Tüp Bebek Merkezleri DR. Aret Kamar la tedaviye başlayanlar ve başlayacaklar buluşalım destek olalım

merhaba arkadaslar Radyomarda rahim filmi cektirdim hic aci agri olmadi bes dk surdu ve hic sorun yokmus biraz olsun mutlu oldum.

canım eğer süleymaniyeye gidiyorsan ve eşinin sperm değerleri azsa son iki yıl içinde yaptırdığın bir testi varsa onu ve bu süleymaniyede yaptırdığın testten 17 gün sonra bir test daha yaptırmasını bu üçünü getirmesini isticekler. prosedürleri böyle.. ondan sonra iki hafta içinde çıkarırlar raporunu... evrakları tam olarak tesslim ettikten bir hafta sonra sonucu almaya gel diycekler o gün dış heyet raporu istediğni söyle senden bitanede sğlık raporu isticekler 7 tane bölüm var onlardan onaylatacağın .. o raporuda z.burnunda Avrasya hospital var 2 saat içinde 100 tlye veriyo devlet hastaneler 170-180 tl alırken oras 100 tlya yapyo ve kabul ediyolar.. yinede sorarsın istersen o gün.. işin hızlanmış olur .. aynı gün onuda verirsin raporunu çabuk almış olursun

canim bilgilendirmen icin tesekkurler diger hastanelerdeki 5 tup bebegin raporlarinida aldim onlarida sununca umarim cabuk cikar Avrasyayi biliyorum bu ay sperm test tarihine kadar onuda hazir edim umarim zorlamaz bu rapor olayi daha onceleri hep devlet hastanelerinden cekindigimden cikartmamistim. birde kadin dogum 1 polikiliniginden randevu al diyorlarya iki haftadir her gun aradim hep dolu bunun bir arama saatimi var biliyormusun canim

Kızlar önce Rabbimin izniyle sonra Aret hocamın vesilesiyle hamileyiiiiiiiiiiimmmmmmmmmm:)değerim 377 12. gün Rabbim hepinizede nasip etsin Aret beye sonuna kadar güvendim hiçbirşey sorgulamadım ve sabırla bekledimmm :) şükürler olsuuuun

Cok sevindimm harika bir haberrr masallah cnmm:)

Hayırlı uğurlu olsun tebrikler Allah tamamına erdirsin canım

aklım sızdeydı acaba nasıldır dıye çok sevındım hayırlı olsun inş gözünüz aydın :) darısı başımıza :)

Kizlar sonunda 6 araliga randevu alabildim :) artik hayırlısı hepimiz için...aslinda ogrenmek istedigim bazi seyler var ilk muayne de ne oluyor simdige kadar yaptirdigim hormon ve sperm testletini ragim filmini yanimda gotureyim mi kizlar siz ilk gorusmede ne yaptiniz bilgi verirseniz cok mutlu olurum:)))

Bütün tahlillerini rahim filmini götür canım aret bey hepsine bakıcak,seni muayene edicek,tedaviyi prosedürü falan anlatıcak ve bazı kan tahlillerini yaptırıp faxlamanı söyliycek.ben o kan tahlillerini devlette yaptırdım mail atmıştım merkeze.eşinden de üç farklı kan tahlili istiycek ayrıca.bu tahlilleriniz belki vardır.aids hepatit şeker kolestrol demir vs vs vs bi dünya var hepsini yazmak mümkün değil canım :)

sagol hayatim pazartesi aret beye gidecegim umarim birseyler icime siner ve orada karar kilarim sen nasilsin hayatim.

İNŞALLAH içine siner canımcım en önemli etken bence inanmak bide zamanı geldiyse yemede yanında yat.Ben de iyiyim beklemedeyim raporu regl i olsam çektirsem şu şeyi histi alsam raporu direk ist tüp bebek merkezi :)))

Gözün aydın sağlıklı sıkıntısız hamişliğin olsun İNŞALLAH canım darısı başımıza

bende senin gibiyim canim 2 aralikta gecmisten kalan tonla testle rahim filmiyle ve gecmis tedavilerin evraklariyla Aret beye gidecegim bakalim ne diyecek cnm sende bence ne varsa yaninda gotur.insallah yuzumuz gulecek

hangi hastaneden rapor cikartiyorsun hayatim.

Anladim canim benim tesekkur ederim...birsey daha sormak istiyorum esimde uroloji doktoruna gozukcekmi sizin esiniz urokoji doktoruna gozukmusmuydu merkezde...son birsey daha esiniz de yaninizdamiydi gorusme sirasinda ben okadar heycanliyim ki simdiden kendimi iti taniyorum en azindan ezimde yanimda olursa benim aklima takilan sorulari ben unutsam bile eşim sorabilir o yuzden dedim canim...

bende senin gibiyim canim 2 aralikta gecmisten kalan tonla testle rahim filmiyle ve gecmis tedavilerin evraklariyla Aret beye gidecegim bakalim ne diyecek cnm sende bence ne varsa yaninda gotur.insallah yuzumuz gulecek

Insallah canim benim insallah yuzumuz güler. .simdiye kadar ne yapilditsa hepsini goturcem inşallah bir an once bebeklerimize kavusuruz

Eşim çapadan rapor alma aşamasında tahlil sonuçlarına göre sorun yoktur raporunu androlojiden aldı onda sorun olmadığı için ist tüp de ürolojiye falan görün demedi dr.
Aret bey e eşinle girceksin canım aklına gelen soruları not et orda hepsini sorarsın canım

hangi hastaneden rapor cikartiyorsun hayatim.

çapadan çıkarmaya çalışıyorum regl oluyor gibiyim bugün başladı belirtiler hemen temizlenince çektirecektim ayın 13 üne randevu vermişti çapa daha erken biticek gibi yine çakışabiliriz çapayla bakalım ne olacak dışarda 800 yapıolar olmazsa dışarda yaptırırım raporsuz yaptırsam da 2,700 fark var rapor sıkıntısını çekmeye maddi durumu olanlar için değmez 2500 raporlu merkez ücreti+1000 ilaçlar yaklaşık+800 çapanınistediği ofis histeroskopisi= 4,300 raporsuzda 7,000 tl imiş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…