Dövme Dövmemin yerini beğenmedim !

Kalıcı Dövme, Geçici Dövme, Hint Kınası,

creativoo

SenHepBöyleKal(:
Kayıtlı Üye
19 Ekim 2012
465
1
Kızlar bazılarınız beni hatırlar.
Sağ kolumun ve sağ göğsümün tamamını kaplatıcam diye konu açmıştım.
O dövmeden vazgeçtim, yaptırmadım.
Ama allah belamı verseydide dün o dövmeciye gitmeseydim şuan sinirden üzüntüden ağlıyorum.
Göğsümün üstüne dövme yaptırmaya gittim biraz omuzuma doğru olsun dedim göğsümün üstünde.
Hazırladı dövmeyi yapıştırdı göğsüme biraz aşşağıda oldu göğsümün yanında ve yan duruyodu,
beğendim burda kalsın dedim. Dövmeyi yaptık bitti ordada beğendim.
Eve geldim baktım dövmeye lanet olsun göğsümün üstünde siyah bi yazı var şuan hiç hiç hiiiiiiiç hoş durmuyo.
Neden koluma değilde göğsüme yazdırdım anlamıyorum. Hadi omuzuma doğru olsa güzel olur ama tam göğsümün ucuna gelicek nerdeyse.
Çok sinirlerim bozuk napıcam ben? alışırmıyım sizce zaman geçtikçe? Biri dövme deyince ağlamaya başlıyorum.
Hayatımda hiç böle bi pişmanlık yaşamamıştım. Yazı herşey çok güzel ama dövmenin yerini hiç beğenmedim.:KK50:

Aa çok üzüldüm ya ne denir ki :26: Keşke o an yamuk olduğunu filan fark ettiğinde durdursaydın, o şekilde yapıştırdı diye aynısı olacak değil ya :KK50: Yine de sevmeye çalışsan? Belki şuan işin sıcağıyla öyle düşünüyorsun,sonra seveceksin gittikçe. Yani umarım :/

Aa çok üzüldüm ya ne denir ki :26: Keşke o an yamuk olduğunu filan fark ettiğinde durdursaydın, o şekilde yapıştırdı diye aynısı olacak değil ya :KK50: Yine de sevmeye çalışsan? Belki şuan işin sıcağıyla öyle düşünüyorsun,sonra seveceksin gittikçe. Yani umarım :/

Orda bunu düşünemedim çok heycanlıydım ve sadece göğsümde bi dövme olmasını istiyodum.
Umarım sadece alışamadığım için sevmiyorumdur, alışınca severim. :KK50:

Orda bunu düşünemedim çok heycanlıydım ve sadece göğsümde bi dövme olmasını istiyodum.

Umarım.. Sonuçta çok cesur bir yer ve dövmenin de asıl ideolojisi cesarettir değil mi :) Seversin zaman geçtikçe..

haklısın o an heyecandan falan pek düşünemiyor insan..bende ilk dövmemi yaptırdığımda çok sevmiştim ertesi gün uyandığımda bi an gözüme kötü gelmişti alışamamıştım ama sonradan sonraya alıştım ve çok sevdi..iyiki yaptırmışım diyorum..umarım seninkide alışkanlık ile ilgilidir:KK34:

göğüs kısmı çok acımadı mı ya :26::KK25:

İlk başlarda çok az acıdı daha sonra bi krem sürdü, en ufak dahi bi acı hissetmedim hatta acımıyo dediğimde dövmeyi yapan kişi bile biraz acıması gerek nasıl acımıyo diye şaşırdı. Hatta acısını ağdaya benzettim.

X