Dr. Ahmet İslam burun estetiği olan var mı?

Ben oldum 2 yıl oldu memnunum ama ufak tefek sorunlar var açıkcası ama cidden hoca iyi biri tavsiye ederim.burnumda tam istediğim gibi olmasada güzel oldu revizyondu benimki.
Eren bey mi yaptı ameliyatınızı acaba? Ben de ona olucam da bilgi verir misiniz lütfen 🙏🏽

Kesinlikle, önemli olan 4 5 yıl, hatta 10 yıl sonraki sonuçlar, ameliyat masasında aşırı kaldirilmamis burunların bir çoğu güzel görünüyor, sonrasında işin asıl rengi belli oluyor. Önceden sadece nefes sorunu oluşursa endişem vardı, simdi önden görüntüsü bozulur mu, bu hastalığımın da tetiklemesiyle nekroz oluşursa diye korkmaya başladım. Bir de birçok doktorun o fahis fiyatları hakettigini düşünmüyorum, 45.000 tl fiyat verenle 9500 euro fiyat verenin yaptığı burunlar arasında büyük fark yok. Ben de kötü yorum gördükçe soğuyorum doktorlardan. Ünlü olan bir çok doktorun eskisinden daha kötü hale getirdiği burunlari da gördüm. Sizin revizyon oldugu için daha da fazla ücret istiyorlar dimi? 😔 Ben Ankara'da bir doktoru cok beğeniyorum, fiyati da günümüze göre fazla değil ama benim Edirneden Ankara'ya gitme imkanim yok. Derim kötüye gidiyor dediniz, iki ameliyat sonrası derinizde ne gibi bi değişim oldu?
Ankara’daki doktor kim?

X