Dr korkut ASLAN da hymenoplasti

kızlar birde bu kalıcı yöntemden sonra sürtünme yoluyla birlikleği de dikkat etmeniz gerekiyomuş sanırsam esneme olabiliyormuş :26:

kızlar gecen hafta buugun yaptırmsdm bu ıslemı bugun korkut aslana kontrole gttım
dıkıslerım kaynams herhangı bı esneme felan olmamıs. Hıc dıkıs almadı sadece basındakı dugumu aldı oda kopma asamasnda oldugu ıcın aldıgını soledı anlıcanz eskı gunlerıne donebılr hatta spor bıle yapabılrsn dedı artık bakıresn dedı. Ama muhakkak evlenmeden once gel tekrar kontrol etcem dedı. Agda yaptırmamda adet olmamdada sorun olmazms
Sonuc bekledıgmdende guzel dedı allah yuzume baktı kurtuldum kızlar kurban oldugum allah sızınkıkerıde guzel sonuclara kavusturmayı nasıp etsn ıns sormak ıstedgnz bıse olursa hergn gırıyrum yazarm allaha emanetsnz.. :):nazar:
merhaba size özelden yazdım ama gittimi bilmiyorum

Merhabalar;
Ben 2 hafta sonra dr.korkut aslana gidicem randevu aldım hymenoplasti için,Fakat hala endişelerim var vede çok korkuyorum..Dr.Korkut aslana gidip bu işlemi yaptıran varmı acaba kızlar ne olur yazdıkalrınız içimi rahatlatıcak,kımseyle paylaşamıyorum heran sıyırabilirim kafayı..:KK43:
merhaba size özelden yazdım ama gıttımı bılmıyorum

Merhabalar;
Ben 2 hafta sonra dr.korkut aslana gidicem randevu aldım hymenoplasti için,Fakat hala endişelerim var vede çok korkuyorum..Dr.Korkut aslana gidip bu işlemi yaptıran varmı acaba kızlar ne olur yazdıkalrınız içimi rahatlatıcak,kımseyle paylaşamıyorum heran sıyırabilirim kafayı..:KK43:
merhaba canım güzel sonuclar almıssın insallah bende böyle bır sonuc alıırm sana özelden yazdım gıttmı bılmıyorum surec hakkında bıraz bılgı almak ıstıyorum:KK43:

Canım bu ameliyat çok önemli, sadece ucuz yapıyorlar diye doktor seçme. İstersen Korkut beyle görüş. Ben Korkut beye ameliyatımı oldum çok da başarılı geçti, çok memnun kaldım. Fiyatta yardımcı oluyor, bildiğim kadarıyla kredi kartına taksit de yapıyorlar. Bir gidip görüş istersen.
merhaba size özelden bikaç sey sormak istıyorum geldımı bılmıyorum yazdıklarım

X