Dr. Turgay Karakaya'da kızlık zarı diktirdim evlendim

merhaba herekese. ben 2019 da turgay hocaya işlem olmuştum takip edenler bilir her sürecimi yazmıştım. temmzuda evlendim. ilk ilişkm günlerce olmadı sonra tekrar gittim turgay beye biraz açma işlemi yaptı bir daha deneyin dedi. yine olmadı. tekrar gittim. toplamda dört defa gittim diyebilirim. son gittiğimde biraz daha açtı ve bugün mutlaka ilişkiye gir dedi. girdik kanama oldu ama bir daha tekrr birleşme olmuyor. ya aşırır dar ya da bende başka bir sorun oluştu. beynimi zonklatırcasına bir acı yaşıyorum bugün bir kere daha gittim ve tamamen bir açma işlemi yaptığını söyledi eğer çözemezsek eşimle başka bir jinekolaga gideceğiz. bir kere gittik de önce şunu söyleyeyim zar kısmen yırtılınca başka jinekolog anlamıyor. turgay hoca toplamda beş kere gittim dördünü kontrol sayıp ücret almadı sağolsun. son gidşimde de almaycaktı ama ben vermek istedim hak geçmesin diye. bayapı karışık yazdım ama bana yardımı dokunan olursa çok sevinirim böyle bir durum yaşayan oldu mu

aradan iki sene geçmesine rağmen benimle ilgilendi sağolsun ama neden çözülmüyor anlamıyorum. gittiğimiz diğer jinekolog eşimle gitmiştik bana doku fazlalığı var istersen cerrahi işlemle alalım istersen zamana bırak yavaş yavaş deneyin dedi. ben turgya hocaya gitttim yine eğer bir fazlalık varsa o alsın eşime de zamana bırakalım dedim. ama üç aydır evliyiz ve cinsel hayatımız asla yok. bedel ödüyorum sanırım. bitmedi çünkü çilem. o koltuklara yatıp bacaklarımı açmaktan bıktım lütfen yaşayan biri varsa bana yazabilir mi

merhaba herekese. ben 2019 da turgay hocaya işlem olmuştum takip edenler bilir her sürecimi yazmıştım. temmzuda evlendim. ilk ilişkm günlerce olmadı sonra tekrar gittim turgay beye biraz açma işlemi yaptı bir daha deneyin dedi. yine olmadı. tekrar gittim. toplamda dört defa gittim diyebilirim. son gittiğimde biraz daha açtı ve bugün mutlaka ilişkiye gir dedi. girdik kanama oldu ama bir daha tekrr birleşme olmuyor. ya aşırır dar ya da bende başka bir sorun oluştu. beynimi zonklatırcasına bir acı yaşıyorum bugün bir kere daha gittim ve tamamen bir açma işlemi yaptığını söyledi eğer çözemezsek eşimle başka bir jinekolaga gideceğiz. bir kere gittik de önce şunu söyleyeyim zar kısmen yırtılınca başka jinekolog anlamıyor. turgay hoca toplamda beş kere gittim dördünü kontrol sayıp ücret almadı sağolsun. son gidşimde de almaycaktı ama ben vermek istedim hak geçmesin diye. bayapı karışık yazdım ama bana yardımı dokunan olursa çok sevinirim böyle bir durum yaşayan oldu mu
Canım aynı sorunu bende yaşadım mesaj at konusabiliriz

Bu sayfalari nerede ise 2 yildir okuyorum ama daha şimdi üye oldum. Bir çok doktor hakkında olumlu ve olumsuz yorumlar okuyarak bir karar verdim . Benim kafama yatan DR TURGAY KARAKAYA olmuştu. 6 ay kadar önce kendisine çift kat flep yöntemiyle amaliat oldum. Yarım saatten az sürdü uyuşturan ilaç sayesinde hiissetmedim ama bilinç açıktı.neyse iyileşme döneminde burada yazılan birçok şeyi bende yaşadım. Ufak tefek kanamalar , batmalar kabızlık . Yan oturma ihtiyacı burda yazan kızlarla aynı herşey. Ben kapalı olduğum için biraz fazla çekingenim sanorım buraya yazamadım ama sonuç alırsam mutlaka yqzacam diye kendi kendime and içtim . Çünkü burdakilerin gerçekten bilgiye ihtiyacı var. Buraları okurken hep gözlerim başarılı sonuç alanları aradı. Diktirip işini gören sonuç alan çoluğa çocuğa karışıyor burdaki kızları unutuyor. Ben unutmadım. Geçen hafta evlendim ilk ilişki hafif zor oldu ama kuruluk oldum sanırım sorun oydu. Önceden jel almıştık eşimle zor olur diye onu sürdük ve oldu kanama geldi ne kadar desem bir fincan vardır. Yani oluyor kızlar. Korkmayın. Turgay hocaya ameliyattan 1 ay sonra kontrole gittim . Tuttu artık istersen amerikaya git bozulmaz dedi. Başkada gitmedim. Allah razı olsun bu işi düzgün yapan doktorlardan. Hayatım kurtuldkapali

