Günlük 41 Fatiha

kuranda olmayan ama kendini "alim" bellemiş bi takım insanlara bakarak iman etmeyin ibadet etmeyin lütfen. islamda kalpten olur böyle şeyler. imanınızı sorgulamalısınız belki de😚

kuranda olmayan ama kendini "alim" bellemiş bi takım insanlara bakarak iman etmeyin ibadet etmeyin lütfen. islamda kalpten olur böyle şeyler. imanınızı sorgulamalısınız belki de😚
Fatiha Kuran da değil mi
Fatiha suresini iyice bir araştırmanızı dilerim kaç tane isminin olduğunu tefsirini iniş amacını Rabbim izin bize ne demeye çalıştığını

Herşeyin Rabb'im in izini ile olduğuna olacağına kesin ve emin bir kalp ile inanıyorum
Ben Rabbim e Fatiha suresi ni vesile kılarak dua ediyorum
Yinede uyarınız için teşekkür ederim

Fatiha’nın anlamına baktınız mı? 1 ayetini örnek göstereyim hatta size. “Yalnız sana ibadet eder, yalnız senden yardım dileriz.” Bu ha 41 olur ha 51 olur ha 1 olur dualar öyle kabul olur veya olmaz. Onu Allah bilir. Kuranı Kerim’den örnek gösterip bizim imanımızı sorgulamanız da manidar şahsen.

X