Dr.Selim Turan

Burun şekillendirici kullanmak normal bir süreç mi peki ameliyatlardan sonra? Doktor mu önerdi? Bu konuda hiç bilgim yok ne yazik ki.

Sweet sixteende estetik ameliyatlar yillardir hediye ediliyor, özellikle bizim Yahudiler yapmak zorunda kalıyor çünkü bazılarımız burunlarimiz yuzunden kabadayılık görüyoruz. Ben bir rengin kaybolmasi olarak baksam da psikoloji çok önemli bir konu elbette. Kemik yapısı beden gelişimi uygunmuş demek.

Burun şekillendirici kullanmak normal bir süreç mi peki ameliyatlardan sonra? Doktor mu önerdi? Bu konuda hiç bilgim yok ne yazik ki.

Sweet sixteende estetik ameliyatlar yillardir hediye ediliyor, özellikle bizim Yahudiler yapmak zorunda kalıyor çünkü bazılarımız burunlarimiz yuzunden kabadayılık görüyoruz. Ben bir rengin kaybolmasi olarak baksam da psikoloji çok önemli bir konu elbette. Kemik yapısı beden gelişimi uygunmuş demek.
Nostril Retainer, burun deligi asimetrisinin onune gecmek icin veriliyor. Burun yeni yapılmışken kullanilmali, sonrasinda kullanmak bir ise yaramiyor. Tek basina aparat etkili degil tabi ki amac doktorun masada biraktigini korumak. Ben kullandim bir faydasini gordum mu ? Hayir. Cogu doktor onermiyor bile, onerenler ilk 1 2 ay veriyor. Aparati kullanmayi bıraktıktan sonra delikler yine kendi seklini aliyor.

Süreç çok iyi geçti aslında şişlik morarma olmadı 7 ci gününde ödem oldu biraz oda gayet normal ve açık tampon kullanıldı nefes alımında zorlanmadı açıkçası. Burun şekillendirici ile devam ediyoruz şu an oda geceleri takılıyor daha çok derinin incelmesi için ve burun ucu için çokça bi fonksiyonu yok aslında burun aparatinin ama kullanıyoruz :) ameliyat sonrası iletişimi içinde gayet iyi ilgili aynı zamanda .
Tesekkur ederim yorumunuz için.

Genelde öneriliyor dr lar tarafından düzenli kullanımda ise yarayan da oluyor yaramadı diyende kimi tapmponlardan hemen sonra başlıyor kimi 15 günlük süreçten sonra bana da vermişler di 10 gün kullandım ama 1 ay kullanımı uygun görüyor genelde estetikciler . Bir çok videosu var netten de videoları izleyebilirsin .

Genelde öneriliyor dr lar tarafından düzenli kullanımda ise yarayan da oluyor yaramadı diyende kimi tapmponlardan hemen sonra başlıyor kimi 15 günlük süreçten sonra bana da vermişler di 10 gün kullandım ama 1 ay kullanımı uygun görüyor genelde estetikciler . Bir çok videosu var netten de videoları izleyebilirsin .
Yeni başladım sayılır araştırmaya, okudukça öğreniyorum. Doktorlarla tanışıyorum henuz. Tesekkur ederim.

İlk gorusmem olumlu geçti, uyumlu biri gibi ve kendine guveniyor. Listeme kesinlikle aldim. Sitede hastası yok sanırım, 1 kisi disinda kimse bilgi vermedi. Merak edenler için diğer hekimlerle de görüşmelerimi ve surecimi yazarim. Bilgi bulmak çok zormuş cunku.

İlk gorusmem olumlu geçti, uyumlu biri gibi ve kendine guveniyor. Listeme kesinlikle aldim. Sitede hastası yok sanırım, 1 kisi disinda kimse bilgi vermedi. Merak edenler için diğer hekimlerle de görüşmelerimi ve surecimi yazarim. Bilgi bulmak çok zormuş cunku.
Selim bey ile mi görüştünüz? Kendine inanılmaz güveniyor evet umarım senin için en iyisi olur ve isteğin gibi olur :)