aradan iki sene geçmesine rağmen benimle ilgilendi sağolsun ama neden çözülmüyor anlamıyorum. gittiğimiz diğer jinekolog eşimle gitmiştik bana doku fazlalığı var istersen cerrahi işlemle alalım istersen zamana bırak yavaş yavaş deneyin dedi. ben turgya hocaya gitttim yine eğer bir fazlalık varsa o alsın eşime de zamana bırakalım dedim. ama üç aydır evliyiz ve cinsel hayatımız asla yok. bedel ödüyorum sanırım. bitmedi çünkü çilem. o koltuklara yatıp bacaklarımı açmaktan bıktım lütfen yaşayan biri varsa bana yazabilir mruhunuz ve de

Sizin gibi kapali olanlari daha namuslu zannederek evleniyorlar. Bu derece her yerinizi acmissiniz e o islerden de geri kalmamissiniz neden basinizi kapatıyorsunuz. Bir de yazık adama yaa bu sekilde kandirlmaa iha yani. Size de pes. Sizin baş oturunuzdenbyer bezi bile yapmam ben.

Sizin gibi kapali olanlari daha namuslu zannederek evleniyorlar. Bu derece her yerinizi acmissiniz e o islerden de geri kalmamissiniz neden basinizi kapatıyorsunuz. Bir de yazık adama yaa bu sekilde kandirlmaa iha yani. Size de pes. Sizin baş oturunuzdenbyer bezi bile yapmam ben.
Kimseyi yargilamak istemem ama okurken bende sok oldum esini resmen kandırmış oluyor adama uzuldum bende valla... Birde diktirme falan uğraşmış iyi birsey yapmis gibi anlatiyor birde burda. Bence buralarda falan böyle yazilar paylasmasin denk gelir okur falan eşi belli mi olur:))))

Kimseyi yargilamak istemem ama okurken bende sok oldum esini resmen kandırmış oluyor adama uzuldum bende valla... Birde diktirme falan uğraşmış iyi birsey yapmis gibi anlatiyor birde burda. Bence buralarda falan böyle yazilar paylasmasin denk gelir okur falan eşi belli mi olur:))))erkekler

Kimseyi yargilamak istemem ama okurken bende sok oldum esini resmen kandırmış oluyor adama uzuldum bende valla... Birde diktirme falan uğraşmış iyi birsey yapmis gibi anlatiyor birde burda. Bence buralarda falan böyle yazilar paylasmasin denk gelir okur falan eşi belli mi olur:)))Kapili

Kimseyi yargilamak istemem ama okurken bende sok oldum esini resmen kandırmış oluyor adama uzuldum bende valla... Birde diktirme falan uğraşmış iyi birsey yapmis gibi anlatiyor birde burda. Bence buralarda falan böyle yazilar paylasmasin denk gelir okur falan eşi belli mi olur:))))
Ne biliyorsunuz da ne konuşuyorsunuz insanlara bu kadar ön yargıyla yaklaşmayın lütfen bunu yaşayan ve bu durumda olan siz de olabilirdiniz empati kurun birazda olsa deneyin lütfen

Hissediyorsun zaten atarken ve hastenelik oldum 6 ay geçti üzerinden ama hala bı düzelme olmadı hafta ya özel hastanede tekrar ameliyat olacam

Hissediyorsun zaten atarken ve hastenelik oldum 6 ay geçti üzerinden ama hala bı düzelme olmadı hafta ya özel hastanede tekrar ameliyat olacam
Çok şaşırdım sizin yasadiginiz olaya oysa Turgay hocaya çok giden ve çok memnun kalan insanlar var ben de öyle gittim ve hicbir problem yasamadım. Hamdolsun atlattım bu süreci ve hersey cok guzel gecti

Kızlar ben 4 ay önce Turgay hocada kalıcı flep oldum. Dr tuttu dedi. Hoca kesin kanar diyor ama insan güvenemiyor işte. Tuttu dedikten sonra mutlaka kanama oluyor mu yoksa şansamı kaldı o iş. lütfen özelden ulaşın bana yardımcı olun

X