Dualarınıza talibim.. :)

fbyht

Üye
Kayıtlı Üye
24 Ekim 2023
618
575
26
merhaba hanımlar.
sevdiğimle hayırlı evlilik için engellerin kalkması niyeti ile 70.000 HASBUNALLAHU VE Nİ’MEL VEKİL “ALLAH bana yeter, o ne güzel vekildir”
okumaya niyetlendim.
Maksat dualarınızı almak..
1 tane bile okusanız çok mutlu olurum. Okuyan herkesten Allah razı olsun şimdiden.

Allah herkesin duasını kabul etsin gönlündekini versin

Fakat hayırlısını isteyin her duada pişman olmuyacak size imtihan olmayacak dualar edin
Bakin yukarda Dua nasıl olur nasıl edilir Dua da haddi aşmak Duanın usulü gibi konu var

Okuyun orayı

Es iç çocuk ev araba yada her neyse benim için geleceğim için hakkımda en güzeli ne olucaksa onu ver diye dua edilmeli

Dua grupların da niyetlerde görüyorum banada yazılıyor düzeltmeye çalışıyorum böyle desen daha iyi diye

Ama ne karışıyorsun denir diye bir şey demiyorum buraya yazdım ... Çünkü duanın nasıl edildiği ve Allahtan nasıl istendiği çok önemli...

Sevgilin iyi biridir bilemem ama ya Allah kavuşturur ve imtihanın olursa..

Allah herkesin duasını kabul etsin gönlündekini versin

Fakat hayırlısını isteyin her duada pişman olmuyacak size imtihan olmayacak dualar edin
Bakin yukarda Dua nasıl olur nasıl edilir Dua da haddi aşmak Duanın usulü gibi konu var

Okuyun orayı

Es iç çocuk ev araba yada her neyse benim için geleceğim için hakkımda en güzeli ne olucaksa onu ver diye dua edilmeli

Dua grupların da niyetlerde görüyorum banada yazılıyor düzeltmeye çalışıyorum böyle desen daha iyi diye

Ama ne karışıyorsun denir diye bir şey demiyorum buraya yazdım ... Çünkü duanın nasıl edildiği ve Allahtan nasıl istendiği çok önemli...

Sevgilin iyi biridir bilemem ama ya Allah kavuşturur ve imtihanın olursa..
sevdiğimle hayırlı evlilik için engellerin kalkması niyeti ile şeklinde yazdım.
sevdiğim dedim ayrıca..
bence de insanlar isteklerini hayırlı bir şekilde, Allahı vekil kılarak istemeli. Vermek ya da vermemek Rabbimin bileceği iştir.
Tam olarak nesi sizi rahatsız etti anlayamadım?

sevdiğimle hayırlı evlilik için engellerin kalkması niyeti ile şeklinde yazdım.
sevdiğim dedim ayrıca..
bence de insanlar isteklerini hayırlı bir şekilde, Allahı vekil kılarak istemeli. Vermek ya da vermemek Rabbimin bileceği iştir.
Tam olarak nesi sizi rahatsız etti anlayamadım?
Beni bir şey rahatsız etmedi

Allah bilir kimin duasını kabul eder etmez sadece Hayırlısı istense dedim ne istiyorsak dedim imtihanınız olmasin dedim ...pişman etmesin dedim ...bana çıkıştın ama ben aslında iyi bir şey dedim
Senin sevdiğini Allah kaderine yazsın hayırlısı ise ve oda seviyorsa ... imtihanın olmayacaksa mutlu olacaksan

Beni bir şey rahatsız etmedi

Allah bilir kimin duasını kabul eder etmez sadece Hayırlısı istense dedim ne istiyorsak dedim imtihanınız olmasin dedim ...pişman etmesin dedim ...bana çıkıştın ama ben aslında iyi bir şey dedim
Senin sevdiğini Allah kaderine yazsın hayırlısı ise ve oda seviyorsa ... imtihanın olmayacaksa mutlu olacaksan
size çıkışmadım o da nerden çıktı :)
bence aynı şeyi söylüyoruz ama söylem tarzımız farklı, en sevdiğim şey içimden geldiği gibi samimi bir şekilde dua etmek. teşekkür ediyorum güzel duanız için.

X