Dövme Dövme yaptırmış birisinin yardımına ihtiyacım var

Kalıcı Dövme, Geçici Dövme, Hint Kınası,
Kızlar bi bilen yardım eden çıksa vallahii çok sevinicemm . ben kol bileğime dövme yaptırmak istiyorum ama acı eşiğim zaten çok düşükmüş benim çok mu ağrıyo? Napsam daha az ağrır ya da sizce napmalıyım? :KK43::KK43:

benim kolumda hayvan gibi bir dövme var 19 yaşındayken yaptırmıştım şuan 30 yaşındayım öncelikle acı eşiğini boşver de yaptıracağın şeyden 10sene sonra pişman olup olmayacağını düşün derim çünkü çıkarması yaptırmasından daha maliyetli ve daha zor
yine de yaptırcam dersen ağda yaptırmak kadar acısı derinin sert olduğu kısımlar daha az acıyor mesela diz gibi dirsek gibi derinin ince olduğu yerlerde de acıyı düşünme başka şeylere odaklan ozmn hissetmezsin

Seninle derdimiz aynıymış :KK43: Benimde acı eşiğim çok düşük iğneden acayip korkuyorum zaten yıllardır hastalansamda yaptırmadım ama genital bölgeye ağda falan yaptırıyorum fazla acımıyor. Dövme cooooooook istiyorum sırtıma melek kanatları falan bi cesaret edebilsem ah ah :KK43:

Seninle derdimiz aynıymış :KK43: Benimde acı eşiğim çok düşük iğneden acayip korkuyorum zaten yıllardır hastalansamda yaptırmadım ama genital bölgeye ağda falan yaptırıyorum fazla acımıyor. Dövme cooooooook istiyorum sırtıma melek kanatları falan bi cesaret edebilsem ah ah :KK43:

acımıyor o kadar yaaa "bu muymuş" diyeceksin

meraba cicişleer kocam dövme tutkunu ve ard arda 7 döve yaptırdı ben de ona çok özendim beni acımıyor diye kandırdı cesaretlenneyim diye meger acıyormuş ben de gittim bir tane küçük papatya şeklinde dövme yaptırdım. size tavsiyem ciddi sağlıklı bir yer bulmanız kendinizee :))))

X