Dr. Ahmet İslam burun estetiği olan var mı?

Revizyon olup daha natural burun sırtı düz, kalkık olmayan burun yaptıran oldu mu Ahmet hocaya? Genelde yaptıkları kalkık oluyor
evet ben de çok doğal burun arıyorum. Erkek kardeşim için de ortak doktor bakıyoruz. Ahmet hocanın ama sayfasında bir tane bile kavissiz burun görmedim. Yaptığı en doğal erkek burnunda bile hafif bir kavis var. Kavissiz doğal burun yaptıran var mı sayfada

Konuyu görüp Es geçmek istemedim önceden kk yi çok etkin kullanıyordum burun estetigin den dolayı fazla girmediğim için artık konuyu görmemiştim görseydim,Mutlaka böyle bir konuya yorum yapmadan gecmezdim.ben Ahmet beye revizyon oldum ve 2015 de oldum beni çok zor bunalımlı süreçten kurtardı kendisine minnettarım hala revizyonumdan çok memmunum .kıkırdak konuldu bana kulaktan kesinlikle güvene bilirsiniZ

Ahmet hoca nasıl isterseniz öyle yapıyor gerçekçi istekler nerdeyse 8 sene olcak revizyo olalı❤️🥰
Çok sevindim iyi sonuç almanıza. Benim ilk ameliyatım olacak 3 doktor arasındayım şu an. Ahmet İslam Erhan Çoşkun veya Mithat Akan. Ahmet hocanın sayfasında kavissiz burun göremedim hiç ama illa ki yapmıştır. Özelden burnunuzu atabilir misiniz önceki ve şimdiki halini mümkünse teşekkürler.

Çok sevindim iyi sonuç almanıza. Benim ilk ameliyatım olacak 3 doktor arasındayım şu an. Ahmet İslam Erhan Çoşkun veya Mithat Akan. Ahmet hocanın sayfasında kavissiz burun göremedim hiç ama illa ki yapmıştır. Özelden burnunuzu atabilir misiniz önceki ve şimdiki halini mümkünse teşekkürler.
Önceki hali yani o birinci estetik sonrası halı yok malesef öyle kötü bir anıyı telimde saklamam zaten o dönemin üstüne iki defa telim de defa kötü bir anı olduğu için hatirmakta istemem dediğim gibi benim revizyon olalı 8 sene oluyor

Doktora gitcekseniz görüşmeye sorarbiliriniz ama dedidhim gibi 8 sene oldu hasta resimleri sakliyorlaelrsa gösterirler

Doktora gitcekseniz görüşmeye sorarbiliriniz ama dedidhim gibi 8 sene oldu hasta resimleri sakliyorlaelrsa gösterirler
8 yıl sonra halen memnun olmanız harika. Genelde ameliyattan 2,5 3 yıl sonra şekli bozuluyor diyorlar. Ben de kendisinin benim için çizdiği simülasyonu çok beğendim, eğer çizime yakın bir sonuç elde edebilirsem hayat boyu çok mutlu olurum fakat ilk ameliyatta kıkırdak ekleme fikri biraz korkuttu beni

8 yıl sonra halen memnun olmanız harika. Genelde ameliyattan 2,5 3 yıl sonra şekli bozuluyor diyorlar. Ben de kendisinin benim için çizdiği simülasyonu çok beğendim, eğer çizime yakın bir sonuç elde edebilirsem hayat boyu çok mutlu olurum fakat ilk ameliyatta kıkırdak ekleme fikri biraz korkuttu beni
Hoca ne kadar fiyat verdi

Evet revizyon ücretlerini uçurmuş Tural hoca, özellikle de bu yıl sağlık turizmi sertifikası alınca iyice arttırdı fiyatlarını. Ere Tastan’a ameliyat olup hiç memnun olmayan birinin yazısına denk geldim geçen gün burada, fotoğraf da eklemişti. Sanırım biraz da şans işi bu, çok yüksek tutar ödese de istediği sonucu elde edememe riski var. Ahmet hocayla görüşmenizi tavsiye ederim, evet 1000 tl ödüyorsunuz ama gerçekten çok ilgileniyor ve sorularınızı yanıtlıyor
kim acaba eren taştana olup memnun olmayan cidden merak ettim arıyorum bulamıyorum.

Ben oldum 2 yıl oldu memnunum ama ufak tefek sorunlar var açıkcası ama cidden hoca iyi biri tavsiye ederim.burnumda tam istediğim gibi olmasada güzel oldu revizyondu benimki.

Benım eşimin de revizyon olması gerekiyor
Söyledim fiyatları
Pipet takarım burnuma öyle gezerim yine de o paraları vermem dedi🤪

200 bin ne ya
Yeni koca alınır o paraya🤪🤪🤪
200 bine ne alacaksınız ki hayatınızı değiştirecek?çirkin burunla gezeceğime kıyarım paraya dünyaya bir sefer geliyoruz.

Evet ya, ünü fazla olan doktorların hem egosu fazla oluyor, ameliyat sonrası hataları kabul etmiyorlar, hem de çok fahis fiyat veriyorlar. Bana birisi 9500 euro dedi, birisi 3500 euro, birisi 10000 euro, bir ünlü plastik cerrah da 90000 tl. Ahmet hoca da 45.000 tl 🤣 dediğiniz gibi yaptıkları burunlar birbirine o kadar benziyor ki, attığım aynı fotoğrafa nasıl bu kadar farklı fiyatlar çıkardılar anlayamadım, şaştım kaldım. Sonucun kesin guzel olmayacağı bir şeye bu kadar fazla para veremem, zaten o kadar parayı toplayabilmem de imkansız. Yani 9500 eurom olsa zaten yurtdışına gider dil eğitimi alırım 🤭 doktorların birçoğu işi ticarete çevirmiş. Yurtdışından gelen çok olunca buradakileri önemsemiyorlar. Şuan 45.000 tl bile bana fazla geldiği için 2 3 ay ertelemek zorunda kaldım, gerçi benim ameliyat için düşündüğüm tarihlerde muhtemelen 70 bin falan olur ama bir şekilde halledicem bu işi, Ahmet hocadan başka çarem kalmadı. Bana da mütevazi, ilgili biri gibi geldi, aksam ameliyattan çıkmış olmasına rağmen attığım fotoğrafa bakıp incelemiş, sekreteri de sagolsun aksam 7 buçuk olmasına rağmen aradi bilgi verdi ama whatsptan atılan fotoğrafa göre simülasyon yapmiyormus. Ben de instagramda paylaştığı fotoğraflara bakarak bir iki hasta hariç hepsinin burnunu cok beğendim, umarım önden görünüş de bozulmaz
Ahmet beye amelyat olursanız sonucu çok merak ediyorum, benim de dikkatimi çekmişti o doktor

Benım eşimin de revizyon olması gerekiyor
Söyledim fiyatları
Pipet takarım burnuma öyle gezerim yine de o paraları vermem dedi🤪

200 bin ne ya
Yeni koca alınır o paraya🤪🤪🤪
bu sağlık turizmi ve zengin arapların rusların ikameti estetiği bile vurdu vay arkadaş. Ayıp ya bu ekonomik zorlukta.

X