Dövme Dövme yaptırmış birisinin yardımına ihtiyacım var

Kalıcı Dövme, Geçici Dövme, Hint Kınası,

lavitaa

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Nisan 2013
113
2
Kızlar bi bilen yardım eden çıksa vallahii çok sevinicemm . ben kol bileğime dövme yaptırmak istiyorum ama acı eşiğim zaten çok düşükmüş benim çok mu ağrıyo? Napsam daha az ağrır ya da sizce napmalıyım? :KK43::KK43:

emla alın eczaneden onu sürün, sürülen bölgeyi uyuşturur.

ve hayır "normal" kafayla gidin, yoksa b.k da çizse güzel görünür.

dayanamıyorsan yaptırmamak en iyisi ama yinede yaptırıcam diyosan normal kafayla gitme yaptırmaya :)

haha bi iki arkadaşım da önerdi aynı şeyi :KK52: işe yararmı ki ciddenn çok yaptırmak istiyorum ama biraz tırsıyorum içten içe :KK52:52:

emla alın eczaneden onu sürün, sürülen bölgeyi uyuşturur.

ve hayır "normal" kafayla gidin, yoksa b.k da çizse güzel görünür.

bu da çok mantıklı geldi şuan :KK70: emla ne ki canım baya iyi uyuştururmu dersin? dövmeci abi zaten o tarz bi şey sürmüyomu?

Benimde bileğimde dövme var canım kemiğe geldiğinde biraz acıyabilir ama dayanılmıcak gibi bişey de değil.. Yazarken acıyo ama iğneyi çektiği an geçiyo acısı yani bende öyle olmuştu :)

Ama dayanamam diyosan Emla alabilirsin eczaneden :KK34:

bu da çok mantıklı geldi şuan :KK70: emla ne ki canım baya iyi uyuştururmu dersin? dövmeci abi zaten o tarz bi şey sürmüyomu?

1 saat önceden sürersen baya etkili.. Ben 2 sene öncesinde 54,00 tl gibi bi fiyata alıyodum şimdi ne kadardır bilemiyorum ama dövmeciden bekleme sürmez öyle şeyler sen önlemini al öyle git derim :KK34:

haha bi iki arkadaşım da önerdi aynı şeyi :KK52: işe yararmı ki ciddenn çok yaptırmak istiyorum ama biraz tırsıyorum içten içe :KK52:52:

canım normal kafayla gitmiycem diyosan mutlaka yanında senin ne istedigini bilen bir arkadaşın olsun yukarda arkadaşın yazdıgı gibi bir olaylada karşılaşabilirsin tabi bu çok düşük bir ihtimal ama yaptıracagın yeri yapacak kişi hakkında bilgin olsun yoksa çok büyük sorunlar olabilir aslında o kadar da acımıyor

Benimde bileğimde dövme var canım kemiğe geldiğinde biraz acıyabilir ama dayanılmıcak gibi bişey de değil.. Yazarken acıyo ama iğneyi çektiği an geçiyo acısı yani bende öyle olmuştu :)

Ama dayanamam diyosan Emla alabilirsin eczaneden :KK34:

Nasıl olduğunu tahmin edemediğim için dayanır mıyım bilmiyorum ama daha iğneden korkan bi insan olarak emlayı almalıyım sanırım :52 çok sağol canım

Nasıl olduğunu tahmin edemediğim için dayanır mıyım bilmiyorum ama daha iğneden korkan bi insan olarak emlayı almalıyım sanırım :52 çok sağol canım

Acı eşiğim düşük demişsin canım ablam öyle benim en ufak bişeyde kıyameti koparır da sevdiği uğruna gitti dövme yaptırdı ki benim dövmenden daha büyük :KK1::KK1: Yani o dayandıysa herkes dayanır korkma canım :)

Emla tamamen hissisleştirmez ama sinek ısırığı gibi bi acı duyarsın en fazla :KK34:

Bende yaptırmıştım zamanında ... Ama şimdi cok pişmanım ... Ergenlikte hic dusunmeden yaptirmistim. esimin ailesi biraz dar görüşlü insanlar bu tarz seyleri pek sevmedikleri icin hep saklamak zorunda kalıyorum. Aslında artık bende istemiyorum keske hiç yaptirmasaydim

Bence hiç gerek yok böyle seylere...