Burun estetiğin de en iyisini buldum. Kizim 10 tane doktora götürdüm 16 yaşında ve AMA ile biten cümleler gelince görüşmeden direk kalktık. En son dr selim Turan ile görüştük tabi öncesinde bol araştırma ve sonuç karar verdik. Burun derisi kalın olunca her doktor yapamaz bu arada bu tür burunları o yüzden 2 ci 3 cu operasyonlar istemiyorsanız bu doktor ile görüşün hatta gittiğiniz de isim verirseniz yardımcı oluyor fiyatta. Dr.teoman nin şikayetleri çok fazla özellikle ameliyat olanlar ile görüşme yapin süreci öğrenin. Şimdi iyisi yaptırdık ve iyi ki dr.selim turan ile görüştük ellerinize sağlık yakışıklı doktorumuz. :) burun delikleri açık tampon olduğu için nefes alabiliyor ve oldukça konforlu hastane.Calisanlar inanılmaz ilgili ve yakın davranıyorlar özlemişiz bu samimiyeti hastaneler de .
merhaba bende burnumu bu doktora yaptırmak istiyorum da ama fiyat bilgisi bulamadım siz ne kadara olmuştunuz acaba

Az önce bu gönderiye denk gelip paylaşmak istedim. Çok doktorla görüşün. Hem karar vermeyin.

Eklentiler

• IMG_8383.jpeg
    IMG_8383.jpeg
    87,4 KB · Görüntüleme: 672
Sevgili dostlar, bu doktorumuza burun ameliyati olan var mı? Neler söylemek istersiniz? Yurt dışı yorumları hiç fena degil. Burada biraz reklam demişsiniz ama gerçek bir veriye dayanarak neler diyebilirsiniz?
Ben 1 yıl önce Dr. Selim'e ameliyat oldum ve sonuç mükemmel kızlar. Kendisine gerçekten güvenen işini iyi yapan doktor 😊

Ben 1 yıl önce Dr. Selim'e ameliyat oldum ve sonuç mükemmel kızlar. Kendisine gerçekten güvenen işini iyi yapan doktor 😊
Aman şimdi biri gelir reklam der. Ben burada reklamini yapıp(!) kendisinden gün almadım. Başka doktordan aldım çünkü iki operasyon bir arada olacak. Aksi halde tercih ederdim sanırım. Zaten alerji yüzünden ameliyatım ertelendi. Az sonra alerji ilacı reklamı yapacağım hahaaa, cok zehir hafiyeler var buralarda. 😀

Sevindim çok adınıza. Genelde burada hep haklı olarak yakinanlar var. Doktor kim olursa olsun böyle bir olumlu sonuc ve mutlu son moral verdi. Darısı başıma.

Az önce bu gönderiye denk gelip paylaşmak istedim. Çok doktorla görüşün. Hem karar vermeyin.
Burun ucunu goremedim gönderilerde. 2 aylık burun çok yeni hemen karar vermek istemem gerci ama umarım bir sorun varsa çözmüştür bu arkadaşımız kolayca. Burnundan mutsuz kadın görünce çok üzülüyorum.

Nette memnun olmayanlar da var boyle...Her doktorun oldugu gibi bu iste kusursuz doktor yoktur. Para her turlu cikacak cepten o kesin.Cok para verince iyi sonuç olacaginin garantisi yok. Kisa donem degil, uzun dönem sonuclar nettir. En az 6 ay, normali 1 yili dolmayanlar tavsiye vermemeli.
Bu sikayetler nerde paylasilmistir, nerelerden bulabiliriz ? Selim Tran ilgili 1 yillik sonuclari bulamiyorum

Aman şimdi biri gelir reklam der. Ben burada reklamini yapıp(!) kendisinden gün almadım. Başka doktordan aldım çünkü iki operasyon bir arada olacak. Aksi halde tercih ederdim sanırım. Zaten alerji yüzünden ameliyatım ertelendi. Az sonra alerji ilacı reklamı yapacağım hahaaa, cok zehir hafiyeler var buralarda. 😀

Sevindim çok adınıza. Genelde burada hep haklı olarak yakinanlar var. Doktor kim olursa olsun böyle bir olumlu sonuc ve mutlu son moral verdi. Darısı başıma.
Hangi operasyonları olacaksınız başka ve kimden randevu aldınız teşekkür ederim 🙏🏻

X