Dr korkut ASLAN da hymenoplasti

twochee

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Ağustos 2011
88
2
Merhabalar;
Ben 2 hafta sonra dr.korkut aslana gidicem randevu aldım hymenoplasti için,Fakat hala endişelerim var vede çok korkuyorum..Dr.Korkut aslana gidip bu işlemi yaptıran varmı acaba kızlar ne olur yazdıkalrınız içimi rahatlatıcak,kımseyle paylaşamıyorum heran sıyırabilirim kafayı..:KK43:

merhaba canım korkut aslanla ilgili bilgim yok ama iyice araştır. içine sindiği zaman yaptır. ben yaptıralı yarın 4 hafta olacak. o kadar strese girmiştim ki anlatamam. uykularım kaçtı günlerce. ama yaptırınca tüm stresin sebebi bu muymuş dedim. sakın korkma gerçekten çok basit bir işlem. sonrasında da kendine dikkat edersen 10 günde normal hayatına dönersin. hatta birkaç gün geçince bile insan işlem yaptırdığını unutuyor. ağrı sızı da olmuyor. doktorunla yüzyüze de konuş neler söyleyecek dinle ondan sonra yaptırırsın

Merhabalar;
Ben 2 hafta sonra dr.korkut aslana gidicem randevu aldım hymenoplasti için,Fakat hala endişelerim var vede çok korkuyorum..Dr.Korkut aslana gidip bu işlemi yaptıran varmı acaba kızlar ne olur yazdıkalrınız içimi rahatlatıcak,kımseyle paylaşamıyorum heran sıyırabilirim kafayı..:KK43:

ben korkut beyin eşine yaptırdım bir sorun yok yarın kontrole gidecektim ama yarında sınavım var pazartesi gitmeyi düşünüyorum bi git yüzyüze görüş ve ayrıca korkma sakın hiçbişey yokki korkacak ben kapıdan çıkarken dedim bumuydu yaniii bu kadarmıydı güçlü ol korkma sakın

burcu hnmın yerı bana cok uzak ta bakırkoydeymıs ve ben oraları hıc bılmıyorum bulamam dıe sislide eşinin yeri varmıs ınternetten baya yorum okudum korkut beyle alakalı memnun olan ınsan sayısı epey var bende en sonunda ona kanaat kıldım. operasyon da neler oluyor? kardesımle bırlıkte gıdeyım dıyorum bı sakıncası olurmu acaba onuda olumsuz etkılemek ıstemıyorum ısın acıgı 19 yasında, ıcten ıce bırazda ders olsun yasamasın dıyede goturmek ıstıyorum napsam bılmıyorum yanlız hayatta gıdemem cok korkuyoruym cunku ..

burcu hnmın yerı bana cok uzak ta bakırkoydeymıs ve ben oraları hıc bılmıyorum bulamam dıe sislide eşinin yeri varmıs ınternetten baya yorum okudum korkut beyle alakalı memnun olan ınsan sayısı epey var bende en sonunda ona kanaat kıldım. operasyon da neler oluyor? kardesımle bırlıkte gıdeyım dıyorum bı sakıncası olurmu acaba onuda olumsuz etkılemek ıstemıyorum ısın acıgı 19 yasında, ıcten ıce bırazda ders olsun yasamasın dıyede goturmek ıstıyorum napsam bılmıyorum yanlız hayatta gıdemem cok korkuyoruym cunku ..

canım ankarada hymenplasti oldum diye bir konu var orayı baştan sona oku akdeniz arkadaşımla ben ve bi çok arkadaşıımızda bildiklerini yazmışlar sağolsunlar orda sorularına cevap bulursun umarım..

bence kardeşini götürme tek başına da gidebilirsin zaten kolay bir operasyon. kardeşine anlatmma etkilenme çağında olumlu da etkilenebilir olumsuz da. bu riski göze alma bence ben bu hatayı yapmayayım diyeceğine yapınca çaresi var diye de düşünebilir. iyice düşün derim ben

bence kardeşini götürme tek başına da gidebilirsin zaten kolay bir operasyon. kardeşine anlatmma etkilenme çağında olumlu da etkilenebilir olumsuz da. bu riski göze alma bence ben bu hatayı yapmayayım diyeceğine yapınca çaresi var diye de düşünebilir. iyice düşün derim ben

bende akdenize katılıyorum ilk okuduğumda bende böyle düşünmüştüm ama karışmak istemedim nasılsa çaresi var kolay diye hata yapma olasılığı var bencede tek git hem tek gidince insan daha güçlü oluyor kardeşini yanında götürürsen hem sen hemde o etkilenir tek gitmeni tavsiye ederim canım

korkut bey hakkında çok yorum okumuşdum yaptıran çok memnun kalan da tabi keşke istanbula yakın olsam
ama kafamı taktıgım tek şey düğünden 3 5 gün önce çağırmaları

bende korkut bey hakkında bir sürü yorum okudum çok iyi miş eşi burcu hanımda öle bakırköyde yeri

