Dr. Ayça Kaya/ 1 haftada 3.5 kg diyeti

Boyle karisik oluyor yediklerimin hepsini gece yazayim bari.bana katilan yok mu?
Buraya yazmak bana ii geliyor.cunku kilo veremedim demek istemiyorum ve kasiyorum kendimi.

Ancak girebldim.
Kahvalti:
1haslnmis yumurta,1/2 kk peynir,2 zeytn, yesillik,1 dilim ekmek,1 sekersz cay
Ara:
Yesilcay ve 1 kuru incr
Ogle:
2kepce tarhana,3 kofte, az yogurt
Ara:
Gezmedeydm malesef yedm
2 yemek kasigi patates salata, 1 lahana sarma, 1 tuzlu kurabiye vee 1 dilim sutlu irmik tatlisi
Aksam:
4 sardalya, salata ve 1 catal helva(gezmeyi telafi etmek icin az yedim)
Yemekten sonra yuruyuse cktik.
Gelince yarim armut yedim
Yatmadan once yogurt kurunu yiyip 10 dk alet yapmayi planliyorum.
Yarinki kilomu merak ediyorm.
Ii geceler

Yine sayfada kimse yok ama ben paylasyim
Kahvalti: yine ayni
Ara: yarim ceviz,1 hurma ve kayisi cayi
Ogle: 2dilim emekle yapilmis peynirli tost
Ara: malesef azcik islak kek
Aksam: az taze fasulye, 5 nugget, az yogurt
Gece: 4er findik, badem
Toplam 2 lt su ictim, 2 saat falan temizlik yaptim 5000 adim kadar da yurudum
Az sonra yogurt kurunu yaparim.10 dk alet calisirim.
Hadi bakalim yarin nasil olacak...

merhabalar kızlar bugün 5. günüm 2 kg verdim 56 oldum bu diyeti harfi harfiyen uyguluyorum hatta günde 2 kez yeşil çay içtim ve 40 dk yürüyüş yaptım diyete devammm

merhabalar kızlar bugün 5. günüm 2 kg verdim 56 oldum bu diyeti harfi harfiyen uyguluyorum hatta günde 2 kez yeşil çay içtim ve 40 dk yürüyüş yaptım diyete devammm
Mrb kokoshnn. Ikimizden baska kimse yok
Ben ancak 1 kilo verdm.dedigm gb bagirsak sikintim var.wc yok 2 gundur.
Bu hafta 2 kez plansz misa0firlige gttim.az yiyetek ve aksam yemeklerinde az yiyetek tefi etmeyr calistim.ama ...
Bakalim yrn nadil olacak kilom

merhaba DENMAN bağırsak sorununu sabah 1 bardak ılık su içip 2 tane kuru kayısı yiyerek çözebilirsin ben öyle yaptım işe yarıyor.

Merhaba kızlar. Ben de diyet yapmaya karar verdim, bu diyete benzer bir diyet uygulicam bakalım. 69 kiloyum hedefim 60-62olmak

merhaba DENMAN bağırsak sorununu sabah 1 bardak ılık su içip 2 tane kuru kayısı yiyerek çözebilirsin ben öyle yaptım işe yarıyor.
Gnydn.sabahlari incirli bir kurum varfi onu yapiyordm.duzelmisti.subat tatilinde yatili misafirlige gttm bozuldu. O sıkıntıyi bi cozsem vericem biliyorum.
sabah tartildim 65.7.ama dun ikindin misafirlikteydm.az yedim aksam da sadece yogurt ve musli.sabah yine wc pek yok.ancak bu kadar oldu..
Masallah sen guzel gdyorsun.ne guzel vermiss.

Merhaba kızlar. Ben de diyet yapmaya karar verdim, bu diyete benzer bir diyet uygulicam bakalım. 69 kiloyum hedefim 60-62olmak
Mrb perimasali.vermek istedign kilo az tez zamanda verirsn insallah.bu diyet uygulanabilir bi diyet.ama misafir gb mudehalelete maruz kalmazsan

Gnydnlar
Diyete baslayali 1 hafta oldu.67.1 ile basladim.65.7 ile bitirdm.malesef 1.4 kilo.
Bagirsaklarim sıkıntıli 4 gundur wc yok o nedenle beslenmeme dikkat ederek ancak bu kadar oldu.
Saglik sorunu olmayan, diyete harfiyen uyan biri 3.5 kilo kesinnn verir. Guzel bir diyet.
Kilo verme yolunda herkese basarilar...

canım çok mutlu oldum senin adına devamm

Bu diyetin olabilirligini gostermek icin buraya yazarak diyet yapmistm.
Diyet yapiyorum ama yazmiyorum

Merhaba.Bu diyet sağlıklı ve güzel bir diyete benziyor. Şu an İsveç diyeti yapıyorum 3. Gün bitmek üzere ve 1,5 kilo verdim. İsveç diyetinde yiyecek çok az olduğu için bu diyeti yaparsam kilo alırım diye korkuyorum :) ama yine de sağlıklı beslenme açısından 1 hafta da bu diyeti yapacağım daha sonra :)

bende yeniyim aranizda insallah bende basladim bu diyete hadi bakalim ya Allah ya bismillah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…