Dövme dövmelerim

Kalıcı Dövme, Geçici Dövme, Hint Kınası,

cocomademoiselle

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Haziran 2009
55
0
bunlar da benimkiler. ilki ayak bileğimde; pek acımadı...

pict0033r.jpg

daha yakından;

pict0032v.jpg

diğeri de belimde ve evet acıdı, ayrıca çok uzun sürdü çünkü neredeyse bütün belimi sağdan sola kadar kaplıyor denilebilir;

tatuuu.png

belimdekini 16 yaşında yaptırmıştım. resimdeki hali yapıldığı ilk gün. şu an rengi o kadar kapkara değil, daha hoş duruyor :)

ikisinden de çok memnunum, dövme yaptıracaklara tavsiyem, mümkün olduğunca az görünen bir yere yaptırın ki sıkılmayın... ayak bileğimdekini tam yana da yaptırabilirdim ama az göreyim diye biraz daha arkaya yaptırdım önden bakınca hiç görünmüyor ben de görüp görüp sıkılmıyorum. :lepi:

korkmayın yaptırın da diyemem yani herkesin bünyesi farklı ama çok çok istediğiniz zaman o acıya ister istemez dayanıyorsunuz ve sonrasında duyduğunuz mutluluk acıdan fazla olduğu için sorun kalmıyor. ben dövmeyi yaptırırken karnım açtı, bir ara gözüm karardı, ki zaten kan aldırırken bayılırım ben düşünün. ama çok istediğimi bildiğim için dayandım o an, zaten artık bi noktadan sonra hissizleşmeye başlıyor dövme yapılan yer. alışıyor deri diyelim... ama çok önemli bir karar, sildirmeyecekseniz yaptırın, çok görünen yerler bu anlamda çok tehlikeli... kızlar, yani kadar ağdalar lazer epilasyonlar kulağınıza deldirdiğiniz delikler vb birsürü acıta katlanıyorsunuz. çok isteyip de sadece acısından korkmak çok gereksiz, o kadar inanılmaz bir acı değil yani incecik bişi biraz derinizde geziniyor falan gibi düşünün :)

ya belini pek görmediğin için sıkılacağını sanmam. acısı da başlayınca gözünde büyüttüğün kadar olmuyor sonuçta biticek yani aman aman değil. acıyor tabi ama çok isteyince insana o acı bile boş :KK70:

Çok hoş dövmelerin a.s.
Bende istiyorum ama ilerde sorun olmasından korkuyorum onun için beğenmekle yetiniyorum :)

X