Dr.Nurettin UZER'i bilen,duyan var mı hanımlar,lütfen tanıyosanız tecrübenizi yazın rica ediyorum..

Ben burun ameliyatı oldum eylul ayında daha bir sene olmadı işte nefes sıkıntım vardı kemik egrılıgıö vardı

Valla arkadasın bir sene oldu ameliyat olalı Nurettin uzer e 1 sene sonra burun kırkırdagım coktu doktorun demesiyle... Suan ortada kaldım devletten de ıstıfa etmiş... Özeller de ameliyat yapıyor ..

En son 2 sene önce başakşehir devlet hastanesindeydi, ameliyat için görüştüm ama sıkıntılı biri gibi geldi, ameliyat olmadım

Aslında amelıyat suresinde iyiydi cok ilgili kontrollerde falan... Kemık egrılıgım vardı benim duzelttı nefes alamıyordum suan cok rahat alıyorum ama kıkırdak lar erımıs iyileşmeye dayalı onun dedıgıne gire

Aslında amelıyat suresinde iyiydi cok ilgili kontrollerde falan... Kemık egrılıgım vardı benim duzelttı nefes alamıyordum suan cok rahat alıyorum ama kıkırdak lar erımıs iyileşmeye dayalı onun dedıgıne gire
Kesinlikle iyleşmeye dayalı kıkırdak erimez. 15 -20 kıkırdak kullanılır ... Benim doktorum Dr nihat kaya dan muayene randevusu alın, ücretsiz bakıyor, burun çökerse perişan olursun, o kıkırdaklar bitmeden kurtarmak lazım, görüşün lütfen... Yada başka bir hekimden... Dr'a gidin lütfen

Kesinlikle iyleşmeye dayalı kıkırdak erimez. 15 -20 kıkırdak kullanılır ... Benim doktorum Dr nihat kaya dan muayene randevusu alın, ücretsiz bakıyor, burun çökerse perişan olursun, o kıkırdaklar bitmeden kurtarmak lazım, görüşün lütfen... Yada başka bir hekimden... Dr'a gidin lütfen
Bilmiyorum ki moralim bozuldu cıktım odasından.. Kemer kısmında hafif belli belirsiz ınıklık var ameliyattan 7 ay sonra falan oldu... Odemlerım daha inmedi burnum sızlıyor o yuzden tekrardan amelıyat olmak benı dusunduruyor... Boyle kalsın diyordum ben... Sıkıntı olur mu yanı...

Bilmiyorum ki moralim bozuldu cıktım odasından.. Kemer kısmında hafif belli belirsiz ınıklık var ameliyattan 7 ay sonra falan oldu... Odemlerım daha inmedi burnum sızlıyor o yuzden tekrardan amelıyat olmak benı dusunduruyor... Boyle kalsın diyordum ben... Sıkıntı olur mu yanı...
Eğer kıkırdak kaybı varsa ve zamanında gitmezseniz çok üzülürsünüz, belki daha basit bir şey, lütfen 2. Bir estetikçi baksın..
Resim atın buraya, arkadaşlar da baksın, belki bir bilen çıkar

Tam burnumuzun kemer kısmı tek taraflı bir inme foto da bile belli olmuyor ki oyle diyeyim odemm ındıgı zaman daha cok renk degısıklıgı ile belli ediyor kendini.... Grup da da bir cok arkadaş yazmıs uc amelıyat oldum kıkırdak lar eriyor diye....ne yapacağımı bende bilemedim özelde amelıyat yaparım dedi ki suan özele ayıracak butcem yok devletler de koronadan dolayı yapmıyorlar

2. Bir ameliyat dedi bana anestezi ile grupta bir kısı yağ doldurmuş o kısımda oda 2 yıl dayanıyorumus

Merhaba ben tanıyorum şakak germe ameliyatı oldum Gercekten simetri sorunu var Yaptıgı bütün ameliyatlarda sag soldan farklı Muayene gittigimde de gelen hastalar hep aynı şeyden şikayetciydi Ayrıca iki ay sonra şakak germeden eser kalmadı kaşlarım düştü O kadar çektiğim eziyet boşa gitti Kesinlikle tavsiye etmiyorum

X