Dövme Dövme yerine bitkisel boya....

Kalıcı Dövme, Geçici Dövme, Hint Kınası,

kalicimakyaj

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Ocak 2009
59
3
Dövme boyaları sentetiktir ve vücut bunu atamaz.O nedenle bir ömür boyu tasımak zorunda kalırsınız.Oysa kalıcı makyajda kullanılan boyalar bitkiseldir ve zamanla cilt içten dışa doğru yenilendiği için atar.Bu süre yaşa ve kişiden kişiye değişmek suretiyle ortalama 3 yıldır.O nedenle dövmenizi bitkisel olan kalıcı makyaj boyaları ile yaptırırsanız en fazla 3 yıl tasırsınız.Böylece siz onlardan sıkılmadan silinmiş olurlar.Yalnız kalaıcı makyaj boyaları bitkisel olduğu için son derece pahalı.Dövmenin 4-5 katı fiyata yaptırmak ancak mümkün.Dövmeden çok korkuyor ve kararsızsanız ama yine de dövme yaptırmayı çok istiyorsanız bunu deneyebilirsiniz.

gerçek dövmenin yeri daha farklı, görünümü olsun kalitesi olsun..hem ne yolla olursa olsun orjinal dövme değilse her halinden belli oluor:dilcikar:

Dövme boyaları sentetiktir ve vücut bunu atamaz.O nedenle bir ömür boyu tasımak zorunda kalırsınız.Oysa kalıcı makyajda kullanılan boyalar bitkiseldir ve zamanla cilt içten dışa doğru yenilendiği için atar.Bu süre yaşa ve kişiden kişiye değişmek suretiyle ortalama 3 yıldır.O nedenle dövmenizi bitkisel olan kalıcı makyaj boyaları ile yaptırırsanız en fazla 3 yıl tasırsınız.Böylece siz onlardan sıkılmadan silinmiş olurlar.Yalnız kalaıcı makyaj boyaları bitkisel olduğu için son derece pahalı.Dövmenin 4-5 katı fiyata yaptırmak ancak mümkün.Dövmeden çok korkuyor ve kararsızsanız ama yine de dövme yaptırmayı çok istiyorsanız bunu deneyebilirsiniz.

ama nerde yaptırabilirz....:nazar:

ona göre bi dövme seçersem pek sıkılcağımı düşünmüyorum ama benim sorunum acısı:)canım çok tatlıdır benim ufacık bişeyde yaygara çıkartırım ondan anesteziyle yapılsın bana dövme ama öyle bir yerde henüz bilmiyorum:S

merhaba.ben kaşıma kontür yaptırdım çok memnunum boyamaktan kurtuldum.rengi çok doğal oldu.çok tereddütlüydüm koyu olur diye ama ilk yapışında çok açık renk çalışacağını söyledi uzman.gözün alışsın dedi.rötuş da koyu yaptı.rötuşa kadar da zaten cildinin ne kadarını kabul edeceğini görceksin dedi.hiç de acımadı.eski sistem makina değilmiş ve ondan acımayacağını söyledi.e tabiiki korktum yine de acır mı diye,iğne var sonuçta ucunda ama çok gelişmiş kaliteli bir makinaymış,boyaları da öyle.ucuz makinaların eski makinaların deriye zarar verip çok acıttığını söyledi.ve de zaten spreyle uyuşuyo orası.hiç de öyle acımadı benim söylenildiği gibi bir acı bende asla olmadı.zaten ön çizim yaptı önce model vardi yüzüme göre.ilker yavrutürk güzellik salonunda figen adar var ben ona yaptırdım.ama 1 sene olcak neredeyse.fiyatı o zman kampanya vardı uygundu çok.şimdi ne yaptı bilemem.

X