DUA kARDEŞİ Arıyorum :)

assia_baby

Üye
Kayıtlı Üye
6 Temmuz 2013
211
4
birbirimize birlikte dileklerimiz için sıkıntılarımız için dua edebileceğimiz dua kardeşi arıyorumm... dua kardeşim olur musunuz?

aycanisa,luthian o zaman sırayla gün gün birbirimize dua edebilimm..
önce aycanisa önce senin için dua edicez yarın iftardan önce ve sabah namazında senin için dua edicem ve yasin okuyacağımm :) özellikle istediğin bir dileğin yada okunmasını istediğin bir dilek duası var mı?? dua kardeşimm :)

aycanisa,luthian o zaman sırayla gün gün birbirimize dua edebilimm..
önce aycanisa önce senin için dua edicez yarın iftardan önce ve sabah namazında senin için dua edicem ve yasin okuyacağımm :) özellikle istediğin bir dileğin yada okunmasını istediğin bir dilek duası var mı?? dua kardeşimm :)

eşimden ayrılmak üzereyim kızımla birlikte annmdeyim yuvama geri dönmeyi istiyorum eşimle yine bir arada olmayı istiyorum Allah dualarımızı kabul etsin inşallah dua kardeşlerim

eşimden ayrılmak üzereyim kızımla birlikte annmdeyim yuvama geri dönmeyi istiyorum eşimle yine bir arada olmayı istiyorum Allah dualarımızı kabul etsin inşallah dua kardeşlerim

dua kardeşimm şimdi sabah namazı kıldımm ve senin için dua ettim rabbim inşallah seni eşinle tez vakitte barıştırır.inşallah tez vakitte hayırlısı ile yuvana dönersin :)

kardeşimm şimdi senin için yasin okudum ve güneş doğarken 10 ihlas okudum inşallah hayırlısıyla yuvana dönersin :)

bana da dua eder misiniz bende katılabilir miyim pazartesi günü sınavım var dularınızı bekliyorum

kızlarrr öncelikle aycanisanın hayırlısıyla yuvasına dönmesi için dua edelimm :) hepiniz dualarımda varsınız...rabbim dua kardeşlerimin dileğini tez vakitte kabul eder inşalllah :)

ben bulduğum bi çok duayı okuyorum kardeşim yasin fetih suresi kün ye yekun salavatı tefriciye iftarı açmadan hemen önce dua sabah namazından sonra fln :)

Bir liste yapıp, aynı duaları okuyabiliriz. Ya da sayı ile belirli duaları belirli zamanlarda da okuyabiliriz.
Olmaz mı?

bende varım kızlar :) dua etmeye hazırım.... arakadşım birazdan yatsıyı kılcam ve eşine dönmen için dua etcem inş

X