Dr. Ayça Kaya/ 1 haftada 3.5 kg diyeti

Bu listeyi bire bir uygulayıp kilo veren var mı?
Daha az miktarlı bir listeyle haftada 500 gr -1 kg arası anca verebiliyorum.

Azonce meyvemi de yedim.gunu kapattim.
1/2 portakal.1/4 muz.az kuru uzum.
Ii geceler kizlr

Gnydn.65.0 yuppi...
Kahvalti: 1 haslanmis yumurta, 1 kagitli kek,1 sekersiz cay.
Ara: kiraz sapi cayi iciyorum simdi

günyadın kalkar kalkmaz 1 bardak su 1 dilim çavdar ekmeğinden tost tostun içinde yarım hindi füme ve domates var ve tabiki yeşil çay şimdilik bukadar

bu arada kaç kilo verdiğimi cuma günü yazıcam bnada süpriz olck cumaya kadar tartılmıycam

bu arada kaç kilo verdiğimi cuma günü yazıcam bnada sürpriz olck cumaya kadar tartılmıycam

Ogle yemegi: 2 tepeleme y.k pilav, firinda patates tavuk (3 kanat ve 4 dilim patates), 1 brdk ayran
1 brdk cay

merhabalar öğlen 2 tane diyet bisküvisi 1 kase yoğurt akşam bir avuç dolusu ciğer 1 dilim çavdar ekmeği bir küçük soğan çok az patates yedim biraz yüklendim akşama bu arada 9 otlu çay aldım ona başlıycam

Aksam yemegi: 1 kepce ezogelin corbasi, yine firin yemegim(3 tavuk, 6-7 dilim patates), 3 y k yogurt
Esim gec geldi biraz.o nedenle bugun onceki gunlere gore biraz gec yedik.7 de yedik.

9 otlu cay zayiflamaya mi yariyor.ise yararsa alirim bende.
Bu arada oglen az yemissin aksam yediklerinin fazla olmasi sorun olmaz bence

Ben 9 gb 1/2 portakal ve 1/2 kivi yedim. Buraya kadar ii ama oglusa yedireyim derken kuruyemisi abarttim galiba. Dunku performansi bugun goremicem gibi. Hadi bakalim tarti ne dicek.ii geceler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…