Dr.Selim Turan

Melis3400

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
3 Mayıs 2023
16
15
38
Burun estetiğin de en iyisini buldum. Kizim 10 tane doktora götürdüm 16 yaşında ve AMA ile biten cümleler gelince görüşmeden direk kalktık. En son dr selim Turan ile görüştük tabi öncesinde bol araştırma ve sonuç karar verdik. Burun derisi kalın olunca her doktor yapamaz bu arada bu tür burunları o yüzden 2 ci 3 cu operasyonlar istemiyorsanız bu doktor ile görüşün hatta gittiğiniz de isim verirseniz yardımcı oluyor fiyatta. Dr.teoman nin şikayetleri çok fazla özellikle ameliyat olanlar ile görüşme yapin süreci öğrenin. Şimdi iyisi yaptırdık ve iyi ki dr.selim turan ile görüştük ellerinize sağlık yakışıklı doktorumuz. :) burun delikleri açık tampon olduğu için nefes alabiliyor ve oldukça konforlu hastane.Calisanlar inanılmaz ilgili ve yakın davranıyorlar özlemişiz bu samimiyeti hastaneler de .

Burun estetiğin de en iyisini buldum. Kizim 10 tane doktora götürdüm 16 yaşında ve AMA ile biten cümleler gelince görüşmeden direk kalktık. En son dr selim Turan ile görüştük tabi öncesinde bol araştırma ve sonuç karar verdik. Burun derisi kalın olunca her doktor yapamaz bu arada bu tür burunları o yüzden 2 ci 3 cu operasyonlar istemiyorsanız bu doktor ile görüşün hatta gittiğiniz de isim verirseniz yardımcı oluyor fiyatta. Dr.teoman nin şikayetleri çok fazla özellikle ameliyat olanlar ile görüşme yapin süreci öğrenin. Şimdi iyisi yaptırdık ve iyi ki dr.selim turan ile görüştük ellerinize sağlık yakışıklı doktorumuz. :) burun delikleri açık tampon olduğu için nefes alabiliyor ve oldukça konforlu hastane.Calisanlar inanılmaz ilgili ve yakın davranıyorlar özlemişiz bu samimiyeti hastaneler de .
Fotolarını yayına vericem en yakın zamanda bantlar alındıktan sonra efsaneyi sizler de görün:)

Henüz hiçbir şey belli olmaz ki? Hastane ve ekip, tavırları elbette önemli, vaat edilenler de. Ancak ne kemiği ne derisi oturmamış, şekli dahi bilinmeyen bir burundan efsane oldu diye bahsediyorsunuz. Bu yorumlar için 6 ay beklemenizi öneririm, yanlış yönlendirmede bulunmamak üzere.

Henüz hiçbir şey belli olmaz ki? Hastane ve ekip, tavırları elbette önemli, vaat edilenler de. Ancak ne kemiği ne derisi oturmamış, şekli dahi bilinmeyen bir burundan efsane oldu diye bahsediyorsunuz. Bu yorumlar için 6 ay beklemenizi öneririm, yanlış yönlendirmede bulunmamak üzere.
Öncesi ve sonrası fotoları eklicem her ay da eklerim foto daha net oturur o zaman

Henuz burnun sekli bile belli degil. 1 yil gecmeden neyin reklami bu ? Kosa kosa buraya doktoru ovmeye mi geldiniz. Selim Turan'in yasi kac daha, ne kadar tecrubesi olabilir. Fenomenlere burun yaparak isim yapti. Ha iyi mi kotu mu bilemem ama bariz reklam kokuyor

Henuz burnun sekli bile belli degil. 1 yil gecmeden neyin reklami bu ? Kosa kosa buraya doktoru ovmeye mi geldiniz. Selim Turan'in yasi kac daha, ne kadar tecrubesi olabilir. Fenomenlere burun yaparak isim yapti. Ha iyi mi kotu mu bilemem ama bariz reklam kokuyor
Tecrübe yasa bakmiyor :) yaşa bakarsak ortalığa bi göz atmak gerek . Reklam demeniz de bi garip kimsenin reklama ihtiyacı yok biraz beklerseniz gelir fotolar çok merak ediyorsanız girip bakabilirsiniz . Ayrıca gayet iyi ve başarılı fenomenlere deginmeniz de bi garip :)

