Dr Serdar Altun 360 derece karın germe, popo kaldırma, beltpektomi, kuşak germe ameliyatı

Hep dik oturuyorum çünkü gerginlik önemli, esnemek istemem,korse çok yardım ediyor,karnım resimdekilerden daha az şiş. Kıyafetlerle mükemmel,korse bile belli olmuyor, O kadar zayıf duruyorum, oysa 65 kg ve 166 boyum. Yarın giysisiz otururken ki resmimi atacağım

Eklentiler

• IMG_20211001_085519.jpg
    IMG_20211001_085519.jpg
    99,6 KB · Görüntüleme: 711
  • IMG_20211001_085510.jpg
    IMG_20211001_085510.jpg
    147,6 KB · Görüntüleme: 678
Acı yok zaten en başından beri olmadı ama gerginlik var, sonuçta germe işlemi... Bazen popoda çekme hissi ve batma oluyor ama çok sık değil,oturuş pozisyonu değişince geçiyor, gayet normal, büyük bir ameliyat sonuçta. Dikişler 15. Gün zaten çoğunlukla kapanmıştı,duş için ben hep beklerim, Dr'lar banyo yap dese de ben 25 gün bazen 1 aydan önce yarayı ıslatmam.kurusun diye bekledim.dr zaten 16. Günden sonra pansumana gerek yok dedi
Masallah maşallah ne diyim çok güzel emeginizin karşılığınıda almışsiniz valla şartlarım uygun olsa bende olurdum. Çocuklar ve eşim sıkıntı

Ameliyat doktora aittir ama iyi iyileşmek hastanın sorumluluğu... Çok büyük bir sıkıntı yoksa doktorun dediklerini harfi harfine yaparım. Adam o kadar gerdi,yay gibi oldu, eğilip,bükülüp,bunu bozmak, dikişleri esnetmek istemiyorum. Bakımımı yapıp, temiz tutuyorum, beslenme çok önemli,kilo almıyorum vermiyorum... Yani Serdar hoca ne dediyse yaptım. Doktorunuzu dinleyin

Hep dik oturuyorum çünkü gerginlik önemli, esnemek istemem,korse çok yardım ediyor,karnım resimdekilerden daha az şiş. Kıyafetlerle mükemmel,korse bile belli olmuyor, O kadar zayıf duruyorum, oysa 65 kg ve 166 boyum. Yarın giysisiz otururken ki resmimi atacağım
Evet çok güzel incecik duruyorsunuz

Ben internetten , Instagram dan bu ameliyatı olan dünyanın her yerinde ki insanları takip ediyorum, doktor çok önemli... mesela bu kadın Amerika da oldu, şimdi perişan, bizim doktorlar oldukça iyi

Screenshot_2021-10-01-09-04-08-960_com.instagram.android~2.jpg

Benim iki doğum oldu göbek ve simit bölgem var baya yağlı yani sarkma çok yok acaba ona çözüm bulunabilir mi ?
Onu liposuction ile yapar ama o yağ ne kadar acaba... Çoksa deri içi boşalınca sarkar,hem lipo hem germe ameliyatı olabilir.resminizi atın doktor Serdar Altun'a, hem fikir alın hem fiyat hem de bilgi.şimdi olmasa bile sonrası için fikriniz olur .

Merhaba çok geçmiş olsun 🙏
Bende 11 kasım gece yatışımı yapacağım 12 kasımda ameliyat lipo ve ların germe yapılacak birde bilim bölgemde bir operasyon oda çok yağ dokusu yarı bir ameliyat dedi doktorum 😂
Ben size siğara içip içmediğinizi sormak istedim
Benim 1 ayım kaldı ama çok azalttım ama bırakamadım daha ekim 20 den sonra tamamen içmeyeceğim inş

Merhaba çok geçmiş olsun 🙏
Bende 11 kasım gece yatışımı yapacağım 12 kasımda ameliyat lipo ve ların germe yapılacak birde bilim bölgemde bir operasyon oda çok yağ dokusu yarı bir ameliyat dedi doktorum 😂
Ben size siğara içip içmediğinizi sormak istedim
Benim 1 ayım kaldı ama çok azalttım ama bırakamadım daha ekim 20 den sonra tamamen içmeyeceğim inş
Merhaba
Sigara içmiyou,hiç içmedim, tamamen bırakmaya gayret edin
Karbonhidrat ve tuzu,şekeri kesin azaltın.ysğ dokusu fazla ise,yüze,memelere ve popoya koysun. Süper olur
Çok geçmiş olsun, iyi haberlerinizi bekliyorum

çok harika gerçekten. Mutlulukla yaşayınız. Serdar bey bir şans olmuş sizin için. Ne tür ameliyatlar yapıyor acaba. Hangi konuda uzman.
Çok beğendim.
Topluca Serdar bete Elazığ a gidiyoruz (:-)
Ben gönüllü herşeyi organize eder sıraya koyarım.
Merak ediyorum yüz germe yapıyor mu acaba.

Günaydın, bugün 28 yada 29.günüm... kırışıklar korseden kaynaklı,gece gündüz giyiyorum,hiç rahatsızlık vermiyor
Masallah bunlari yeni goruyorum kusura bakma canim gercekten harika olmussun😍 tas gibisin artik darisi olmak isteyenlere. Simdi nasilsin kac ay oldu ameliyat olali?

X