Dr ali evlice ye burun ameliyatı olan var mıdır

Yaklaşık 1 sene önce Ali beye ameliyat oldum ve şöyle söyleyeyim ameliyat öncesi burnumda asimetri sıfır iken şuan asimetri var.Burun deliklerime hiç müdahale edilmedi fakat burun sırtından kaynaklı oluşan bir durum yaşıyorum. Psikolojim bozulmuş durumda. Kendisinden düzeltmesini istedim ve ısrarcı olup durumu izah ettiğim halde revizyona yanaşmadı. Tavsiye etmiyorum. Uzak durun.

Dip Not : Hakkımı hukuki olarak arayacağım. Ezbere cümlelerle yapılan açıklamaları kabul etmiyorum. Kendisi yabancı hastaları Türk hastalardan daha çok sevip özen gösteriyor bu da aklınızda bulunsun. Türkleri pek sallamıyor
Ne durumdasınız kendisi ile görüştünüz mü

Ne durumdasınız kendisi ile görüştünüz mü
Evet görüştüm bunun yeniden bir yapılandırma ameliyatı olduğunu söyledi ve açıkçası kendi yaptığı işin arkasında durmuyor. Cansız bir varlık üzerinde deney yapmıyor , ben yaklaşımını doğru bulmuyorum. Tebligat göndericem yakın bir zaman içinde. Manevi tazminat düşünüyorum. Sırf hastalara bu şekilde yaklaşılmaması için.

Merhaba Ben de Barış Çakıra revizyon ameliyatı olmak istiyorum siz oldunuz mu ve sonucundan memnun musunuz? ( yükselen burcu terazi olarak soruyorum 😌

Yaklaşık 1 sene önce Ali beye ameliyat oldum ve şöyle söyleyeyim ameliyat öncesi burnumda asimetri sıfır iken şuan asimetri var.Burun deliklerime hiç müdahale edilmedi fakat burun sırtından kaynaklı oluşan bir durum yaşıyorum. Psikolojim bozulmuş durumda. Kendisinden düzeltmesini istedim ve ısrarcı olup durumu izah ettiğim halde revizyona yanaşmadı. Tavsiye etmiyorum. Uzak durun.

Dip Not : Hakkımı hukuki olarak arayacağım. Ezbere cümlelerle yapılan açıklamaları kabul etmiyorum. Kendisi yabancı hastaları Türk hastalardan daha çok sevip özen gösteriyor bu da aklınızda bulunsun. Türkleri pek sallamıyor
Çok çok üzüldüm ama lütfen canınızı sıkmayın mutlaka düzeltilebilir. Hakkınızı aramanız çok önemli. Bilgilendirdiğiniz içinde teşekkürler bu sayede bizleri de mağdur olmaktan kurtarıyorsunuz.

X