Haa bu arada fenomen dediğiniz mika onunda burnuna bakınca her şey ortada :) burda bir çok dr ismi geziyor madem insanlar para verecek iyi olana gitsinler 2_3 defa aynı eziyeti çekmesinler girip bakarlar görürler fikir edinirler sizinde bakış açısı tabi oda başka bisi

Tecrübe yasa bakmiyor :) yaşa bakarsak ortalığa bi göz atmak gerek . Reklam demeniz de bi garip kimsenin reklama ihtiyacı yok biraz beklerseniz gelir fotolar çok merak ediyorsanız girip bakabilirsiniz . Ayrıca gayet iyi ve başarılı fenomenlere deginmeniz de bi garip :)
Sorun sizin biraz beklememeniz :) Bu alandaki tecrübeden de ancak uzun süreçli bir memnuniyet sonrasında bahsedebiliriz :)

Doktorunuzun yaptığı işleri takipteyim ama yaş ile tecrübe paralel gittiğinden ne kadar güvenilir bilemiyorum.
Benim doktorum da gençti.Selim bey gibi harika bir instagram profili vardı ama maalesef ki 2020 den bu yana yüzüm pek gülmedi.Bakın buralarda ameliyat olanların yorumlarını okuyorum .
Umarım harika bir sonucu olur ama bu durum çok kişisel .Başkasında iyi bir sonuç olması diğerlerinde de öyle olacağı anlamına gelmiyor.Kendi tecrübeme baktığımda tavsiye için gerçekten erken olduğunu düşünüyorum.

Haa bu arada fenomen dediğiniz mika onunda burnuna bakınca her şey ortada :) burda bir çok dr ismi geziyor madem insanlar para verecek iyi olana gitsinler 2_3 defa aynı eziyeti çekmesinler girip bakarlar görürler fikir edinirler sizinde bakış açısı tabi oda başka bisi
Sadece Mika mi daha bir 5 kisi sayarim. Mika'da sadece burun yok, dolu islem var. En son dolgularini da Nisantasi'nda ki Engin'e yaptırdı vs. Her neyse 1 yil dolmadan boşuna heveslenmeyin, deforme olursa yaptiginiz yoruma da pisman olursunuz.

Nette memnun olmayanlar da var boyle...Her doktorun oldugu gibi bu iste kusursuz doktor yoktur. Para her turlu cikacak cepten o kesin.Cok para verince iyi sonuç olacaginin garantisi yok. Kisa donem degil, uzun dönem sonuclar nettir. En az 6 ay, normali 1 yili dolmayanlar tavsiye vermemeli.

Eklentiler

• 20230503_220445.jpg
    20230503_220445.jpg
    118,8 KB · Görüntüleme: 804
Sevgili dostlar, bu doktorumuza burun ameliyati olan var mı? Neler söylemek istersiniz? Yurt dışı yorumları hiç fena degil. Burada biraz reklam demişsiniz ama gerçek bir veriye dayanarak neler diyebilirsiniz?

Yurt dışında yaşıyorum, bugün doktorla online görüşmem var, isteyen gidip Realself'ten okuyabilir yorumlarini. Ben burada ameliyat olmuş birini ve hakkında bilgi arıyorum. Saçma sapan davranışlara tahammül edeceğimi sanmayın. Kabaliktan hiç hoşlanmam.

Yurt dışı hastası çok daha fazla TR ye göre ve sadece burun çalışıyor en az 10 tane dr gezdik fakat genel olarak cümlenin sonu ama ile bitince bıraktık. Zaten önemli olan tek seferde ameliyat olabilmek bu yüzden eli iyi olanı tercih ettik ve sonuç şu an için istediğimiz gibi tabi burda ince bütün deriniz varsa çok daha güzel sonuçlar elde ediyorsunuz .