Burcu hanıma yaptıran arkadaş,ne kadar ücret aldı ve sonrasında çok ağrı sızı oluyo mu tecrübelerini paylaşır mısın. Ben de uzun araştırma sonucu Burcu Hanımda karar kıldım.

Burcu hanıma yaptıran arkadaş,ne kadar ücret aldı ve sonrasında çok ağrı sızı oluyo mu tecrübelerini paylaşır mısın. Ben de uzun araştırma sonucu Burcu Hanımda karar kıldım.

canım bende burcu hanıma gıttım.olumlu sonuc aldım.daha once yazdıklarımda var zaten bu bölümlerde.
ağrı sızı demıssın ama emın ol hıcbır sey hıssetmıyorsun.zaten cok kısa suruyor.ben burcu hanımdan memnun kaldım.
yınede sormak ıstedıgın olursa yaz cevaplarım

canım garanti veriyor değil mi, ne kadar sürüyor operasyon,lokal anestezi mi uyguluyor, sonrasında kontrole çağırıyor mu düğüne yakın gibi,bir de ücreti ne kadar ona göre para ayarlıcam çünkü..çok soru sordum ama yardımcı olursan sevinirim..teşekkürler

kızlar dun korkut aslanda yaptırdım bu işlemi suan hıc agrım yok hem daraltma hem dikim 2000 lıraya mal oldu, cok ılgıllendi ve kesinlikle kanama garntisi verdi. düğnümden önce gidip kontrol istedei.. sormak ıstedıgınız sorular oldugunda yazın bende sizin gibiydim ıyıleşme surecını bile paylaşabilirim. ama sakın yalnz gıtmeyın eger kucukde olsa cerrahı ışlemler tansıyonuzu dusurmenıze neden oluıyorsa .. bnm kardesm yanmdaydı allahtan dun ıkı kere bayıldım bnle ılgılenmıs ve de sakın ac gıtmyn heycandan basınız donuyor...

kızlar dun korkut aslanda yaptırdım bu işlemi suan hıc agrım yok hem daraltma hem dikim 2000 lıraya mal oldu, cok ılgıllendi ve kesinlikle kanama garntisi verdi. düğnümden önce gidip kontrol istedei.. sormak ıstedıgınız sorular oldugunda yazın bende sizin gibiydim ıyıleşme surecını bile paylaşabilirim. ama sakın yalnz gıtmeyın eger kucukde olsa cerrahı ışlemler tansıyonuzu dusurmenıze neden oluıyorsa .. bnm kardesm yanmdaydı allahtan dun ıkı kere bayıldım bnle ılgılenmıs ve de sakın ac gıtmyn heycandan basınız donuyor...

cnm iyiyleşme sürecini paylaşırmısın lütfen bende yaptırıcam ama çok korkuyorum düğün ne zaman senin

canım hiç korkma bende cok korkuyordum ama gercekten cok ılgılendı ve ınsanı motıve edıyorlar dugunum aralıkta 1,5 ay var yani ozamana kadar iyileşirsin dedi..
iki tane antibiyotk verdi bir hafta kullanıcam,bir tane krem veriyor cabuk kaynasın dıye dıkısler, bi de losyon verıyor temızlemek ıcın zaten nasıl kullanacagını tarıf edıyor detaylıca.. yanlız ılacları ssk recetesı felan yazmadıgı ıcın para ıle almak zorunda kalıyorusn. 45 lıra felan tutuyor.. onun parasını ayrıca ayırırsın cunku hemen alıp baslaman gerekıyor.. lokal anestezının etkısı gecıınce bıraz acı hıssedılıyor hemen agrı kesıcını ıcersın. dunden beri hafif kanama var ama normal oldugunu soledi. bıkac gun devam edermiş dikişler taze oldugu ıcın.. sormak ıstedıgın bıse olursa sorabılrısn cekınmeden.. zaten bende hergun gelip yazıcam nasıl iyileştiğini vs. cunku bende senın gıbıydım cok korkuyorum ve hıcbı yerde dogru durust tatmın edıcı yazılar okuyamadım.. o yusden seni cok ıyı anlıyorum..

