Dr. Ferruh Bingül hakkinda bilgi

sbl2011 valla ben paramı biriktirdim dr'u araştırdım, ondan sonra dedim böyle böyle,gidip görüşcem.bizimkilerde yıllardır bu isteğimi bilmelerine rahmen mırın kırın ettiler,herşeyini araştırıp öğrendiğim için bilgimle bastırdım hepsini sonrada hemen randevumu alıp oldum.karar verdikten sonra beklemenin manası yok.İyi yapmışsın sende.seninki nereden konulacak? bu arada ameliyatın sanırım yarın ayy çok heycanlı.inşallah herşey istediğin gibi olur,bitiyor bütün çileler, yazın bikinini doldurup gezeceksin inşallah.şimdiden çooook geçmiş olsun.

ameliyat olanlara geçmiş olsun, cesaretinize hayran kaldım. Ben de Ferruh Beyden randevu alcam

ayy ben okudugum için birikmiş bi param yoktu babama kredi cektirdim ayda 170 170 üç yıl ödicem artık ama her seye deger=) işte ameliyat öncesi yapılanları anlatmısın aynı seylerı bende yasıcam yarın 14.00 14.30 gibi kendi kliniğine gitcem ordan hastaneye geccekmişiz yerlescekmişim odaya ve aynı olaylar banda olcak 5 altı gibi ameliyatımı olcm =)) cok heycanlıyım umaım her şey güzel gecer cok agrı sızı olmaz souc güzel ve doğal olur =) göğüs altı konulcak benim.ayyy heycan bastı bu gece kesin uyuyamıcam =D herkese blgilendirme yapcam en kısa sürede=)

en kısa zamanda iyi olmanı dilerim.herşey gönlünce olsun, güzel haberlerini bekliyoruz

Canim sana kolayliklar diliyorum. Umarim cabucak agrisiz ya da az agrili :) birsekilde atlatirsin. Guzel haberlerini bekliyoruz. Sevgiler!

peki nasil bir ucret odedin hastanede fazladan kalmak icin?

canım dr unla başta ne konuştuysan o.o fiyat dahilinde herşey.benim sütyen dışında (120tl oda) başka bir ekstram çıkmadı. Merak etme,ağrın olursa kal.

ha birde taburcu olduktan sonra kullanman için ağrıkesici ve antibiyotik veriyor.onları sen alıyorsun,onlar artık devede kulak

en kısa zamanda iyi olmanı dilerim.herşey gönlünce olsun, güzel haberlerini bekliyoruz

saolun arkadaslar simdi eve geldim amelyatım iyi gecmiş sag gogus 325ccsol gogus 375cc plus moderat siltex dün gece biraz zorlu geçti özellikle sırtım çok ağrıdı bugün kendimi ama yinede ablama yazdırıyorum pazartesi günü direnlerim alıncak sonra sanırsam rahatlıcam =D yaptırmak isteyelere şimdiden geçmiş olsun diliorum kendimi iyi hissettiğimde kendim yazıcam herkese çok teşekkür ediyorum öpüyorum =D

Çok sevindim herşeyin yolunda olmasına :81: sırt ağrın bikaç gün olur canım.ben tam düz yatmadım 2-3 yastık alıp (diklemesine) belimide doldurarak ,o hastane yatağı gibi yapıp yattım.daha rahat oldu,tavsiye ederim. genede gece kalkıp evin içinde turluyordum ama.Olacak okadar artık, direnlerinde çıksın daha rahat olursun.Benim protezde seninkinin aynısı bu arada, sadece boyutu 275cc. Dikkat et kendine :80:

direnler cok sorun oldu hele sagdaki öyle batıyoki anlatamam pzrtesi olsada cıkartsalar off ya =D

direnler cok sorun oldu hele sagdaki öyle batıyoki anlatamam pzrtesi olsada cıkartsalar off ya =D

ya yarın cıkması gerekiyodu direnlerin ama sol gunde toplam 20 25 ccken sol 60 ccye kdr cıkıyo deliricem sol göğsüm cok kasıyoo ve sol iyileşmişken sagg agrıdan yataga bagladı beni senin direnlerin ne durumdadı cok kanama oluyomuydu.

