Dr. Zühtü Demir Hasta Yorumları (Burun Estetiği)

Kızlar selam uzun süredir giremiyodum bi bakiyim dedim :) ameliyat olalı 15 gün oldu alçim çıktığından beri 2 kez çıplak gördüm burnumu ve hiç beğendim :KK43: cok küçük ve kalkik en son istediğim burun çeşidi ben tam tersi hiç yapıldığı belli olmayan doğal bi burun istemiştim :KK43: doktorum daha sis zamanla iner düşer burnun dedi ama 1 haftada hiç farklılık yok ve de benim yüzümde hiç morluk şişlik de kalmadı sadece burun ucumda dikisler var ve orası şiş biraz açıyor. Cok mutsuzum ya şeklinin böyle kalmasını asla istemem :KK43: bu arada annemle beraber olmuştuk onun da burun delikleri bariz farklı ve yamuk. Doktora soruyoruz sürekli daha sis inicek düzelir diyor ama süre vermiyor ve de 1 haftada hiç değişmedi mesela. Bi de 15. gündü bugün ama bantlar çıkmadı aksine bi daha takıldı normalde artık çıkması gerekmiyor muydu?

Benm ilk 3 gün çok az şişlik vardı ama şükürler olsun morluk hiç olmadı cnm alçı çıktıktan sonra küçück bişi sadece.. 9. günü burun resmlerimi profilime ekledm bakabilrsn
Ameliyattan sonra buz tedavisi çook önemli kızlar Eşime binlerce kez tşkkkkk Allah razı olsun ondan gece gündüz 2 gün buz tedavisi uyguladk oyüzden ilk 4. günü zühtü hocama kontrole gittiğimde herkes çok şaşırdı çünkü şişlik çook az morlukta hiç yoktu..

Burnuslarınızı bende cok merak ettim,Ankara'ya gidesim vaaar kizlar:)

Kızlar selam uzun süredir giremiyodum bi bakiyim dedim :) ameliyat olalı 15 gün oldu alçim çıktığından beri 2 kez çıplak gördüm burnumu ve hiç beğendim :KK43: cok küçük ve kalkik en son istediğim burun çeşidi ben tam tersi hiç yapıldığı belli olmayan doğal bi burun istemiştim :KK43: doktorum daha sis zamanla iner düşer burnun dedi ama 1 haftada hiç farklılık yok ve de benim yüzümde hiç morluk şişlik de kalmadı sadece burun ucumda dikisler var ve orası şiş biraz açıyor. Cok mutsuzum ya şeklinin böyle kalmasını asla istemem :KK43: bu arada annemle beraber olmuştuk onun da burun delikleri bariz farklı ve yamuk. Doktora soruyoruz sürekli daha sis inicek düzelir diyor ama süre vermiyor ve de 1 haftada hiç değişmedi mesela. Bi de 15. gündü bugün ama bantlar çıkmadı aksine bi daha takıldı normalde artık çıkması gerekmiyor muydu?

Daha zamani var ama canim,düzelir inş. 5/6 ayda burunlara neler neler oluyor,skma canini sen.:KK16:

kızlar selam uzun süredir giremiyodum bi bakiyim dedim :) ameliyat olalı 15 gün oldu alçim çıktığından beri 2 kez çıplak gördüm burnumu ve hiç beğendim :KK43: cok küçük ve kalkik en son istediğim burun çeşidi ben tam tersi hiç yapıldığı belli olmayan doğal bi burun istemiştim :KK43: doktorum daha sis zamanla iner düşer burnun dedi ama 1 haftada hiç farklılık yok ve de benim yüzümde hiç morluk şişlik de kalmadı sadece burun ucumda dikisler var ve orası şiş biraz açıyor. Cok mutsuzum ya şeklinin böyle kalmasını asla istemem :KK43: bu arada annemle beraber olmuştuk onun da burun delikleri bariz farklı ve yamuk. Doktora soruyoruz sürekli daha sis inicek düzelir diyor ama süre vermiyor ve de 1 haftada hiç değişmedi mesela. Bi de 15. Gündü bugün ama bantlar çıkmadı aksine bi daha takıldı normalde artık çıkması gerekmiyor muydu?

