Dr. Cem Çelik e tüp bebek yaptıranlar

Gercekten doktora guven konusunda cem hocama sonsuz guveniyorum halbuki ben burda ucuza T sekli ameliyat oldum sonra rahim filmi cekildik cem hoca duzelmemis dedi ama ameliyat eden doktora gittigimde ben yaptim duzelttim diyince guvendik acikcasi. Ama bastan cem hocayi dinleyip tekrar ameliyat olsaymisim hem embriyo bosa gitmicekdi hemde emegim hayallerim bosa gitmicekdi vardir bundada bi hayir nasip dedik tekrar ameliyat oldum su an iyilesme surecindeyim cem hoca 2 ay dinlen dedi 2. Ay rahim filmi cektir sonrasina bakalim dedi dua edin nolur duzelmis olsun gercekten gucum kalmadi hem maddi hem manevi.
T şeklinde ters rahim mi ? Ters rahim bebeğin olmasına da tutumasına da engel değil ki ? Ters ve T rahim farklı mı ?

Yumurta mı topladı cem hocam. Çok güzel geçti elhamdülillah. Ağrım olmadı benim. Bide cok iyi davrandı ameliyathane ekibi. Moral verdiler sağolsun lar. 13 45 te denmişti ama 14 00 E girdim opuya. Eşim 15 dakikada cıktın dedi yatağıma aldıklarını hatrlamyrm tansiyonum ölçülmüş odaya gelince onuda hatırlamıyorum Bi kez girmeden serum takıldı bide cıkınca takıldı 16 00 çıktım merkezden monodoks ve dostinex yazıldı recete olarak. Yarın arayıp söyleceklermiş emriolarım İn durumunu 25 yumurta çıkmış cok şükür. Adet olunca araycm bende merkezi transfer hazırlığı o zamn başlayacakmış. İnş ben dahil kim evlat istiyorsa tez vakitte hayırla sağlıkla kavuşur evladına
Benimkini de o yaptı. Ama ben sabri HOcanın hastasıyım :KK66:

Evet Sabri hocanın hastalarında cem bey yumurta toplamasını yapıyor. İnş hayırla sonuclanır. Bugün 13 opu var dyr paylaşmştı

Yarın 3. ncü günümüz emriolarımızın bakalım kaçı hala bizimle. Ben özellikle sayı belirtmedm sonucta 5. Gün kalan sayı önemli. Şimdiden kendimi havaya sokmak yada olmayan birinizde incitmek istemem. Cumartesi toplandı yumurtalar pazarda arayıp kaçı olgun kaçı döllendi bilgisi verildi İnş yarında arayacaklar hayırlı haber için.

Benim ilk tüp bebek denemem. Aşılama da yapılmadı ben böyle istedim iki ay klomen kullandım 4 yumurta olmuştu klomenle ama gebe kalamadm o yüzden cem bey önce aşılama dese de ben ısrar ettim başladık İnş marta kadr bende gebe kalmş olurum. Adet olunca başlatacağız transfer için emrio durumuma göre. Sebeb siz infertilite de insanı cok yoran bişey. İnş ben ve isteyen herkes hayırlı sağlıklı Salih evlatlar kavuşuruz

T şeklinde ters rahim mi ? Ters rahim bebeğin olmasına da tutumasına da engel değil ki ? Ters ve T rahim farklı mı ?
Evet Farkli T rahim rahmin T seklinde oldugunu gösterir. Dogustan oluyomus oda ters rahim farkli

Yarın 3. ncü günümüz emriolarımızın bakalım kaçı hala bizimle. Ben özellikle sayı belirtmedm sonucta 5. Gün kalan sayı önemli. Şimdiden kendimi havaya sokmak yada olmayan birinizde incitmek istemem. Cumartesi toplandı yumurtalar pazarda arayıp kaçı olgun kaçı döllendi bilgisi verildi İnş yarında arayacaklar hayırlı haber için.
Kac yumurtaniz toplandi acaba benim 18 yumurtam toplandi 5 tane 4. Gun embriyom 2 tane 6. Gun embriyom toplam 6 embriyom vardi 1ini kullandik 5 embriyom kaldi insaAllah bidahaki ay hersey yolunda olmus olurda transferimi olurum

Bugün 5. Gündü embriolar donduruldu. Ama doktor beni. Çağırmadan telefonda asistanı bugün adet oldum dye estrofem başlayın adetin 3 günü dedi. Progesteron bakması gerekmezmiydi

Ben Cem hocayi Instagramda takip ediyordum. Toplamda 7 bizde ilk diye yesil kalp veriyor devamli birilerine.
Devamli pozitif haberlerin videosu, sevincten aglayan annelerin videolari insani etkileniyor.. ve bende etkilendim ve ümitlendim... 2 tüp bebek denemem negatif olunca 3. yü Cem hoca da denemede karar verdim. Ilk randevumu gittim o instagramda videolarin ve fotolarin cok eski video ve fotograf oldugunu düsünmüyorum. Niye derseniz...Cem Hoca maskesiz dolasmiyor pandemi bitse de...kendi tercihi tabiki.. ama videolarda hem suratini acik ve odada agirliyor hastalari... o kdr yogun ki resmen koridora bir masa koyul. ilk görüsme ve muayane odada olmuyor kesinlikle , koridorda ve perdeli bir yerde muayene oluyor.. 2400 TL verip doktorla 5 dakika konusabiliyorsunuz..zar zor soru sordum pardon diyerek Cem hocaya.. Ben de Videolardaki gibi güleryüzlü bir sekilde odada muayene olcagimi saniyordum... Bir de Instragram da bakinca sanki herkes pozitif herkes hamile kaliyor gibi izlenim oluyor..ama keske olsa..
Baska carem olmadigi icin gözümü karartip devam etcem tedaviye ama cok korkuyorum.. Cünkü Kadinlar kulübünde cem hocadan memnun olmayanlarin hikayelerini okudum. Sikayetvar sitesinde de bahcecinden sikayetler var...Tüpbebek pahali ama Bahceci de 2 kat pahali.. Tek umudum sonuc güzel olsun insallah.

Bugün 5. Gündü embriolar donduruldu. Ama doktor beni. Çağırmadan telefonda asistanı bugün adet oldum dye estrofem başlayın adetin 3 günü dedi. Progesteron bakması gerekmezmiydi
Şuan aynı aşamadayız bende estrofem kullanıyorum bide omegrav diye vitamin ve balık yağı ne zamn gidiceksiniz muayeneye

3 şubatta çağırdılar beni. Kafama şey takıldı ama. Opudan sonra 5. Gün adet oldum ve estrofem ve omegrav başladım 3..gün adette. İkinci adeti bekletiyor çoğu doktor diye düşünmüştüm. Erken mi başladı benimki acaba

X