çok çok geçmiş olsun sibelcim,epeydir yazamıyorum,benimkide biri birinden 50 cc farklıydı,o yüzden iyileşme süreci,ağrın,büyüklükleri birbirinden farklı olacak,yani zamanla eşitlenecek,benim bugün 24,günüm hala birbirine eşit değiller,dr.şişi inecek bekle dedi 10 gün önce kadar ama hala eşit değil,yani ameliyattan önce büyük olan hala büyük,50 yada 75 cc fark yapacam demişti,keşke 75 yapsaydı diyorum,benim sana sormak istediğim arasındaki fark çokmuydu senin göğüslerinin,benimki çok farklıydı ama ikimizinkide 50 cc farklı takmış,benimki hala eşit değil,zamanla eşitlenecekmi merak ediyorum o yüzden seninkini soruyorum.o kadar acı çektim,umarım eşitlenir çünkü ben küçüklüğünden çok asimetri oluşuna takıyordum,eskisi kadar değil ama hala biri diğerinden büyük(

canım tesekkür ederim.henüz banajlı boyutlarını blmiyorum oyüzden. yarın bandaj değişicek ama sag gögsüm nrmlde biraz daha büyüktü suan hala biraz daha büyük sanki ama sislikten olabilir cunku sag ödemli agrılı solda öyle bi durum yok. basta cok fark yoktu bana göre ama bilmiyorum asimetri cok bariz degilse takma kafana bnde takmıcam çünkü. sonucta küçüktü ve asimtri vardı bna önce 25 cc fark koymus ama aradaki fark cok olmus ondan 50 cc yapmıs bu seni mutlu edicektir dedi.elimden geldigince esitlemeye calıstm dedi. umarım mutlu olursun artık hiç agrın sızın varmı senin iyilsemek istiyorum bir an önce. =(

dikişler nezaman ericek canımm benım bi hafta doldu bugün cok varmı dikişlerin erimesine

Canim sana kolayliklar diliyorum. Umarim cabucak agrisiz ya da az agrili :) birsekilde atlatirsin. Guzel haberlerini bekliyoruz. Sevgiler!

canım iyi dileklerin için tesekkür ederim =) özel mesajını simdi gördüm.ama ordan cevap yapamıyorum henüz 100 mesaj olmamış oyüzden burdan cevaplayacagım.

soyle söyliyeyim bugün 7.günüm hala az da olsa kas agrısı cekiyorum ama inan gün gectikçe bu agrılar hafifliyor. ama ilk 2 gün cok agrım vardı. hastanede bana cok iyi baktı hemsireler ferruh bey bizzat ameliyatımdan sonra beni ziyaret edip ameliyatta yaptıklarını anlattı. suan agrılarımın olabılecegini ama gün gectikce rahatlayacagımı söyledi ve öylede oldu. ameliyatın sabahı da ugradı o aksam 8 gibi iyi olursam taburcu olabileceğimi söyledi. sürekli agrı kesici mide koruyucu kas gevsetici iğne oldum.ilk gece tualete hemsire götürmeye calısırken yataktan zor kalktım. ama eger gercekten kendini ameliyata ikna ettiysen ilk 3 gün agrı cekeceksin gögüslerimden cok sırtım agrımıstı cünkü düz yatmaya alışık değildim.ilk keske yaptırmasaydım dedim ama suan 7.gün ve iyikide yaptırdım diyorum. suan hala sisler ama yinede dogallar. llk günler kilodumu bile indiremiyordum annem götürüyordu tualete ama suan herseyi kendim yapabiliyorum eski düzene döndüm sayılır 5.gün direnlerim alındı ve pansuman yapılıp ozel sutyenım takıldı.bunu 1 ay takmam gerekiyormus ki gögüslerim birbirine yakınlassın.umarım hersey güzel olur ve senın agrıların bana gore daha hafif gecer =) sormak istediğin baska bir şey varsa sorabilirsin ama inan ferruh bey cok iyi ve basarılı bir doktor

Cok tesekkurler cok rahatlatti mesajin beni. Peki ilk gun hastaneden cikabildin mi yoksa 1 gece daha kalman gerekti mi?

mereba bende ferruh beye ameliyat olmaya karar verdim sence klinikte mi yoksa hastanede mi olmak lazım sen nasıl oldun birde aradan baya zaman geçmiş olmalı şuan nasıl oldu burnun şididen teşekkürler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…