zamanla değişicek burunlarınızzz merak etmee, çok erken daha kötü yorum içinn, bnmde yüzüm şiş hala 4-5 aya iner snn şişlerin dedi zühtü bey bana bekliyorum öylece:) bi de bnm de burun deliklerim asimetrikti ameliyat sonrası yrn 2. Haftam olucak indi gibi yavaştan ama sol burun kanadım bariz şiş hala:) sola çekiyo burnum resmen:) ama şişlerden inince mutlu olucaz:) sabırla bekleee:)

zamanla değişicek burunlarınızzz merak etmee, çok erken daha kötü yorum içinn, bnmde yüzüm şiş hala 4-5 aya iner snn şişlerin dedi zühtü bey bana bekliyorum öylece:) bi de bnm de burun deliklerim asimetrikti ameliyat sonrası yrn 2. Haftam olucak indi gibi yavaştan ama sol burun kanadım bariz şiş hala:) sola çekiyo burnum resmen:) ama şişlerden inince mutlu olucaz:) sabırla bekleee:)

Aa seninle 1 gün arayla olmuşuz :) sen memnun musun peki? Mesela annemin alnının ortası bile sis daha o yüzden onun oturur daha ama benim burun ucu dışında hiç sisligim yok böyle kalmasından korkuyorum neyse sabırlı olmak lazım :KK70: ee bi sonraki randevum ne zaman büyük ihtimal bantlisindir sen de benim gibi

aa seninle 1 gün arayla olmuşuz :) sen memnun musun peki? Mesela annemin alnının ortası bile sis daha o yüzden onun oturur daha ama benim burun ucu dışında hiç sisligim yok böyle kalmasından korkuyorum neyse sabırlı olmak lazım :d ee bi sonraki randevum ne zaman büyük ihtimal bantlisindir sen de benim gibi

iki kaşımın ortası hala çok şiş:) yandan bakınca tümsek varmış gibi:)alçı alındığında fark ettim, yrn bantlarım çıkcak hala öyle:) bi de burun kanadım, sola çekiyo burnum sayesinde:) bi de çok gülünce acıyo burnum:)) ufak tefek şeyler var işte ama yine de memnunum:) iyiki de olmuşum bunların hepsi geçici sonuçta:) sabırla sabrediyoruz:) yrn 16.30 da gidicem zühtücüğüme alsın bantlarımı da şiş burnumu cıbıldak göriyim ehueheu:))
snn dikişlerin düşmeye başladı mııııııı????:)

iki kaşımın ortası hala çok şiş:) yandan bakınca tümsek varmış gibi:)alçı alındığında fark ettim, yrn bantlarım çıkcak hala öyle:) bi de burun kanadım, sola çekiyo burnum sayesinde:) bi de çok gülünce acıyo burnum:)) ufak tefek şeyler var işte ama yine de memnunum:) iyiki de olmuşum bunların hepsi geçici sonuçta:) sabırla sabrediyoruz:) yrn 16.30 da gidicem zühtücüğüme alsın bantlarımı da şiş burnumu cıbıldak göriyim ehueheu:))

SENIN KAÇ GÜN OLDU geçmiş OLSUN CANIM BENIM BUGÜN 7. Gün SEN Resim koydun MU :)

Yandaki dikişlerim temizledikçe dokuluyo ama yine de görünüyor tabi. Özellikle burun ucum sis ve oradaki dikisler duruyor dokundukca acıyor. Bakalım sana da bant takilcak mi bi daha acaba ben begenmedim diyince mi taktı merak ettim. Neyse 2 saat kalmış heyecanlidirsin sen şimdi büyük ihtimal haftaya salı çağırır seni de 1 gün ara var çünkü aramızda :KK70:

X