Son düzenleme:
canım hiç korkma bende cok korkuyordum ama gercekten cok ılgılendı ve ınsanı motıve edıyorlar dugunum aralıkta 1,5 ay var yani ozamana kadar iyileşirsin dedi..
iki tane antibiyotk verdi bir hafta kullanıcam,bir tane krem veriyor cabuk kaynasın dıye dıkısler, bi de losyon verıyor temızlemek ıcın zaten nasıl kullanacagını tarıf edıyor detaylıca.. yanlız ılacları ssk recetesı felan yazmadıgı ıcın para ıle almak zorunda kalıyorusn. 45 lıra felan tutuyor.. onun parasını ayrıca ayırırsın cunku hemen alıp baslaman gerekıyor.. lokal anestezının etkısı gecıınce bıraz acı hıssedılıyor hemen agrı kesıcını ıcersın. dunden beri hafif kanama var ama normal oldugunu soledi. bıkac gun devam edermiş dikişler taze oldugu ıcın.. sormak ıstedıgın bıse olursa sorabılrısn cekınmeden.. zaten bende hergun gelip yazıcam nasıl iyileştiğini vs. cunku bende senın gıbıydım cok korkuyorum ve hıcbı yerde dogru durust tatmın edıcı yazılar okuyamadım.. o yusden seni cok ıyı anlıyorum..

çok sağol cnm ya benim evlenmeme daha çok var ama yaptırıp kurtulmak istiyorum bu stresten doktorla gidip konuştum hareketlerimde kısıtlama olcakmı dye oda hiç bi sorun olmas dedi ama insan yinede korkuyo amelyat sonrası için tum korkularım bende tek gitmiycem yalnız gitmek dahada korkutuyo beni

Kızlar belden aşşağı uyuşturmuyolar mı.. Bayıltıyolar mı. Bende panik atak var tansiyon düşüklüğü var ama bu operasyona mecbur yalnız gidicem.

canım sadece o bölgeyi uyusturuyor o işlem yapılırken bılıncın acık oluyor, kıyır kıyır sıkıldıgını hıssedıyorsun ama hıcbı acı hıssetmıyorsun kesınlıkle. benmde ıkı kere tansıyonum dustu heycandan vede stresten, ama bıde ben ac gıttım sakın ac gıtmeyın işte..
hareket konusunda kısıtlama ılk gun oluyor bıde dıkısın kanaması oldugundan dolayı gunluk ped takmak zorunda kalıyorsun ıc camasırına sureklı bulasmasın dıe, o da oraya hafıf surtundugunden dolayı sankı acıtacakmıs hıssı yaratıo o yuzden yururken adımlarını yavas atma geregı duydum hep.. ama gecıo cok ayakta kalmamak gerekıyor bide bugun ben cok ayakta kaldım mesala evime yatak odası gelior dıye gıttım bı suru ayakta bekledım belım koptu ama yınede ıyı durumum acı felan yok.. otururken kalkkarken yavas hareket edıyorum..

çok sağol cnm ya benim evlenmeme daha çok var ama yaptırıp kurtulmak istiyorum bu stresten doktorla gidip konuştum hareketlerimde kısıtlama olcakmı dye oda hiç bi sorun olmas dedi ama insan yinede korkuyo amelyat sonrası için tum korkularım bende tek gitmiycem yalnız gitmek dahada korkutuyo beni

bencede tek gıtme sakın.. bıde ne kadar erken yaptırırsan okadar ıyı ben korkumdan bu zamana kadar bekledım.. şimdi kendımı tekrar kız gıbı hıssedıyorum ve ılk geceden korkmaya basladım acıcakmı dıe duşun cunku doktor daraltmada yaptı ılk gunku halıne dondu resmen yaa ınsanın psıkolojısı degısırmi 1 gunde değişti işte.. bende çok korkuyorudum ama korkulacak hıcbıse yokmus ınsan yaptırınca anlıo.. yaptırdıktan sonra dıkkatlı bakmla bu ıs hallolluyormus megerse..

X