Dualarınıza ihtiyacım var çok stresliyim...

Canım benim baba benim babam benden iyimi taniyacaksin daha öncede çok basit bir şey için kendini yerlere çalan bir babam var.hastane camına çıkıp ben olucem bana hicbisey yapmıyorsunuz diye doktor v hemşirelere bağıran kişi. Her basit sikintisinda bunu yapıyor.inil inil hasta yatar sanarsinki kanser oldu son aşamada.neyse size anlatacak değilim bunları bide vicdan versin diyor sen bizim çocukluk gençlik de ne yaşadığımızı biliyormusunz.biz bu adamı çektik kardeslerimle annemle.onun bir hareketini size yapsa ömür boyu yüzüne bakmazsiniz burda vicdan merhamet ten bahsedirsiniz.biz hala o haldeyken saygıda kusur etmeyiz kardeslerimle.insanlara yargılamak ordan paltar atmak ne kadar basit yaa

Açıklık olmuştum bikere önemli bir rahatsızlığım varmış doktorlar yat
Bende acillik olmuştum önemli bı rahatsızlıktan şüphelendikleri için gözetim altında tutuyorlardı o stresin içinde kaynım kendi sonuclarini getirip doktorlara göstermişti hastalık hastası insanlar çok yorucu oluyorlar konu sahibi inşallah bu durumdan biran önce kurtulursun

Haklısınız rahatladım valla, Allah razı olsun.

İnşallah, teşekkür ederim

Bende sizin geçtiğiniz yollardan ,kaygı,endişelerden geçtim. Çok iyi anlıyorum sizi hem de çok. İnsan anatomisini öğretmişti bu kaygılarım bana. Nerde hangi kemik var,vücudumun neresi çukur,neresi çıkıntılı hepsini öğrenmiştim ki ters bi durum olursa eksik ya da fazla olan yerleri tespit edebileyim. Çok yorucu maalesef. Yaşamaktan keyif almıyor insan. Kendi başınıza bunu yenemezsiniz. En kısa sürede profesyonel destek alın. İhmal etmezseniz yaşayacak güzel günlere çok az kaldı demektir. Tedavi oldukça nefes aldığınızı hissedip şükredeceksiniz.

Fiziksel bir rahatsızlığınız olduğunu sanmıyorum.
Ruhsal açıdan psikoloğa gitmenizde fayda var.
Hastalıklar teşhisler için araştırma yapacağınıza hemen o düşünceden çıkabilmek adına,rahatsızlığınız ile ilgili çözüm odaklı şeyler okuyun. Eminim daha faydalı olacaktır.

Geçmiş olsun. Umarım hemen atlatırsınız.

Benim eşim de aynı sizin gibi.bir grip olur vasiyetini yazar daha dün böbreklerim ağrıyor kanser miyim dedi hee tabi canım kum vardır dökersin dedim ayrıca yine eşim artık iyice zıvanadan çıktığı İçin ben ms hastası mıyım acaba diyip diyip durur 1 senedir
Bakın kendinizi çok dinlediğiniz zaman bütün kötü hastalıkları düşünüyorsunuz ve bu sizi hastalık hastalığından çok psikolojik olarak bitiriyor..
Ayrıca ölümden bu kadar korkmamamız gerek eninde sonunda ölücez
Bence psikologdan yardım almanızı öneririm beni sakın yanlış anlamayın eşim gitti rahatladı kendinizi boşuna üzmeyin

Keşke ayrıntılarda boğulmasam hatta bazen ciddi bir şey varsa bile umursamam diyorum, ne olacaksa olsun.. elimde değil son zamanlarda çevremdeki birkaç kişiye bu hastalığın tanısı koyuldu. Halama adet düzensizliği için gittiği hastanede göğüs kanseri tanısı koydular, farklı hastanelere gittikten sonra öyle bir şey yok denildi. Biraz rahatladık derken bu defa da yumurtalık kanseri dediler ama o tanı da boş çıktı çok şükür.. ama bunlar beni iyice tetikledi işte. İnşallah birgün yaşadığımın farkına varırım, çok teşekkür ederim.❤

Haklısınız, çok teşekkür ederim

Ne deseniz haklısınız kendimizi dinledikçe tükeniyoruz, daha önce tedavi gördüm bayağı iyiydim ama ne zamanki ders çalışabilmek için eve kapandım her şey daha kötü oldu.

çocukuğum sizin gibi insanların içinde geçti. bıktım yıldım hastalık lafından. ciddi bişeyi olanı bile dikkate almıyorum.

insanları kendinizden bıktırmayın gidin tedavi olun. hayat bunları düşünecek kadar uzun değil tadını çıkarın boş işlerle zaman harcamayın bu yaşta

O tarz bir hastalığınız olsa emin olun çok farklı ağrı ve başka başka sıkıntılarınız da olurdu.
Googleden belirtilerinize göre hastalık teşhisi koymayı bırakmalısınız.
Zira bir hastalığın sadece bir belirtisi değil bir çok belirtisi olabiliyor ve siz sadece bunlardan birini gösterdiğiniz için o hastalığı taşıyor olmuyorsunuz.
Bir dönem bir arkadaşımda sizin gibi olmuştu hatta o ciddi hastalık belirtileri falan göstermeye de başlamıştı kendine koyduğu teşhisten sonra.
MS hastasıyım diye geziyordu ortalıkta.
Her türlü tetkik yapıldı bir hastalığı yok, şuan gayet sağlıklı.
Bu gibi şeyler genelde yoğun stres dönemleri yaşayıp bittikten sonra insanın rahatlama evresinde psikolojik sorun olarak çıkıyor ortaya.
Yani beyin ve vücut çekilen strese bir şekilde tepki veriyor.

Mutlaka bir psikologdan destek alın.

oo her morluk kanser olsa dünyada adam kalmaz dı okb sin muhtemelen takıntı psikoloğa git sen direkt

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…