Dubai Paylasim Alani(Tanisma)

zepp teşekkürler canım paylaştığınız için...

Yapay kayak merkezi harikaymış cidden...

Dubai'de 1 ay kaldım, en güzeli çölün sınırsızlığı... paranın sonu olmayan bir yer, bir daha git deseler gitmem.Fotoğraflar çok güzel çekilmiş, teşekkürler

zep naptın yaa içimm gıttı :KK43:hele o gece manzaralarına bayıldım...inş.bıgun gıderız bee..(fakırın ekmegı umut işte ...)

Dubai paranın ve insanın gücünü gösteren bir ülke.. Gerçekten çok güzel ihtişamlı!.. Ama herşey insan yapısı..

Bizler doğal güzelliğini Allah'ın bahşettiği bir ülkede yaşıyoruz ve çok şanslıyız bence.. Her yer herşey ben parayım diye bağırıyor orada.. Ama birde hava alanında iş bekleyen, dil bilmeyen zavallı Hintlileri görmelisiniz.. İçiniz acır..

İşte en son parasınla deel mi ? Çöle kar da getiririz icabında dediler ve yaptılar.. Para ve insanın gücünü bir arada görebileceğimiz yegane yer..

Zepp resimler için teşekkürler çok güzeller gerçekten!!..

hayallerimin şehri dubai bayılıyorum yaa lotodan para çıkınca ilk işim dubaiye gitmek olcak valla:Roflol:

valla ne bılem sıteden dubai die indirdim kontrel etsem ıyı olucak uyarın ıcın tesekkurler zepp

zepp bunlar bizim mahallenin fotoğrafları ayol.niye kandırıyorsun ki milleti dubai diye?

şaka bir yana rüya gibi,olağanüstü..orada yaşamak nasıl hissettiriyor sana?

Bu Görsel Silinmiş veya Bulunamadı!

Burj al arab'in ic mekani;

X