_225355.jpg
    IMG_20200217_225355.jpg
    25,8 KB · Görüntüleme: 173
Bazı harfler el yazısında anlaşılmıyor r mesela ben sevemiyorum ya da. Isimli kolyeler var ya tam el yazısı gibi degil alttan birleşiyor harfler. O yazı sitili çok güzel bence. 😱

Bazı harfler el yazısında anlaşılmıyor r mesela ben sevemiyorum ya da. Isimli kolyeler var ya tam el yazısı gibi degil alttan birleşiyor harfler. O yazı sitili çok güzel bence. 😱
İsimle kolye yaptırdım Orhan yazdırdım dişardan okhan gibi saçma bir duruyordu takamadım bile
Bilegime de orhan yazdırcam kararsız kaldım
Diğerine eylül eylem

Google'da tattoo fonts diye ararsanız yüzlerce yazı stili olan siteler var. Deneyip hangilerini güzel buluyorsanız kaydedersiniz. Kalınlık/incelik konusuna dövmecinizle karar verin, yazı karakteri ve boyuta göre sizi daha doğru yönlendirir.

Yazı formunda olan iki dövmem var, ben ikisini de el yazısı tercih etmedim.

Google'da tattoo fonts diye ararsanız yüzlerce yazı stili olan siteler var. Deneyip hangilerini güzel buluyorsanız kaydedersiniz. Kalınlık/incelik konusuna dövmecinizle karar verin, yazı karakteri ve boyuta göre sizi daha doğru yönlendirir.

Yazı formunda olan iki dövmem var, ben ikisini de el yazısı tercih etmedim.
Tşk ederim canım bakıyorum hemen siteye bende pek el yazısı tercih etmek istemiyorum eltim yaptırdı bitişik bitişik anlaşılmıyor yazısı

Tşk ederim canım bakıyorum hemen siteye bende pek el yazısı tercih etmek istemiyorum eltim yaptırdı bitişik bitişik anlaşılmıyor yazısı
Zaten yazı fontunu önceden birkaç alternatifle görün mutlaka.

Bir de dövme yaptırırken önce transfer işlemi uygulanır. Seçtiğiniz desen dövme yaptıracağınız yere çıkartılır, ona göre gerekirse yer ve boyut tekrar düzenlenir. O esnada da kolunuza geçince karışık görünüp görünmediğini görme imkanınız olur.

Dövmeler bir süre sonra derinin de yapısı nedeniyle hafif yayılabiliyor, onu göz önüne alın.

Ay bu kadar dövme deyince yenisini yaptırasım geldi, daha da birkaç ay geçti sonuncuyu yaptıralı :KK70:

Zaten yazı fontunu önceden birkaç alternatifle görün mutlaka.

Bir de dövme yaptırırken önce transfer işlemi uygulanır. Seçtiğiniz desen dövme yaptıracağınız yere çıkartılır, ona göre gerekirse yer ve boyut tekrar düzenlenir. O esnada da kolunuza geçince karışık görünüp görünmediğini görme imkanınız olur.

Dövmeler bir süre sonra derinin de yapısı nedeniyle hafif yayılabiliyor, onu göz önüne alın.

Ay bu kadar dövme deyince yenisini yaptırasım geldi, daha da birkaç ay geçti sonuncuyu yaptıralı :KK70:
İlk kez olucak heyecan var cuma göreşecegim bakalım kaynımın yaptırdığı yere
Önceden bir ön gösterim iyimiş bak buna sevindim :) sizin çok sanırım dövme bağımlılık yaptı kaynıma bir kez yaptırdı devamı geldi kollar sırt bilekler derken 🤣
Eltimde aynı şekilde bende hep bir istek vardı özellikle kızlarımın adını yazdırmak cesaret edemiyordum alerjim var herşeye oda düşündürdü hep beni

İlk kez olucak heyecan var cuma göreşecegim bakalım kaynımın yaptırdığı yere
Önceden bir ön gösterim iyimiş bak buna sevindim :) sizin çok sanırım dövme bağımlılık yaptı kaynıma bir kez yaptırdı devamı geldi kollar sırt bilekler derken 🤣
Eltimde aynı şekilde bende hep bir istek vardı özellikle kızlarımın adını yazdırmak cesaret edemiyordum alerjim var herşeye oda düşündürdü hep beni
13 tane var bende :KK70:
Gercekten başladığınızda devami geliyor, tutamiyor insan kendini.

Alerji konusu sıkıntılı gercekten. Cok dikkat edin, bakimini aksatmayin. Umarim bir sorun olmadan guzel guzel iyilesir ❤

13 tane var bende :KK70:
Gercekten başladığınızda devami geliyor, tutamiyor insan kendini.

Alerji konusu sıkıntılı gercekten. Cok dikkat edin, bakimini aksatmayin. Umarim bir sorun olmadan guzel guzel iyilesir ❤
Umarım canım bakalım hayırlısı ile yaptırayım da maşallah sayısı fazla imiş :) ama güzel duruyorlar vicutta eminim sizde de güzel durur ben sonra göbek deldiricem sonra 🤣

Umarım canım bakalım hayırlısı ile yaptırayım da maşallah sayısı fazla imiş :) ama güzel duruyorlar vicutta eminim sizde de güzel durur ben sonra göbek deldiricem sonra 🤣
Insanin gozu doymuyor :KK70:

Siz piercing tarafından yürüyeceksiniz o zaman. O da bende yok, burnum delik sadece. Bir de bende gobegin kendisi var, piercing gorunmez bile :KK70: guzel bir karinda cok hos duruyor ama.

Insanin gozu doymuyor :KK70:

Siz piercing tarafından yürüyeceksiniz o zaman. O da bende yok, burnum delik sadece. Bir de bende gobegin kendisi var, piercing gorunmez bile :KK70: guzel bir karinda cok hos duruyor ama.
Güzel bir karnım yok benim malesef 2 doğum sonrası benim takıntılığım göbek deliğimin çirkinligini örtmesi şekerim
Valla yaptırayım da dövmeyi bakarsın dövmeden yürürüm o belli olmuyor acaba çok canım acıycakmı diyede tereddüt ediyorum bazen

Yaptırdım dövmelerim çok tazeler daha 5 6 gün oldu hiç acımadı tatlı bir kasıntı oldu alerjisi herşeye olan bir insanım korktuğum gibi değildi cok sevdim :) böylece sonuçlandırmak istedim açtığım

Eklentiler

• IMG_20200324_153712.jpg
    IMG_20200324_153712.jpg
    66,8 KB · Görüntüleme: 169
  • IMG_20200324_104704.jpg
    IMG_20200324_104704.jpg
    102,4 KB · Görüntüleme: 175
X