Bende yaptırmıştım zamanında ... Ama şimdi cok pişmanım ... Ergenlikte hic dusunmeden yaptirmistim. esimin ailesi biraz dar görüşlü insanlar bu tarz seyleri pek sevmedikleri icin hep saklamak zorunda kalıyorum. Aslında artık bende istemiyorum keske hiç yaptirmasaydim

Bence hiç gerek yok böyle seylere...

benim eşimin ailesi de dar görüşlü sayılır, bana göre garip olan oturmuş kuralları var ama hiç onlar yüzünden, keşke yaptırmasaydım demedim ya da hiç saklamadım. saklarsanız, saklanması gereken bir şey imajı verirsiniz elbette. dövme vücudun kalıcı makyajıdır, fazlası ya da azı değil.

benim eşimin ailesi de dar görüşlü sayılır, bana göre garip olan oturmuş kuralları var ama hiç onlar yüzünden, keşke yaptırmasaydım demedim ya da hiç saklamadım. saklarsanız, saklanması gereken bir şey imajı verirsiniz elbette. dövme vücudun kalıcı makyajıdır, fazlası ya da azı değil.

Çok doğru yazmışsınız. Bende evlenmeden önce yaptırıcaktım eşim evlendikten sonra birlikte yaptırırz dedi. Evlendik dedim hadi dövme yaptırmaya gidiyoruz bu seferde ' e babam'a ne dicez dedi:KK53: '

Sanırım ilk söylediği cümle de evlendikten sonra vazgeçiririm diye düşündü herhalde.

Ama kimse kusura bakmasın biri bişey söylicek diye kendi isteklerimden vazgeçemem yapım değil :KK1:

Eşimin çekinmesinin amacı kayınpederim terstir o anda ne düşünüyosa söyler. Bana da laf söyler diye istememiş ama ben yaptırdım hiç bi kötü sözünüde duymadım. Filtrekahveninde dediği dibi saklarsan yanlış bişey yaptığının imajını verirsin canım. Keşke baştan hiç saklama girişiminde bulunmasaydın.

yaptırdıgın dövmeye göre değişir yani ama her ne olursa olsun insan yaptıgı birşeyden pişman olmamalıdır

Pişman olucağım bişey olduğunu sanmıyorum dövmenin zaten dar görüşlü bi eş seçiceğimi de sanmıyorum ,, herkesin kendi hayatı sonucta kimsenin anne-babasının ne diyceğini pek umursamıyorum ki kendi ailem bile asla bişey demezken :)

Pişman olucağım bişey olduğunu sanmıyorum dövmenin zaten dar görüşlü bi eş seçiceğimi de sanmıyorum ,, herkesin kendi hayatı sonucta kimsenin anne-babasının ne diyceğini pek umursamıyorum ki kendi ailem bile asla bişey demezken :)

ben şahsen eski sevgilimin adını yazdırsaydım şimdiki eşimden ve eşimin ailesine karşı rahatsız olurdum bu yüzden evlenmeden önce yaptırılacak dövme çok önemli bence benim şimdi sadece sol omzumda oğlumun ismi yazıyor

Son düzenleme:
dövmeciye sormadan ilac krem gibi birsey surmeyın bence dövmeyı ıgneyı boyayı etkıleyebılır. bılek ınce derı oldugu ıcın acıyabılır. benım ılk ıkısı acımamıstı ama boynuma yaptırdım en son cok acıdı dövmecu uyusturucu sprey sıktı azaldı acı zaten kucuk bırseyse hemen uyusur dayanılmayacak bır acı degıl özellıkle bayanlar ıcın :)

Benimde bileğimde var canım dayanılamıcak bir acı değil bende senin gibi korkuyordum ama çok acımadı...
Ama herşeyden önce emin ol dövmeyi istediğine ben bir anlık bir istekle yaptırdım sonradan pişman oldum, yapan kişi de çok güzel yapamadı... Şimdi de sildirmenin acısından fln korkuyorum...

Öyle birisinin adını yazdırmıycam zaten hele sevgili adı hiç yazdırmıycam :KK52: :KK52: off bu ağrı işi çok korkutucu :KK43:

X