Tüp Bebek Merkezleri DR. Aret Kamar la tedaviye başlayanlar ve başlayacaklar buluşalım destek olalım

wish bende bahcecide 4 defa pes pese hep kotu seyler yasadim halen arayip yine gel diyorlar bir doktora ve bir hastaneye kac kez sans verilirki siniri zorlamis 4 kez gitmisim ama onlar sifira inene kadar hep ayni tedavilerle hastasini somurmeye calisiyorlar, bende bedava bile deseler gitmem

Nezaman transferini yaptiracakdin raporlumu raporsuzmu canim

Ben bu topikte eskiyim bayadır ama benden sonra gelenler yaptırdılar bile tüpü :)
Ben çapadan rapor alıyorum canım ve ofis hiperoskopisini yaptırmayı bekliyorum onu yapmadan vermiyorlar raporu oda uzadı da uzadı ben hala rapor alamadım anlayacağın kısmetse ocak gibi başlayacağız.

neguzel insallah kalir:))) bende yarin suleymaniyede rapor icin start verecegim umarim beni kotu seyler beklemiyordur devletdeki doktorlardan korkuyorum bende paniik atakk yapiyorlar:))))

aynen canım bedava bıle yapsalar istemem herkeze aynı tedavıyı uyguluyorlar özellikle benım gıttığım dr çok şeyler yaşadım orda 2 tüp 2 çok kotu geçen histeroskopı 1 kaç ay antıdepresan kullandım hastanenın semtıne bıle ugramıyorum
bende rapor çıkartıracağım bu ay olmadı diğer adetımde ya zeynep kamıl yada süleymanıyeye gidecegim

Bende biraz tedirginim yarin sabah suleymaniyeye gidecegim tum evraklar hazir sadece bahceciden 4 negatif micro ile ilgili alacagim rapor kaldi onuda suleymaniyeye verecegim ama bahceci onu bile hazirlamadi her aradigimda oyaliyorlar yaziyi alim rehberimden telefonlarini silecegim bende kitap dolusu kotu aniyla anacagim orayi. Yarinida atlatsam hic rapor almadim elle jinekolik muayene falan yaparlar diye korkuyorum.
28 Kasima Radyomarda rahim filmi, 2 Araliktada Aret beyle ilk gorusme randevumu aldim.

neguzel insallah kalir:))) bende yarin suleymaniyede rapor icin start verecegim umarim beni kotu seyler beklemiyordur devletdeki doktorlardan korkuyorum bende paniik atakk yapiyorlar:))))

BismillAH de başla canım önüne geçemiyoruz bazı şeylerin halbu ki anlayışlı olsalar dimi..Raporda ki sıkıntıların hepsi teferruat asıl önemli olan Tüp bebek tedavisi sırasındaki zorluklar.Ebrucan arkadaşımız bire bir yaşadı rapor hiç bişeymiş diyor şimdi..Güçlü dimdik ayakta duralım bizi hiçbirşey yıkamaz.

bahçeci den herkez memnun aslında geneli yani şaşırdım umuttamı yaptırmıştınız tedavilerinizi hiperoskopi neden kötü geçti bende yaptıracağım ya pipiriklendim şimdi

rahim filmin yokmu ki canım geçmiş tedavileri o olmadan mı yaptılar

bahçeci den herkez memnun aslında geneli yani şaşırdım umuttamı yaptırmıştınız tedavilerinizi hiperoskopi neden kötü geçti bende yaptıracağım ya pipiriklendim şimdi

bende bahçeciye kk dakı yorumlardan etkılenerek gıtmıştım
fulyada dakı merkeze gıttım ben
kolay bi operasyon cnm aslında ama benım bıraz sorunlu oldu sen hiç pimpiriklenme tanı amaçlı yapılmıştı histeroskopı polıp çıkınca onları temızldıler benın bıraz kananam fazla oldu 2.kez yıne polıp tekrarlandı oda yıne kanamalı oldu hiç korkma canm herkez aynı olmaz

merkezın hiç tahammulu yok zaten ben patalojı sonucumu korkuyala beklerken bana haber verme tenezulunde bulunmadılar bıle dr bırak hemşireye ulaşamıyordum inş yenı merkez ugurlu gelır :) son tedavılerımz olsun.
inş yarınıda sorunsuz atlatırsın hiç korkma canım inş sansına iyi bir dr çıkar rapor almak için merkezden negatıf raporu alındığını hiç bilmiyordum benımde almam lazım ozamn
unutmadan daha önceden çekılmış rahım filmin yokmu onu kabul etmıyorlarmı acaba ben eskı filmi gosterdım aret beye

Son düzenleme:
gunaydin, bes kez tedavi oldum doktorum hic rahim filmi istemedi bu bile ihmalkarlikmis, boyle bir filmi bayanda sikinti olunca isteniyor saniyordum doktorumda hic istemedi simdi Aret beye ilk gidecemya o istiyormus, rapor icinde gerekti cektirecem.

Hayatim istenen belgelerde tup yada asilama yaptirdiysaniz hastana onayli raporunu getirin yaziyordu amerikanla umutu aradim hazirlayip verecegiz dediler onlarda biliyormus bunun istendigini. Devlet herhalde gecmisede bakiyor tabi birsey varsa.

canım merhabaa gelişmeler mi var tedaviye başladınmı? inşlh bu sefer yüzün güler canımmm

günaydın kızlar ben daha once 2 kez tup denemesı yaptım umutta bı tanesı kımyasal dıgerıde kürtajla alınmak zorunda kaldı bı arkadsım 42 yasında aret beyın sayesınde sımdı 2 yasında ıkız kızları var aslında hep bana oraya gıt demıstıde uzak olduğu ıcın gtmemıstım.
.aret beye gıdenler memnunmusunuz bıde benım bu 3.deneme olucak acaba 2 embrıyo koyarmı yas 26 bu arada fiyatlar hakkında bılgı verırmıısnız ortamı nasıl muayene ucretı 250 mılyonmus cok kalabalık olduğunu söyleyenler olmuş her hastayla güzel ılgılınelıyormu bıraz bılgı verırsınız cok sevınrım..
aslında ben 3.deneme ıcın umuta gidelim gene dedim eşime ama istemedi bide burayı bi arastırcam hakkımızda hayırlısı

Benimki de tanı amaçlı olacak inşALLAH dediğin gb kolay olur canım

gunaydin, bes kez tedavi oldum doktorum hic rahim filmi istemedi bu bile ihmalkarlikmis, boyle bir filmi bayanda sikinti olunca isteniyor saniyordum doktorumda hic istemedi simdi Aret beye ilk gidecemya o istiyormus, rapor icinde gerekti cektirecem.

tüp bebek öncesi hatta aşılamada bile dr bakmıştı rahim filmime bencede çok büyük bir ihmalkarlık.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…