Eklentiler

• Screenshot_20230508_225808_WhatsAppBusiness.jpg
    Screenshot_20230508_225808_WhatsAppBusiness.jpg
    70,2 KB · Görüntüleme: 759
  • IMG-20230508-WA0004.jpg
    IMG-20230508-WA0004.jpg
    54,9 KB · Görüntüleme: 455
Doktorunuzun yaptığı işleri takipteyim ama yaş ile tecrübe paralel gittiğinden ne kadar güvenilir bilemiyorum.
Benim doktorum da gençti.Selim bey gibi harika bir instagram profili vardı ama maalesef ki 2020 den bu yana yüzüm pek gülmedi.Bakın buralarda ameliyat olanların yorumlarını okuyorum .
Umarım harika bir sonucu olur ama bu durum çok kişisel .Başkasında iyi bir sonuç olması diğerlerinde de öyle olacağı anlamına gelmiyor.Kendi tecrübeme baktığımda tavsiye için gerçekten erken olduğunu düşünüyorum.
Selam fshn evet yas olarak genç bir dr 88 li fakat inan bunun yaşla değil elindeki yetenek ile görülebilir. Bende çok eski namı yürümüş bir dr da yaptırdım 78 li oda fakat 3 defa düzeltme ile uğraştım o yüzden gerçekten haklısın üzüldüm adına mutsuz olmana :KK43: fakat şu bir gerçek sadece tek bölge çalışan dr lar çok daha iyi işlerinde.

Çok teşekkür ederim. Ben aslında gerekli tüm islemleri yaptıracağım. Baby forehead, bella eyes, çene dolgusu vs. mantıklı önerileri degerlendirecegim. Yüze bir bütün olarak bakıyorum cunku. Bunları da yapabilecek bir doktor arıyordum. Bu kişiyi merak ettim.

Yasa gelince 85'liyim, 2 meslegimde de kidemlilerden çok daha iyiyim ve onlara ders veriyorum. Yasa değil estetik zeka, bilgi birikimi ve işine adanmisliga bakıyorum bu nedenle doktoru tanımak istedim.

Salih Emre Üregen'e de soğuk derler mesela, ona da reklam dediler hatta, sözlükte kotulediler, ben insanlarin işine saygisina bakıyorum. Sogukmus, gencmis vs. beni ilgilendirmiyor. Bir de onunla gorusecegim.

Doğru bilgi pesinde olan insanların moralini kimsenin bozmaya hakkı yok. Varsa deneyimi olan yazar, yoksa kabaligin lüzumu yok.

Yurt dışı hastası çok daha fazla TR ye göre ve sadece burun çalışıyor en az 10 tane dr gezdik fakat genel olarak cümlenin sonu ama ile bitince bıraktık. Zaten önemli olan tek seferde ameliyat olabilmek bu yüzden eli iyi olanı tercih ettik ve sonuç şu an için istediğimiz gibi tabi burda ince bütün deriniz varsa çok daha güzel sonuçlar elde ediyorsunuz .
Su an güncel durum nedir peki? Kaç ay oldu? Ameliyat sonrası iletişimi nasıl?

Su an güncel durum nedir peki? Kaç ay oldu? Ameliyat sonrası iletişimi nasıl?
Süreç çok iyi geçti aslında şişlik morarma olmadı 7 ci gününde ödem oldu biraz oda gayet normal ve açık tampon kullanıldı nefes alımında zorlanmadı açıkçası. Burun şekillendirici ile devam ediyoruz şu an oda geceleri takılıyor daha çok derinin incelmesi için ve burun ucu için çokça bi fonksiyonu yok aslında burun aparatinin ama kullanıyoruz :) ameliyat sonrası iletişimi içinde gayet iyi ilgili aynı zamanda .

16 yaş çook erken değil mi ya estetik için 🤔
Aslında şöyle 16 yaşını dolduran kişilere yapılıyor bu kemik yapısı burun kıkirdagi gibi kontrolleri yaptıktan sonra dr uygun görüyorsa yapılabilir. Okul dönemlerinde çocuklar çok acımasız olabiliyor maalesef kiziminda psikolojik olarak da ihtiyacı vardı ve dr da onay verince olduk ve şu an iiyi ki olmuşuz diyoruz :)

X