DTP'ye SANAL KAPATMA!

SHADOWGIRL

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
7 Ağustos 2007
928
24
47594.jpg

DTP'ye hacker şoku. İnternet sitesi hacklendi. Sitenin girişine de "Ya sev ya terket" yazıldı.
DTP'ye ait adresli internet sitesi hacklendi.

Sitenin giriş sayfasına Türk bayrağı yerleştiren hackerlar, "Bu ülkede yaşadığınız halde, Türk bayrağını ve İstiklal Marşını kullanmazsanız, zorla kullandırtırız! Ya sev ya terket!"yazısına yer verdi.

tek kelimeyle helal olsun ellerinize sağlık:sm_cool:

ohhhhhhhhhbe ne güzel olmuş kim yapmişsa ellerine sağlık :teytey::teytey:

resmen terorist yuvası anlamamak için kıt olmak lazım, suç bunlarda değil bunlara parti izni verende meclise sokanda... hepsine kapak olsun yuzlerini görmek isterdim

yapanın ellerine sağlık valla.Çok sevindim :dance:ama haclenmiş halini göremedim.Düzeltmişler galiba.Olsun nasılsa yeniden haclerler.Ben sevinçle beklerim.:enbuyukkk:

site düzelmiş:eek:klava:
ilgili arkadaştan ricam sitenin adresini mesajdan silelim benim gibi merak edip girenler oluyordur gereksiz yere adamların sitesine giriş yapılmış oluyor

maalesef bu adilerin sitelerini hacklemek geçici oluyor
kökten bi çözüm bildiğim kadarıyla yok, birini kapat öbürünü açsınlar gibi bir durum sözkonusu yani
vatan hainlerinin benim canım ülkemde böyle böyle canlarının istediğini yapmaları kanıma dokunuyor, dişlerimizi gıcırdatıp bela okumaktan başka da elimizden bir şey gelmiyor, ne yazık değil mi?

sonlarının yakın olduğuna eminim ben bunların ve artık onlara kızmıyor sadece acıyorum...... kiminle uğraştıklarının hala farkında değilller ... bir an önce farketseler iyi olacak yoksa o keferelerin pkk sının p sini "topu" bile kalmayacakÇok üzgünüm çoookKötü Kazen

X