Dr. Ahmet İslam burun estetiği olan var mı?

Tural Fatullayev 200 bin olmuş. Ahmet İslam ile görüşeceğim
Her geçen gün fiyat arttırıyorlar. Hem de insafsızca bir artış var. Ne olacak bu işin sonu böyle. Muhtemelen Ahmet İslam da ona yakin bir fiyat verir, en fazla 15 20 bin tl oynar arada, görüşüp fiyat bilgisi alırsanız bilgilendirir misiniz beni de, birkac ayda bu kadar yükseleceğini düşünmemiştim

Her geçen gün fiyat arttırıyorlar. Hem de insafsızca bir artış var. Ne olacak bu işin sonu böyle. Muhtemelen Ahmet İslam da ona yakin bir fiyat verir, en fazla 15 20 bin tl oynar arada, görüşüp fiyat bilgisi alırsanız bilgilendirir misiniz beni de, birkac ayda bu kadar yükseleceğini düşünmemiştim
Ahmet İslam telefon üzerinden 90- 100 bin fiyat verdi yani yarısı Tural Beyin

Merhaba arkadaslar, uzun süredir burun estetiği için doktor arayışındaydım. Listem başta çok kabarıktı ama bazılarını okuduğum kötü yorumlar, bazılarını da fiyat sebebiyle eledim, şu an Ahmet İslam'ı düşünüyorum. Önümüzdeki ay arayıp randevu alacağım, görüşme sonucunu da yazarım buraya. Benim merak ettiğim, kendisine ameliyat olan var mı? Sonuçlardan memnun musunuz? Hayal kırıklığı yaşadınız mı? Bu doktorla ilgili olumlu/olumsuz tecrübelerinizi aktarmanız benim için çook önemli 🙏 Kendisine ameliyat olmuş ya da görüşme gerçekleştirmiş kişilerin cevaplarini bekliyorum 🙏😊
Ahmet islama amaliyat oldunuz mu acaba bende revizyon için onu düşünüyorum

Ahmet İslam ile görüştüm. Kendisi oldukça ilgili, ilk başta sizin sorunlarınızı dinleyip not alıyor, sonrasında burnunuzun içini detaylıca muayene ediyor, cildinizi de inceliyor, benim dudak ile burun aramda bir kaç küçük yara izi varmış onları sordu, ben farkında değildim açıkçası o söyleyene kadar, çocukluktan kalma bir şey muhtemelen. Sonrasında ameliyat süreci ile ilgili bilgi veriyor, morarma oluşması, ameliyat sonrası oluşacak kanamalar, burnun şeklini alma sürecinden bahsediyor. Eğer kendisine ameliyat olur ve 1 yıl sonrasında şeklinden memnun kalmazsanız, kendisi de burunda şekilsel veya fonksiyonel bir problem olduğuna karar verirse doktor ücreti almıyormuş, sadece hastane masraflarını ödeyip kendisine revizyon olabiliyormuşsunuz. Bunlardan bahsettikten sonra farklı açılardan fotoğraf çekiyor. Simülasyon yapmadan önce de sizin beklentinizi soruyor, işin olurunu söylüyor. Sonrasında çizim üzerinden konuşuyorsunuz. Benden daha da detaycı davrandı kendisi hatta, ben burnumun önden olan ufak tefek sorunlarını pek kafaya takmıyorum fakat istersem kendisi onları da düzeltebileceğini söyledi. Sadece kafamı kurcalayan daha ilk ameliyatta kıkırdak kullanmayı düşünmesi oldu. Doktora güveniyorum, yaptığı simülasyonu da beğendim ama bünyem oraya eklenen kıkırdağa reaksiyon gösterir mi ya da bir süre sonra burun ucunu kaba gösterir mi diye düşünüyorum. Karar vermesi zor. Benim görüşmem geç saatte olduğu için de ameliyat olup kontrole gelen biriyle karşılaşmadım. Burada kendisiyle görüşmeyi düşünen arkadaşlar vardı, fikir vermesi açısından görüşlerimi bildirmek istedim. Eğer kendisine ameliyat olmak isteyen varsa bir kez görüşmesini tavsiye ederim. Bu detaylı muayene için 1000 tl ödüyorsunuz, ameliyat olursanız bu ücret ameliyat fiyatından düşülüyor.

Bayağı fark varmış, Tural hoca cok arttırmış fiyatı
ben 2021 de mesut kayanin tavsiyesi ile Tural beye gittim revizyon icin, ozaman 60bin fiat vermisti plazaya gecmeden. 2022 ekimde gittigimde plaza fiyati 150bin fiyat vermisti. masallah uctukca ucuyor. Hocasi Eren tastana da gidip 2sinede gorusme ucreti odeyim, tokat gibi ucube paralar isteyince moralim bozulmustu. Tesekkur ederim iyiki burasi var ve fiaytlari asagi yukari ogrenebiliyoruz. bende Ahmet islami dusunyorum.

ben 2021 de mesut kayanin tavsiyesi ile Tural beye gittim revizyon icin, ozaman 60bin fiat vermisti plazaya gecmeden. 2022 ekimde gittigimde plaza fiyati 150bin fiyat vermisti. masallah uctukca ucuyor. Hocasi Eren tastana da gidip 2sinede gorusme ucreti odeyim, tokat gibi ucube paralar isteyince moralim bozulmustu. Tesekkur ederim iyiki burasi var ve fiaytlari asagi yukari ogrenebiliyoruz. bende Ahmet islami dusunyorum.
eren taştan kaç istemişti o dönemde? Şuan revizyon sanırım 200 tl tural beyin

Evet revizyon ücretlerini uçurmuş Tural hoca, özellikle de bu yıl sağlık turizmi sertifikası alınca iyice arttırdı fiyatlarını. Ere Tastan’a ameliyat olup hiç memnun olmayan birinin yazısına denk geldim geçen gün burada, fotoğraf da eklemişti. Sanırım biraz da şans işi bu, çok yüksek tutar ödese de istediği sonucu elde edememe riski var. Ahmet hocayla görüşmenizi tavsiye ederim, evet 1000 tl ödüyorsunuz ama gerçekten çok ilgileniyor ve sorularınızı yanıtlıyor

X