Tüp Bebek Merkezleri Dr.Furkan Kayabaşoğlu tüp bebek

Merhaba,bende furkan beye gitmeyi düşünüyorum..Hamilelik takvimi ekli olduğuna göre hamilesiniz çok tebrik ederim..
Furkan Bey de mi tüp bebek tedavisi gördünüz?
Biraz bahsedebilir misiniz?

merhaba, çok şükür hamileyim, tüp bebek tedavisiyle ama doktorum Bilgi Gökcan. Memorail Ataşehir'de. Doktorumdan çok memnunum, isterseniz daha detaylı da bilgi veririm.

rhaba, çok şükür hamileyim, tüp bebek tedavisiyle ama doktorum Bilgi Gökcan. Memorail Ataşehir'de
Sizin adınıza çok sevindim..Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin inşallah..
Bizde artık tedaviye başlamayı düşünüyoruz.Önce Ulun Uluğ'a gitmeye karar verdim.Sonra vazgeçtim.
Furkan beyde karar kıldım ama siz neden ona gitmekten vazgeçtiniz?
Bir de ben Bursa da oturuyorum.Ne kadar sıklıkla gittiniz kontrollere?Çalışıyorum zor olur mu acaba diye düşünüyorum..
çok soru sordum kusura bakmayın:)

Sizin adınıza çok sevindim..Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin inşallah..
Bizde artık tedaviye başlamayı düşünüyoruz.Önce Ulun Uluğ'a gitmeye karar verdim.Sonra vazgeçtim.
Furkan beyde karar kıldım ama siz neden ona gitmekten vazgeçtiniz?
Bir de ben Bursa da oturuyorum.Ne kadar sıklıkla gittiniz kontrollere?Çalışıyorum zor olur mu acaba diye düşünüyorum..
çok soru sordum kusura bakmayın:)

Amin canım inşallah.

Doktora içinizin ısınması çok önemli. O yüzden gerekirse bir kaç doktorla ön görüşme yapın derim.

Furkan Bey çok yoğun, randevu almak için aramıştım bir kez 3 hafta sonraya randevu verebiliyorlardı. Bu benim istemediğim bir durumdu.

Tedavi başlayınca iki üç günde bir gittim canım, yumurtaların gelişme durumunu kontrol ediyorlar. Opu(yumurta toplama) dan sonra da benim çok yumurtam oluştuğu için bir kaç gün yattım ben evde. Çünkü Ağrı yapıyor, öyle işe gitmem mümkün değildi.

Transferim de ohss riskine karşı o ay yapılmadı, bir regl bekledik. Regl olduğun gün tekrar doktora gidiyorsun ve transfere kadar yine 4-5 kez gittim. Transferden sonra da evde bir iki gün dinlenmekte fayda var.

Bursa da da iyi doktorlardan bahsediliyor, yaşadığın yerde yaptırmak çok daha kolay olur diye düşünüyorum.

Yine soruların olursa yardımcı olmaya çalışırım.

Hepimiz için hayırlısı olsun.

merhaba, çok şükür hamileyim, tüp bebek tedavisiyle ama doktorum Bilgi Gökcan. Memorail Ataşehir'de. Doktorumdan çok memnunum, isterseniz daha detaylı da bilgi veririm.
merhaba bebeğiniz hayırlı olsun sağlıkla kucağınıza alın inşallah , hastane muayene ücretleri hakkında bilg verebilir misiniz rica etsem??

merhaba bebeğiniz hayırlı olsun sağlıkla kucağınıza alın inşallah , hastane muayene ücretleri hakkında bilg verebilir misiniz rica etsem??

Hastanede tüp bebek tedavisi yaptırırsanız o sıradaki muayenelerden ücret alınmıyor. İnş hamile olduğunuzu öğrendikten sonra da bilgi hanım a 170 küsür muayene ücreti ödüyorum ben ama allianz indirimimle. O sebeple normal ücret tam ne kadar bilmiyorum.

Güzel dileğiniz için teşekkürler, amin inş :) darısı tüm bekleyenlere.

X